Stare de spirit - 56

Options Stare de spirit - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
raly
Postat: Friday, January 4, 2013 5:25 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Bereea,asa sa fie!hearts
marivic
Postat: Friday, January 4, 2013 6:37 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Astazi am primit cadou o masa la un restaurant turcesc si un inel din aur cu un mare ametist si nenumarate diamante mici.Este superb!!!yes Sotul mi l-a ales,iar vanzatoarea a vrut sa ne dea tot setul,dar era peste bugetul nostru,asa ca mi-a cumparat decat inelul,....poate in viitor vin si celelalte dar eu sunt super incantata de acest mirific cadou din partea sotului meu drag!yes
endy
Postat: Friday, January 4, 2013 7:03 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/8/2010
Postari: 2562
Locatia: tara mea orasul meu de munte
Sa fi fericita , important e ca sinteti amindoi !computerlove
marivic
Postat: Friday, January 4, 2013 7:05 PM

Sunt fericita,endy,...pt tot si toate!pupici computerlove
yes yes yes topai topai topai hearts hearts hearts
endy
Postat: Friday, January 4, 2013 7:11 PM

Intrat: 6/8/2010
Postari: 2562
Locatia: tara mea orasul meu de munte
computerlove computerlove newclap newclap newclap newclap
bereea
Postat: Friday, January 4, 2013 8:52 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Raly, pupici

Mioara, sa te bucuri de inel si de vacanta voastrapupici
marivic
Postat: Friday, January 4, 2013 9:01 PM

Multumesc,Berre pupici pupici pupici computerlove iloveyou
mariana71
Postat: Friday, January 4, 2013 9:47 PM

Nivel: Senior

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
Ce frumos si romantic Mari angel ! Sa-l porti sanatoasa pupici .
marivic
Postat: Saturday, January 5, 2013 8:23 AM

Multumesc,Mariana!Multumesc din suflet,pupici computerlove hearts hearts hearts
ilioara
Postat: Saturday, January 5, 2013 4:20 PM

Intrat: 1/5/2009
Postari: 1230
Locatia: craiova
Felicitari sotului pentru cadoul minunat!Dar si tie ...il meriti din plin!Te pup!
marivic
Postat: Saturday, January 5, 2013 8:38 PM

Ilioara,multumesc!pupici computerlove computerlove MULTUMESC iloveyou iloveyou iloveyou Si eupupici
oanamaria
Postat: Sunday, January 6, 2013 9:16 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
O duminica minunata va doresc si ma bucur ca sunteti bine ,cel putin Mari e in al noulea cer!sic
shirel
Postat: Sunday, January 6, 2013 9:34 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Marivic,uite cum ma faci tu sa lacrimez de fericire la fiecare topic.sic Nu mai bine te-am vazut alaturi de iubitul sot fericiti impreuna.Sa-l porti cu placere ,este doar un mic simbol al dragostei voastre.iloveyou
marivic
Postat: Sunday, January 6, 2013 3:40 PM

Ce dulci dar si ce dragi imi sunteti voi,mie!De aiasic va iubesc eu asa mult!sic computerlove computerlove computerlove iloveyou
Sunt,Oana,....sunt mai sus de atat!innori innori innori
Te pupic dulce si te imbratisez cu mare dragpupici computerlove
Shirel,nu vreau sa lacrimezi,....de ce?sorry1 ASa este,.....dragostea este nemasurata,dar mie imi plac la nebunie cadourile facute de el,.....
I-am spus ca vreau sa-mi iau un inel,caci imi daduse ceva bani de cheltuiala (euro)cat stau in Malta,....si i-am zis ca din banii aia vreau sa-mi iau un inel,....am ochit vreo 3,i le-am aratat,la care el i spune vanzatoarei,.....Il vreau pe acela(acesta care mi l-a luat)Eu zic :My fingers are smalliar vanzatoarea zice,.....to see
Mi l-a dat,l-am bagat,....fix pe degetul meu,acela care i-a placut lui,....el l-a platit,....a zis cadou din partea lui,.....banii me raman pe locras ras ras
Yupiiiiiiiiiiiiii!topai topai topai topai Vedeti?De aceea il iubesc,.....ca este prea bun pt mine!ras computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
Ma simt minunat,......Azi m-a intrebat: Cand mai vii?plans plans plans Si cred ca am sa-i spun sa-mi ia bilet pt un wekeend singura+ o zi din saptamana sa ma invoiesc ca sa fiu singura cu el,......topai topai topai firstprize firstprize firstprize
Shirel,te imbratisez de mii de ori computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
mariana71
Postat: Sunday, January 6, 2013 10:38 PM

Nivel: Senior

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
Eu sunt ravasita plans .In seara asta m-a sunat fata cea mica din Bucuresti ca au intrat hoti in apartament si i-au luat tot ce avea de valoare.Ea plecase de ieri la pranz si s-a intors in seara asta si a gasit apartamentul cu susul in jos.Celelalte doua fete cu care sta ,in seara asta au ajuns si ele din vacanta si ce aveau mai de de valoare le aveau cu ele,dar fii-mea abia se intorsese de acasa si isi luase la ea tot ,leptopul ,banii de chirie si bijuterii. Ce mi se pare suspect ,e ca au intrat cu chei potrivite ,nu era semn de efractie si cei de la criminalistica sunt suspiciosi ,ca cum e posibil sa nu fie nici un semn de forta?Au luat butucii de la yale ca sa le examineze ,au gasit ceva amprente si se va vedea.Ce e mai important,multumesc Domnului ca nu a fost fata in apartament ,cu toate ca eu cred ca a fost urmarita ca sa nu fie acasa. Doamne ,nu mi-ar fi trecut prin cap ca s-ar putea intampla asa ceva plans .
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed