Stare de spirit - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Adina
Scris: Friday, April 19, 2013 8:30 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/19/2012
Mai fetelor...computerlove azi am un an de cand sunt cu voi... multumesc ca m-ati sfatuit, incurajat, ca v-ati bucurat alaturi de mine. Va pup si sper sa mai raman mult pe aici. A... veste buna...mi s-au aliniat planetele si de luni ma intorc la scoala.yes Sa dea Domnul ca dupa cele 6 luni de curs sa imi pot gasi un job care sa-mi placa...
roxinthya
Scris: Friday, April 19, 2013 8:38 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/10/2009
La mai multi ani pe aici cu noi! Felicitari pentru scoala si sper sa gasesti si de munca!
Eu pe acasa cu Petru si cu Maria care inca nu s-a trezit ca n-am mai trimis-o la gradinitza.
De cand stam singuri imi este tare greu si cu treburile casnice dar si cu Petru care nu poate sau nu vrea sa stea fara mine. Am mare noroc ca ma ajuta sotul la curatenie si mai vine mama din cand in cand.
Trebuie sa va las ca iar se miorlaie Petru.
t-mihaela
Scris: Friday, April 19, 2013 8:17 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Am o stare de kko,a trebuit sa ma cert nitel cu vecina...urasc sa ma cert cu vecinii.Dar de data asta a sarit calul, a pus-o pe Daria babisitter la plodul ei si nu e prima data cand pune sarcina asta pe umerii ei.Problema mare insa e ca eu nu eram acasa, si-a zvarlit plodul peste gard in curtea mea ca Daria sa aiba grija de el.So, m-am dus la ea cu nr meu de tel , daca are ceva de adresat copiilor mei mai intai vorbesti cu mine....si o bomboana daca vrei sa le dai imi ceri mie voie...ah, asta e alta discutie, vine cu tot felul de kinezarii, alge creveti,creieri de maimute naiba stie ce kkturi mananca ei ...toate ajung direct la gunoi .puker
Am fost in camping cu ei si in ziua lor de bucatareala au venit cu niste taietei intr-o zeama galbenascratch si snakuri niste kestii verzi, alge uscate ,prajite oare scratch lui Kaze i-au kiorait matele toata ziuaBig Laugh
Abia astept sa ne mutam din zona asta ...nu mai suport Cray
t-mihaela
Scris: Friday, April 19, 2013 8:23 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Adina wrote:
. A... veste buna...mi s-au aliniat planetele si de luni ma intorc la scoala.yes Sa dea Domnul ca dupa cele 6 luni de curs sa imi pot gasi un job care sa-mi placa...

Mult succes ,se inmultesc studioasele pe forum.study

Am uitat sa zic , niste pastile de memorie recomandati?Gingko bilboa ati auzit?uff Nu mai dau randament ca la 20 de ani, serios ma scerozez incet dar sigur .uff
CasandraE
Scris: Friday, April 19, 2013 8:52 PM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/17/2012
t-mihaela wrote:
...creieri de maimute naiba stie ce kkturi mananca ei ... si snakuri niste kestii verzi, alge uscate ,prajite ...

Am ras cu lacrimi Lol
giulia_mamik
Scris: Friday, April 19, 2013 11:23 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Fetelor,yellow:P!
Iaca ma intoarsa printre voi.Am facut operatia din data de 4 aprilie.A fost cum nu se poate mai rau,am sangerat pana la refuz si au urmat niste zile cumplite.Acum sunt bine,ma misc in voie:))
Va pupDistanceKiss si wee fain va doresc la toatecomputerlove
bereea
Scris: Saturday, April 20, 2013 7:26 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Ce operatie ai facut, Iulia? Acum esti bine din cate am inteles, nu? SanatateCheek Kiss

Eu am doar o stare, spiritul imi lipseste.Cu alte cuvinte, m-am saturat de probleme si prostie omeneasca.
michi
Scris: Saturday, April 20, 2013 9:19 AM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2009
Iulia -sanatate multa iubitaCheek Kiss
Bereea - Cheek Kiss DistanceKiss ca sa ai parte de o stare de bine.De probleme si de prostia omeneasca nu mai vorbesc.Desi referitor la prostia omeneasca incep sa am indoieli daca nu cumva eu sunt cea cu probleme ca sa zic asa pentru ca am observat ca cei care sufera de prostie o duc al naibii de bine .
shirel
Scris: Saturday, April 20, 2013 10:25 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
t-mihaela wrote:

Mult succes ,se inmultesc studioasele pe forum.study

Am uitat sa zic , niste pastile de memorie recomandati?Gingko bilboa ati auzit?uff Nu mai dau randament ca la 20 de ani, serios ma scerozez incet dar sigur .uff

Capsule de gingko chiar sunt bune ptr memorie incearca dar stii toate au un efect dupa c-am 2-3 saptamani ,apropo sunt foarte recomandate si ptr a nu ne imbolnavi de altzaimer plus ca sunt si naturale nu dauneaza ci doar ajuta.Succes la invatat.
PS.Sa inteleg ca vecina este chinezoaica ?sic ras Iubita un sfat ,cu vecinii si oamenii mai departati nu iesim la picnic sic alcool cel putin asa fac eu ,ies in drumeti sau camping numai cu oamani si prieteni pe care-i cunosc bine si ma simpt superb in preajma lor .Ies la recreiere nu vreau sa sufar intr-o atmosfera care-mi provoaca stress!

Iulia,iubita ma bucur ca esti bine .Sa ne povestesti mai multe amanunte ce operatie ,cum a fost?Este ceea ce cred eu ?NuStiu
Nanny
Scris: Saturday, April 20, 2013 10:36 AM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2012
Am descoprit si eu acum..ca exista "starea de spirit" Crazy
Eu...n-am chef de nimic, sunt apatica...si vremea e naspa: innorat, un pic de ceata si frig...deci nu ma indeamna la nimic! Si am atata treabaBoredom !! Sapt viitoare aveam planificat sa facem niste modificari prin casa...si le vom face! Sper sa terminam pana la Paste. Am sortat doar cateva lucruri de prin sifoniere pe care vreau sa le dau!
Mentionez ca de felul meu sunt sociabila, energica, pozitiva...dar nu ma regasesc momentan...alcool
Diseara suntem invitati la deschiderea unei cafenele..un prieten ne-a "adunat" pe toti...sper sa-mi vina cheful pana atunci! Cica petrecere latinoHilar
bereea
Scris: Saturday, April 20, 2013 11:10 AM
Nivel

michi wrote:

Bereea - Cheek Kiss DistanceKiss ca sa ai parte de o stare de bine.De probleme si de prostia omeneasca nu mai vorbesc.Desi referitor la prostia omeneasca incep sa am indoieli daca nu cumva eu sunt cea cu probleme ca sa zic asa pentru ca am observat ca cei care sufera de prostie o duc al naibii de bine .

Mda, asa mi se pare si mie.
Doar eu sunt fraiera si ma consum

Nanny, diatractie palcuta la cafenea!
Nanny
Scris: Saturday, April 20, 2013 11:19 AM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2012
Bereea ..multumesc pt urari...nu stiu de cata distractie o sa am parte! Marti am avut parte de ceva ce nu mi-am dorit niciodata in viata si anume un chiuretaj dupa o sarcina oprita..si inca ma doare ( contractii) burta, am intepaturi...abia reusesc sa stau in fund...dar pana diseara...sper sa-mi vina macar 30% din starea mea spirit ( aceea buna...pozitiva) pupici
bereea
Scris: Saturday, April 20, 2013 11:49 AM
Nivel

Off, imi pare rau de ce ti s-a intamplat.Ai grija de tine!Cheek Kiss
giulia_mamik
Scris: Saturday, April 20, 2013 12:11 PM
Nivel

Inregistrat: 3/22/2010
Fetelor,va multumesc!
Da Shirel este ceea ce crezi tu.Ce am discutat noi cu un an in urma.Abia acum am avut curajul sa o fac...Nu mai e loc de regrete dar daca as fi stiut ce ma asteapta,as fi stat in banca mea acasa.uff
Am avut o deviatie de sept care cu timpul s a agravat,nu prea imi dadea pace.Am ales Spitalul de Arsi Bucuresti pt aceasta interventie fiindca am vrut sa intervin si la forma nasului nitzel dc tot se face sub anestezie generala.A fost oribil,am sangerat neasteptat de mult...operatia a durat 5 ore din cauza acestui aspect.Au urmat vreo 3-4 zile de cosmar!Prima zi am vomat f mult sange,adunat in stomac in timpul operatiei.Efectele anesteziei,cel putin la mine,au fost oribile.Mai erau paciente cu aceeasi interventie dar care s au comportat super dupa operatie,Eu am fost o abatere de la regula.Respiratul pe gura pt cateva zile bune,pe mine m a terminat.Oricum a fost o experienta traumatizanta.Nastere,pt mine,a fost floare la ureche pe langa aceasta interventie.In fine,acum respir bine pe nas,surprinzator de bine.Astept sa ma dezumflu,fiindca nasul e inca f umflatat...in rest sunt bine,multumesc Lui Dumnezeu ca m a scapat cu zile!
shirel
Scris: Saturday, April 20, 2013 3:18 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
giulia_mamik wrote:
Fetelor,va multumesc!
Da Shirel este ceea ce crezi tu.Ce am discutat noi cu un an in urma.Abia acum am avut curajul sa o fac...Nu mai e loc de regrete dar daca as fi stiut ce ma asteapta,as fi stat in banca mea acasa.uff
Am avut o deviatie de sept care cu timpul s a agravat,nu prea imi dadea pace.Am ales Spitalul de Arsi Bucuresti pt aceasta interventie fiindca am vrut sa intervin si la forma nasului nitzel dc tot se face sub anestezie generala.A fost oribil,am sangerat neasteptat de mult...operatia a durat 5 ore din cauza acestui aspect.Au urmat vreo 3-4 zile de cosmar!Prima zi am vomat f mult sange,adunat in stomac in timpul operatiei.Efectele anesteziei,cel putin la mine,au fost oribile.Mai erau paciente cu aceeasi interventie dar care s au comportat super dupa operatie,Eu am fost o abatere de la regula.Respiratul pe gura pt cateva zile bune,pe mine m a terminat.Oricum a fost o experienta traumatizanta.Nastere,pt mine,a fost floare la ureche pe langa aceasta interventie.In fine,acum respir bine pe nas,surprinzator de bine.Astept sa ma dezumflu,fiindca nasul e inca f umflatat...in rest sunt bine,multumesc Lui Dumnezeu ca m a scapat cu zile!

Of,iubita mea cum esti tu putin c-am ghinionista dar macar ti-ai facut moftul cu toate ca stii prea bine parerea mea: -erai super frumoasa si perfecta si inainte daaaaaar nu conteaza bine ai ca ai scapat se intampla si asa cum ai patit tu dar sunt sigura ca vei fi tare ,tare multumita si fericita de rezultat peste cateva luni.De frumoasaaaaa nici nu mai spun sper sa nu iti ridici prea tare nasul la purtare daaaaa?ras sic Cheek Kiss Cheek Kiss iloveyou iloveyou Mie dor de tine sa stii sper sa am timp sa iau legatura cu tine.Pup .
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.