Stare de spirit - 56

Options Stare de spirit - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
flori1972
Postat: Monday, October 29, 2012 8:03 PM

Nivel: Senior

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
Maria ,Domnul cu tine ,si s-a aduci vesti bune pupici
Katy ,thumright thumright ne dai si noua ???
denisa_rachid
Postat: Monday, November 5, 2012 11:17 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Fetele, maine ii facem circumcizie lui Marw...sper sa fie bine...Shirel, daca esti prin zona, da-mi ceva detalii sa stiu la ce sa ma astept, pentru ca nu am vazut niciodata...
Mami_de_gemeni
Postat: Tuesday, November 6, 2012 1:10 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Denisa nu te speria, este ceva normal pentru. Nu vor ramne deloc traume pentru copil. Daca tu esti linistita si baiatul va fi calm.
bereea
Postat: Tuesday, November 6, 2012 7:48 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
denisa_rachid wrote:
Fetele, maine ii facem circumcizie lui Marw...sper sa fie bine...Shirel, daca esti prin zona, da-mi ceva detalii sa stiu la ce sa ma astept, pentru ca nu am vazut niciodata...

Dar de ce la varsta aceasta?Va tinem puminii, va fi totul binecomputerlove

Eu nu am o stare prea roz...
marivic
Postat: Tuesday, November 6, 2012 7:52 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Eu sunt naspa rau,....De vreo sapatamana Vic se vaieta de un picior,....am zis ca sunt durerile de crestere,i-am dat Nurofen,i-a trecut atunci,a fost pe afara,s-a jucat,iar aseara a zis ca il doare rau iar piciorul,.....Si astzi dimineata la fel,.....vreau sa ajung la medicul de familie sa vedem ce zice,.....Voi ce credeti ?V-ati mai confruntat cu asa ceva?
L-am apasat pe vinele care se incordeaza atunci cand face miscarea de a pune piciorul jos si a face pasi,.....zice ca nu il doare,.....zice ca il doare cand face pasi,......daca sta in fund ,il misca tare greu sa-l starnga sau sa-l intinda ,zice ca il doare,......Nu am mai avut niciodata asemenea probleme,...pe mine deja m-a luat cu vomitat de frica,.....plans plans plans
TatyKS
Postat: Tuesday, November 6, 2012 8:28 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Bereea ,iti trimit pupici sa treaca starea reapupici pupici

marivic wrote:
Eu sunt naspa rau,....De vreo sapatamana Vic se vaieta de un picior,....am zis ca sunt durerile de crestere,i-am dat Nurofen,i-a trecut atunci,a fost pe afara,s-a jucat,iar aseara a zis ca il doare rau iar piciorul,.....Si astzi dimineata la fel,.....vreau sa ajung la medicul de familie sa vedem ce zice,.....Voi ce credeti ?V-ati mai confruntat cu asa ceva?
L-am apasat pe vinele care se incordeaza atunci cand face miscarea de a pune piciorul jos si a face pasi,.....zice ca nu il doare,.....zice ca il doare cand face pasi,......daca sta in fund ,il misca tare greu sa-l starnga sau sa-l intinda ,zice ca il doare,......Nu am mai avut niciodata asemenea probleme,...pe mine deja m-a luat cu vomitat de frica,.....plans plans plans

Imi pare rau Mari, mergeti la Dr. si poate va trimite la un specialsitpupici . Eu am auzit asta la o verisoara de vreo 9-10 anisori care se vaita de durere de picioare si cica avea carenta de Calciu si ca asa ar fi la unii coplasii in crestere. Sanatate multa !

Denisa, bafta multa si va doresc sa nu-l doara pe piticpupici pupici
kali
Postat: Tuesday, November 6, 2012 9:02 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Taty, pup!pupici
Marivic, dar de ce atata panica?
Bereea, fa-ti o placere cat de mica si te vei simti mai bine. pupici
Denisa, sigur va fi bine; nu-i atat de complicat.
Mami_de_gemeni
Postat: Tuesday, November 6, 2012 9:05 AM

Marivic sanatate maxima la baiat, sa auzim de bine cand te reintorci de la medic.computerlove computerlove computerlove
shirel
Postat: Tuesday, November 6, 2012 9:09 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Of,Denisa iubita acuma am vazut ai sa vezi ca v-a fi bine ,sigur va plange dar ai sa vezi ca pe urma in cateva zile nu va mai simti nimic .Urmareste cand da urina si daca da ,binenteles in pampers deci daca pampersul este ud .La tine va fi putin mai greu fiind el deja merge ,fuge si acuma-i va fi tare greu si chiar nu trebuie lasat .Astept vestii bune si sa fie intr-un ceas bun.

Bereea,la musulmanii fac circumcizia mai tarziu deci Avraham a facut asta pe la 90 de an ceva de genul asta (foarte tarziu )si pe atunci avea un baiat care cred ca avea 13 ani si care era de la servitoarea lui ,si i-a facut si lui .mai tarziu cand i s-a nascut si celalalt baiat de la Sarah i-a facut circumcizia la 8 zile de la nastere 9cum se face la noi).
marivic
Postat: Tuesday, November 6, 2012 9:17 AM

Am fost la medicul nostru,...mi-a spus ca nu are nimic la articulatii,....ci il doare muschiul de sus de la picior,...nu-mi vine acum cum se numeste,scuze dar sunt varzaplans
Taty,nu mi-a zis nimic de Ca.....uff
Kali,sunt foarte panicoasa de felul meu si nu mai pot sa mai rezolv eu singura toate problemele,....eu sunt singura care merge cu ei prin spitale,trec printr-un mare stres si chiar ca cedez cateodata.acum imi fac sfel si fel de probleme ca nu vrea sa vb despre asta,daca s-a lovit,daca a sarit de pe undeva,daca l-a lovit frate-su,etc.....si automat imi fac griji.daca ai fi fost prin spital cate cazuri banale se duc si cand colo descopera grozavii ti-i s-ar face parul maciucapale pale
I-am dat Nurofen sirop si i-am dat cu Fastum Gel,...sa vedem dupa asta cum este,......uff uff uff
Mami_de_gemeni
Postat: Tuesday, November 6, 2012 9:28 AM

Sa dea Domnul sa nu fie nimic grav. Sa fie doar o intindere a muschiului.computerlove computerlove computerlove
marivic
Postat: Tuesday, November 6, 2012 9:33 AM

Mihaela,sa dea Dumnezeu sa fie doar atat si sa nu fie altceva mai grav,....Multumesc din suflet,Mihaela!pupici computerlove
denisa_rachid
Postat: Tuesday, November 6, 2012 3:02 PM

Sunt terminata psihic. Vreau eu toata durerea copilului meu!!! A plans...ca e normal, nu stiu cat de la durere-asta cand -a facut anestezia-nu stiu cat de la frica, de la faptul ca vroia sa se miste...Nu mai sunt eu...sunt ametita de-a binelea...sper sa isi revina repese...acum incearca sa doarma cu tati...
Va multumesc din suflet pentru cuvinte!

marivic
Postat: Tuesday, November 6, 2012 3:37 PM

Offf,Denisa,.....cat te inteleg!pale pale pale Si eu sunt la fel ca tine,.....cry cry cry Pupici multi si multe imbratisari pt tine si pt minunea ta,Marwanpupici pupici pupici pupici pupici pupici Sa-i treaca durerea repede si o stare buna va doresc!computerlove computerlove computerlove
denisa_rachid
Postat: Tuesday, November 6, 2012 3:39 PM

Mari, sanatate multa lui Victor! Scuze, insa sunt atat de ratutita ca nici nu am vazut ca are probleme. Cum se simte?pupici pupici computerlove iloveyou
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed