Stare de spirit - 56

Options Stare de spirit - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
gabyta
Postat: Wednesday, November 7, 2012 5:55 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/20/2011
Postari: 3242
Locatia: spania (Ro -Sebes AB)
marivic wrote:
I-a trecut piciorul!yes yes yes Dar ce ma fac eu cu stresul meu?uff uff uff
FETELOR,DAU DE BAUT!Apa,ceai,suc,....ce vreti voi,......sunt SMARALD!!!!Yupyyyyyyyyydance hainoroc dance yes yes
Nu-mi vine sa cred?!!Cand a trecut timpul acesta?Parca ieri gasisem acest forum,.....parca ieri ma intrebam,.....OARE EU CAND VOI AJUNGE LA UN NIVEL DIN ACELA?........si iata ca dorinta s-a indeplinit!Sunt fericita,........
Multumesc,Adriana,computerlove multumesc Tzepiicool yupyyyyyyfirstprize firstprize firstprize

Ma bucur ca nu a fost nimic grav yes newclap ,iar acum sa te vedem cu o stare de ,,smarald,,pupici computerlove
t-mihaela
Postat: Wednesday, November 7, 2012 6:01 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Multumesc fetelor de incurajari,fiecare cu pacatel lui, eu injur la volan si sunt rasista pe chinezi chitara dar norocul meu e ca vorbesc mult si asa ma descarc nu ajung sa bat lumea ...Kaze e mai interiorizat ca heh, e barbat.
marivic
Postat: Wednesday, November 7, 2012 6:35 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13443
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
gabyta wrote:

Ma bucur ca nu a fost nimic grav yes newclap ,iar acum sa te vedem cu o stare de ,,smarald,,pupici computerlove

Gabyta,iti multumesc pt ca esti alaturi de mine/de noi,te imbratisam cu mare drag si sper sa stralucesc precum Smaradul hearts hearts hearts
Mela
Postat: Wednesday, November 7, 2012 6:57 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Mihaela,uf,mai cunoastem cateva persoane agresive la volan...I-a aratat unul lui Mircea semnul...ala...si al meu s-a dat jos la el...noroc ca eram la telefon exact in momentul respectiv si l-am calmat cat de cat...

Mari,ma bucur sa aud vesti bune angel

Denisa,sa fie Marwan sanatos si sa creasca mare...eu n-o consider barbarie....respect religia fiecaruia si nu ma simt in masura sa judec pupici
denisa_rachid
Postat: Wednesday, November 7, 2012 7:07 PM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Melapupici computerlove ...chiar ma intrebam asa in mintea mea pe unde mai esti ca nu te-am mai "vazut" de mult...Sper ca sunteti bine!Toti sanatosi si frumosi asa cum va stiu!hearts
Mersi de grija, suntem bine...astazi acum spre dupa-amiaza i-a venit prietenul din vacanta, un baiat acre are 8 ani, dar care este prietenul de nadejde al lui Marwan - sunt nedespartiti - si s-au jucat impreuna si Marw a luat-o la goana!!!yes newclap hearts
marivic
Postat: Wednesday, November 7, 2012 7:14 PM

Mela pupici pupici pupici computerlove
Mami_de_gemeni
Postat: Wednesday, November 7, 2012 7:22 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Ce veste buna, felicitari Marivic. computerlove computerlove computerlove computerlove
Sa fie putin mai atent la jfotbal pentru o perioada sa nu il intoarca durerea.
Denisa ma bucur sa aflu ca este bine baiatul. Sa creasca mare si sanatos, plin de voie buna.pupici computerlove computerlove computerlove
denisa_rachid
Postat: Wednesday, November 7, 2012 8:13 PM

Mami_de_gemeni wrote:
Denisa ma bucur sa aflu ca este bine baiatul. Sa creasca mare si sanatos, plin de voie buna.pupici computerlove computerlove computerlove

Mami, mersi din suflet!computerlove computerlove computerlove pupici
marivic
Postat: Wednesday, November 7, 2012 8:29 PM

Mihaela,computerlove computerlovede la Dumnezeu este totul,sincer,.....eu sunt praf,.....angel angel
mikaela
Postat: Thursday, November 8, 2012 12:38 AM

Intrat: 8/11/2010
Postari: 2334
Locatia: Planet Earth
Fetelor, sanatate la puisori si mai putin stres la mamici! computerlove

Miha, scuze, pe mine insa m-a palit rasu', eu zic ca bine i-a facut lu' nea Caisa ala, astia si-o cam iau in cap de atata democratie, ce, doar soferul nu face voluntariat, are si el familie si copii, rate si ate de platit. Partea proasta e cu legea daca se ajunge acolo si depune ala reclamatie. Caisa nu a ripostat sa-l loveasca pe Kaze? Eu il lasam si dezbracat in mijlocul strazii sa-mi recuperez timpul si benzina sorry1

Noi asteptam zapada, suntem sub avertizare de furtuna de zapada, nu stiu cum Doamne iarta-ma ies din tornada dau in uragan, ies din uragan dau in zapadau angel

AM si eu subiect de ridicat adrenalina in casa, mi-a varsat bona mancarea prin frigider si l-am gasit ca nou-nout, l-a spalat saraca de luceste hohot deh, a facut si ea ceva alcool
t-mihaela
Postat: Thursday, November 8, 2012 3:37 AM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Mikaelapupici ,fa ceva provizii in basement pentru calamitati,nu stii vremea asta te pune pe butuci cand ti-e lumea mai draga uff
oanamaria
Postat: Thursday, November 8, 2012 6:44 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
La Multi Ani sarbatoritilor zile !Sa ne traiti cu numele multi ani!computerlove
roxinthya
Postat: Thursday, November 8, 2012 8:08 AM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
La multi ani sarbatoritilor de Sf. Mihail si Gavril!
pupici pupici pupici pupici pupici
mariana71
Postat: Thursday, November 8, 2012 8:57 AM

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
La multi ani sarbatoritilor si o zi buna tuturor!
denisa_rachid
Postat: Thursday, November 8, 2012 10:52 AM

La multi ani sarbatoritilor zilei, Mihaele si Gabriele!pupici computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed