Stare de spirit - 56

Options Stare de spirit - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Postat: Thursday, January 10, 2013 8:29 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
mirela74chris wrote:
Iulia te vad pe aici,ce mai faceti voi?Vine bebe2?computerlove pupici

Mary asta-i viata,cu bune si cu rele.O imbratisare si un pupic si drum bun spre casa.computerlove pupici

Mariana important este ca fata este bine si ca nu a patit nimic.Bine ca nu a fost mai raupupici computerlove

Asa este ,Mirela,....pupici computerlove Sotul,rade de mine,...zice,....nu fii trista ,...te asteapta 25 de copii-2 ai mei,23 din grupa,....ia uite ce de puradei te asteapta......esti asa asteptata si tu esti trista,.....Eu sunt invers(zice el)cand vin incoace sunt trist,cand plec acasa sunt vesel hohot hohot hohot
In alta ordine de idei,am iesit o fuga iar la shopping azi si acum,-am mai luat un troler lui Vic ca nu ne mai incap lucrurile in geamantane,.....hohot hohot hohot o maslina ,o atentie,....s-au strans ca la balamuc,....mi-am luat pt sufletelul meu o geanta,sic ....si in noaptea asta nu dorm,...de emotii.ras Avem avion maine la 14.00 de aici si stam in Roma 5 ore banghead banghead banghead ....ma omoara statul asta in aeroport,dar nu avem ce face,....este singurul aeroport care imi place,si sunt obisnuita cu el,.....Vom ajunge la 1 noaptea in Bucuresti,o sa fim morti de oboseala,dar ne odihnim noi,sambata...
Mirela,multumim pupici computerlove Sa dea Dumnezeu!angel
bereea
Postat: Friday, January 11, 2013 8:00 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Drum bun spre casa, Mioara!Pacat ca nu ne putem vedea desi stai atat de mult in aeroport!Oricum la cate magazine sunt, daca le iei la rand pe toate pierzi avionulras
marivic
Postat: Saturday, January 12, 2013 2:58 PM

bereea wrote:
Drum bun spre casa, Mioara!Pacat ca nu ne putem vedea desi stai atat de mult in aeroport!Oricum la cate magazine sunt, daca le iei la rand pe toate pierzi avionulras

Asa este Berre,computerlove .....mi-ar fi placut sa ne vedem,.....si daaaa,am colindat,......yes
denisa_rachid
Postat: Sunday, January 13, 2013 12:57 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Sunt bulversata, uimita...oare am suparat pe cineva? Cu ce? Cand? Nu mai inteleg nimic...mi se refuza accesul la o gramada de subiecte la care am avut acces...S-a intamplat ceva? A facut ceva?alcool
oanamaria
Postat: Sunday, January 13, 2013 2:51 PM

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
La ce anume Denisa la jurnale sau la alte subiecte?
marivic
Postat: Sunday, January 13, 2013 2:51 PM

denisa_rachid wrote:
Sunt bulversata, uimita...oare am suparat pe cineva? Cu ce? Cand? Nu mai inteleg nimic...mi se refuza accesul la o gramada de subiecte la care am avut acces...S-a intamplat ceva? A facut ceva?alcool

Eu ,una,nu stiu,..denisa sorry1 oare oare
bereea
Postat: Sunday, January 13, 2013 4:40 PM

denisa_rachid wrote:

Si mie mi se intampla...apoi isi revine.Cred ca ceva tehnic.
denisa_rachid
Postat: Sunday, January 13, 2013 8:33 PM

oanamaria wrote:
La ce anume Denisa la jurnale sau la alte subiecte?

Oana, nu la jurnale ca atunci nu as mai fi asa de zapacita. Spre exemplu, intru logata cu denisa_rachid la "aspirante" si mi se spune ca accesez o pagina la care nu am acces, tot asa la cartea de bucate a delfinasei etc. Daca ar fi fost la jurnale, as zice ca posesorul nu mai vrea sa imi dea acces, dar asa nu intelg nimic...

Am incercat de multe ori, ca a zis la fel, Bereea, ca o fi vreo chestie tehnica. Acum pana sa scriu, e drept ca nu am mai incercat, dar mai incerc sa vad ce si cum...

In alta ordine de idei, astept vacanta, dar pana atunci muuuuult de lucru, dar pe 24 zburam catre Anglia. Imi face o placere nebuna sa pregatesc bagajul - cumparaturile pe care le fac pentru sora meayes yes
giulia_mamik
Postat: Monday, January 14, 2013 7:59 AM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Fetelor,la multi ani pe anul asta!Cu intarziere caci n am mai intrat.Am zis sa fac o pauza.Nu mai e la fel.Lumea pe aici se cearta cam de la orice vad si cum nu mi place asa ceva zic pas...
Mirela,noi suntem bine dar nu,n a venit nici un bebe2.Cred ca trecem direct la bebe 3 hohot .Poate ala o veni mai repedesic .Am ramas iar singura de vreo 10 zile.Mergem inainte.Voi cum sunteti?Te am vazut trista pe FB.Sper ca esti mai bine acumpupici computerlove
Sa aveti o saptamana minunata!computerlove
mirela74chris
Postat: Monday, January 14, 2013 8:06 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Locatia: Constanta
giulia_mamik wrote:
Fetelor,la multi ani pe anul asta!Cu intarziere caci n am mai intrat.Am zis sa fac o pauza.Nu mai e la fel.Lumea pe aici se cearta cam de la orice vad si cum nu mi place asa ceva zic pas...
Mirela,noi suntem bine dar nu,n a venit nici un bebe2.Cred ca trecem direct la bebe 3 hohot .Poate ala o veni mai repedesic .Am ramas iar singura de vreo 10 zile.Mergem inainte.Voi cum sunteti?Te am vazut trista pe FB.Sper ca esti mai bine acumpupici computerlove
Sa aveti o saptamana minunata!computerlove

Ma bucur ca suntei bine.Lasa ca vine el si bebe,atunci cand va sosi momentul.Cred ca imi intelegi tristetea si tu la fel de bine,mai ales acum.Pupici si va imbratisez cu mare drag.computerlove pupici

majoreta Denisa spor la pregatiri si distractie frumoasa.computerlove pupici Nu stiu care e treaba cu forumul,eu am acces la subiecte.Poate netul e de vina...uff

Dragelor va doresc sanatate si o saptamana cat mai frumoasa si armonioasa.pupici computerlove

A inceput scoalauff
bereea
Postat: Monday, January 14, 2013 8:23 AM

denisa_rachid wrote:

Oana, nu la jurnale ca atunci nu as mai fi asa de zapacita. Spre exemplu, intru logata cu denisa_rachid la "aspirante" si mi se spune ca accesez o pagina la care nu am acces, tot asa la cartea de bucate a delfinasei etc. Daca ar fi fost la jurnale, as zice ca posesorul nu mai vrea sa imi dea acces, dar asa nu intelg nimic...

Am incercat de multe ori, ca a zis la fel, Bereea, ca o fi vreo chestie tehnica. Acum pana sa scriu, e drept ca nu am mai incercat, dar mai incerc sa vad ce si cum...

In alta ordine de idei, astept vacanta, dar pana atunci muuuuult de lucru, dar pe 24 zburam catre Anglia. Imi face o placere nebuna sa pregatesc bagajul - cumparaturile pe care le fac pentru sora meayes yes

Eu n-am putut sa intru nici la cartea mea de bucateras , dar isi revine.Ma bucur ca te pregatesti d evacanta...spor la cumparaturipupici

O zi buna tuturorpupici
Cris-DL
Postat: Monday, January 14, 2013 8:41 AM

Nivel: Senior

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6849
Locatia: over the rainbow
Un an nou sanatos, plin de bucurii si impliniri!! Cu putina intarziere, ce-i drept, insa pana acum am intrat doar fugitiv de pe telefon (pe mine ma omoara tehnologia asta- in special pe forum, ametesc de tot).
Acum gata, la munca, scoala si gradi... si-n asteptarea primaverii boing2

O saptamana excelenta, fetelecomputerlove

flori1972
Postat: Monday, January 14, 2013 8:52 AM

Nivel: Senior

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
O saptamana frumoasa va doresc si eu doamnelor computerlove computerlove
La noi e frig,foarte frig frown frown si centrala ne face ceva figuri (sper s-a nu ne lase acum pe frigul asta )sic

denisa_rachid
Postat: Monday, January 14, 2013 11:50 AM

Gata, s-au rezolvat toate....intru peste tot acum, pazea ca vinhohot hohot hohot . Intru si la cartea ta, Bereearas

Fetele, va multumesc mult de urari. astazi este piata la noi in oras, insa nu am sa o vad azi ca nu a ttimp, acum tre' sa ies pe usa ca sa fug la munca...cam cu avantul melcului, dar, deh, ce sa face? Daca am fi miliardari cu totii, ce plictiseala ar fihohot hohot hohot

Va doresc o saptamana placut, cu soare muuult (Flori, in special pentru tine, ca sa nu mai aveti nevoie de centaralapupici ) cu multe bucurii si voie buna, si mult mult spor in toate (asta ca ma asteapta o saptamana arhiplina la muncahohot hohot ).

Pregatirile de vacanta le fac cu asa mare draaaaaaaaaaaagpupici yes yes
marivic
Postat: Monday, January 14, 2013 5:11 PM

Astazi,am avut o zi super!Nu am avut deloc plangaciosi dupa vacanta,yes ....nu au venit toti si a fost lejer ras apoi,am avut o masa cu colegele dupa vacanta,ne-am destins putin,.....ma mir, pt. ca intotdeauna existau animozitati......alcool apoi am mers aici la mine in comuna putin la cumparaturi cautand cateva cadouri pt o mamica la care voi merge maine in vizita yes yes yes
O zi frumoasa si usoara am avut si la fel va doresc sa aveti si voi toata saptamana!firstprize computerlove pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed