Stare de spirit - 56

Options Stare de spirit - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
denisa_rachid
Postat: Tuesday, November 6, 2012 3:40 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
bereea wrote:

Dar de ce la varsta aceasta?Va tinem puminii, va fi totul binecomputerlove

Eu nu am o stare prea roz...

Bereea, ce s-a intamplat?
marivic
Postat: Tuesday, November 6, 2012 3:47 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
L-a mai lasat putin zice el,...i-am dat de 2 ori cu Fastum Gel si nurofen,...acum la 18 ii dau iar Nurofen,.....Pe mine ma ia apele,....nestiind ce raspunsuri sa-mi dau,.....de la ce cum ,cand,...intrebari chinuitoare,....Daca s-a lovit,nu stie sau nu vrea sa-mi spuna,.....este ca un catar cateodata,....Stai linistita si eu sunt la fel de ratutita,....plans plans
bereea
Postat: Tuesday, November 6, 2012 7:50 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
denisa_rachid wrote:

Bereea, ce s-a intamplat?

S-au adunat mai multe, dar cred ca am sa urmez sfatul lui Kali.Cum se mai simte micutul? Te inteleg, si eu m-as simti la fel ca tinecomputerlove

Mioara, dar medicul ti-a recomandat sa-i dai medicamente?Ca si nurofenul asta nu se da oricum si oricand

Shirel stiam povestea lui Ahravam, dar nu stiam ca la musulmani se face circumcizia mai tarziu.Credeam ca e ca la voi
marivic
Postat: Tuesday, November 6, 2012 9:01 PM

Daa,Berre,....Nurofenul sirop este si antiinflamator si actioneaza ca atare,....iar Fastum Gel,il ung, este pt dureri locale,asociat afectiunilor musculare.
alexandrabogdan
Postat: Wednesday, November 7, 2012 7:06 AM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
marivic nu te mai stresa asa rau pt o durere de picior. si eu le aveam cand eram copil, de la genunchi in jos. si acum imi amintesc cum nu dormeam noptile. da trec .....

denisa .... nu stiu ce sa-ti spun .... ca mi se pare barbara rau operatiunea aia. sper ca s-a linistit dragutzul
marivic
Postat: Wednesday, November 7, 2012 8:54 AM

Alexandra,pupici computerlove ...nu imi fac griji pt durerile de crestere dar acum a fost altceva,.....tind sa cred ca s-a lovit si nu vrea sa-mi spuna,....sa recunoasca,.....ca sare prin toata casa,.....Acum de dimineata a zis ca nu il mai doare,Doamne-ajuta!
Cred ca a fost o intindere musculara,......mai severa.
Sper sa fii trecut,.....angel angel angel
denisa_rachid
Postat: Wednesday, November 7, 2012 1:56 PM

bereea wrote:

S-au adunat mai multe, dar cred ca am sa urmez sfatul lui Kali.Cum se mai simte micutul? Te inteleg, si eu m-as simti la fel ca tinecomputerlove

Mioara, dar medicul ti-a recomandat sa-i dai medicamente?Ca si nurofenul asta nu se da oricum si oricand

Shirel stiam povestea lui Ahravam, dar nu stiam ca la musulmani se face circumcizia mai tarziu.Credeam ca e ca la voi

Bereeapupici , sper ca te-ai mai linistit acum.
La noi, aici in Maroc, cel putin, in alte tari arabe nu stiu cum stau lucrurile, fiecare face cand vrea. Eu una as fi vrut sa o fac la iesirea din spital, la nastere. Rachid a tot amant zicand ca e prea mic si ii era frica sa nu se imbolnaveasca. Azi tind sa cred ca e mai bine ca am facut acum...Marwan deja si-a revenit, merge, rade, vorbeste (nu alearga inca) este bine. Spre exemplu, sotul meu a fost circumcis la varsta de 14 ani.

Alexandrapupici , nu stiu ce sa zic de barbarie sau nu...cert este ca sin Biblie scrie ca orice copil de parte masculina trebuie circumcis in a 8-a zi de la nastere, ca un legamant al omului cu Dumnezeu...Acum, motivele sunt diverse si circumcizia nu se practica numai in tarile arabe. Exista motive medicale (cu pareri pro sau contra), culturale si religioase. Sotul meu fiind musulman, in Coran sunt reunite toate aceste trei motive....
Eu, asa cum spuneam si la jurnal, sincera sa fiu nu am nicio parere legata de acest aspect. Insa imi punea intrebarea de ce noi, crestinii, am renuntat la niste cerinte scrise in Biblie...

Marivic, sper ca baiatul sa fie mai bine!pupici

Fetelepupici, va multumesc din suflet pentru ca imi sunteti aproape. Azi pentru ca Marwan e bine, sunt si eu bine. Asa cum ziceam la jurnal, viata mea va fi o succesiune de morti si invieri - odata cu problemele aparute in viata lui Marwan si cu rezolvarile lor....
marivic
Postat: Wednesday, November 7, 2012 2:21 PM

Daa,Denisa,este mai bine,...multumesc de grija,....pupici computerlove
bereea
Postat: Wednesday, November 7, 2012 2:35 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
denisa_rachid wrote:

Eu, asa cum spuneam si la jurnal, sincera sa fiu nu am nicio parere legata de acest aspect. Insa imi punea intrebarea de ce noi, crestinii, am renuntat la niste cerinte scrise in Biblie...

.

Nu noi am scos, ci Isus.Noi ne numit crestini de la Isus Cristos care a facut un legamant nou cu noi.
marivic
Postat: Wednesday, November 7, 2012 4:37 PM

I-a trecut piciorul!yes yes yes Dar ce ma fac eu cu stresul meu?uff uff uff
FETELOR,DAU DE BAUT!Apa,ceai,suc,....ce vreti voi,......sunt SMARALD!!!!Yupyyyyyyyyydance hainoroc dance yes yes
Nu-mi vine sa cred?!!Cand a trecut timpul acesta?Parca ieri gasisem acest forum,.....parca ieri ma intrebam,.....OARE EU CAND VOI AJUNGE LA UN NIVEL DIN ACELA?........si iata ca dorinta s-a indeplinit!Sunt fericita,........
Multumesc,Adriana,computerlove multumesc Tzepiicool yupyyyyyyfirstprize firstprize firstprize
nicoymika
Postat: Wednesday, November 7, 2012 5:18 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 9/29/2012
Postari: 129
Locatia: Spania
felicitari marivic.
marivic
Postat: Wednesday, November 7, 2012 5:25 PM

Nicoymika,multumescpupici computerlove
t-mihaela
Postat: Wednesday, November 7, 2012 5:36 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Nu stiu unde sa ma descarc...Kaze al meu cel bun si cuminte ,care nu calca nici pe furnici ,si cu mintea la cap a facut-o lata .Ii intra un client in taxi si la jumatea drumului ii zice ca el n-are decat 10$ deci oricat ar costa el atata plateste.Kaze a oprit brusc taxiul, l-a scos si fara o vorba l-a batut acolo in vazul lumii foolAcum stam cu stress sa vedem cand vine citatia in posta.uff
Cam atat ,eu m-am lasat de tricotat, ies la aer mai mult , fac miscare , ma duc mai des la biblioteca ...si la mallhohot .
denisa_rachid
Postat: Wednesday, November 7, 2012 5:43 PM

Mari, ma bucur ca Vic e bine si felicitari pentru "smarald"!pupici computerlove

Mihaelapupici computerlove , sper ca lucrurile sa nu fie chiar atat de negre!...S-a enervat si omul, na, putea sa ii zica de la inceput si nenicul ala "bai nene ma iei doar cu 10 $?" Nu ca sunt pro bataiesorry (nu dati cu ouaras )...
marivic
Postat: Wednesday, November 7, 2012 5:49 PM

Wau,Miha,....imi pare rau,.....Sa dea Dumnezeu sa nu aveti probleme,....Deeehhhh,si-a iesit omul din pepeni,.....poate era stresat,suparat de ceva,.....offff,se intampla,.........uff Dar si nea-caisa putea sa spuna ca nu are decat atat....uff
Denisa,...multumim!pupici pupici pupici computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed