Stare de spirit - 56

Options Stare de spirit - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mikaela
Postat: Wednesday, December 26, 2012 12:29 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/11/2010
Postari: 2334
Locatia: Planet Earth
Fii-mea comploteaza cu ta-su' de zor pe la spatele meu cum sa-mi dea cadoul hohot Auzi, un copil de 4 ani sa fie mai secretos decat un adult, degeaba am tras-o de limba nu a zis nimic nimic hohot La noi a nins azi, frumos si linistit, ca-n povestile de Craciun, am vrut sa lenevesc azi da' n-am putut, plodul asta atat de curios a fost ca s-a trezit cu noaptea-n cap sa-si ia portia de cadouriangel Ma duc sa-mi si eu fac proba la cadou dupa ce-l cerceteaza fii-mea bine inainte hohot

Ah, si m-am colindat singura alcool hohot
LilianaD
Postat: Wednesday, December 26, 2012 8:31 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/22/2011
Postari: 5024
Locatia: Germania
Fetelor iloveyou iloveyou
La noi prima zi de Craciun s-a lasat cu musafiri multi, masa intinsa si distractie. Azi... plecam noi pe capul lor.sic Mosul a trecut si pe la noi si ne-a adus tot ce ne-am dorit:sanatate, iubire, plus alte mici cadouri.
Si am mai avut o surpriza in seara de Ajun, pentru care defapt am fost un pic pregatita, dar tot am avut emotii: prietenul lui Diana ne-a cerut oficial mana ei, asa ca... peste vreo doi ani, dupa ce gata faculta, ne pregatim de nunta.uff
alimami
Postat: Wednesday, December 26, 2012 8:49 AM

Intrat: 11/2/2009
Postari: 1847
Locatia: Romanica
LilianaD wrote:
La noi prima zi de Craciun s-a lasat cu musafiri multi, masa intinsa si distractie. Azi... plecam noi pe capul lor.sic Mosul a trecut si pe la noi si ne-a adus tot ce ne-am dorit:sanatate, iubire, plus alte mici cadouri.
Si am mai avut o surpriza in seara de Ajun, pentru care defapt am fost un pic pregatita, dar tot am avut emotii: prietenul lui Diana ne-a cerut oficial mana ei, asa ca... peste vreo doi ani, dupa ce gata faculta, ne pregatim de nunta.uff

Felicitari!Totul e perfect cand avem ceea ce conteaza cu adevarat-sanatate si iubire.Doresc si eu tuturor aceste lucruri importante.
mirela74chris
Postat: Wednesday, December 26, 2012 9:08 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Locatia: Constanta
Lili asa soacra tanara,sa tot fii!Felicitari si sa fie intr-un ceas bun.hearts pupici Cati ani are Diana ta?
Ca maine ma vad si eu soacra!sic hohot
denisa_rachid
Postat: Wednesday, December 26, 2012 10:26 AM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
LilianaD wrote:

Liliana, sa fie intr-un ceas bun!computerlove pupici
oanamaria
Postat: Wednesday, December 26, 2012 10:38 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Lilisor imi inchipui ce emotionant a fost !Doamne ajuta sa fie intr-un ceas bun!
Azi musafiri ,fripturica-i la cuptor ,am luat un tort super de cioco ,prajiturele ,sampanie pentru copii si punem de-o petrecere de ziua onomastica a lui Stefi ,dar o facem azi ca maine toata lumea e la munca !
O zi frumoasa doamnelor !!!!!!computerlove
ingerash
Postat: Wednesday, December 26, 2012 3:28 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Liliana,ce frumos!coeur angel
flori1972
Postat: Wednesday, December 26, 2012 3:44 PM

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
Liliana ,draga mea ,ma bucur nespus pt voi(pt Diana)daca ea a zis "da"si a-ti fost si voi deacord inseamna ca acel baiat e special cum e si Diana ta (desteapta ,frumoasa .....)of,ce mandra trebuie s-a fii de fetele tale minunate computerlove computerlove
Dragele mele ,s-a aveti in continuare parte de" Sarbatori Binecuvantate "
Noi suntem bine (dam din una in alta sic sic )am avut multa treaba cu prajiturile (43 portii),cadourile copiilor de la biserica (110 pachete )apoi am fost la colindat doua seri pana spre dimineata (noi batranii si OANA impreuna cu alte 3 familii)am luat masa tot pe la altii sic sic asa ca acum e randul la noi la cina (deci ma pregatesc de prieteni dragi yes yes )si binenteles azi am facut o tura de shoping cu Oana si tati (au inceput reducerile la C&A sic )
Katrina
Postat: Wednesday, December 26, 2012 4:00 PM

Intrat: 3/9/2010
Postari: 3455
Locatia: alaturi de primele mele iubiri
Liliana,felicitari si sa fie intr-un ceas bun!
ildi
Postat: Wednesday, December 26, 2012 4:06 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
LilianaD wrote:

liliana,ce bucurie! sa fie intr-un ceas bun!hearts hearts
endy
Postat: Wednesday, December 26, 2012 4:44 PM

Intrat: 6/8/2010
Postari: 2562
Locatia: tara mea orasul meu de munte
Liliana , ce frumos , ce emotii ! sa fie intr-un ceas bun !
marivic
Postat: Thursday, December 27, 2012 7:12 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Liliana,frumos,foarte frumos!newclap newclap Un moment special!Felicitari,sa fie ntr-un ceas bun si sa le ajute Dumnezeu sa-si indeplineasca visele!angel
Fetelor va doresc sarbatori de vis,....ale mele,sunt de vis,cu mici,mici exceptii,.....
Sotul imi pleaca dimineata,pe 1ianuarie la 6.30 la munca inapoi,.....dar surpriza....plec si eu cu Victor 10 zile cu el,.....yes yes yes Am si ceva probleme,am scris la mine in jurnal,....dar parca nimic nu mai conteaza,......Am avut parte de stres cat pt 100 de oameni,......asa ca Dumezeu poate le va aranja asa cum trebuie,....angel angel angel
Va doresc zile frumoase,fericite,alaturi de cei dragi,....cu multa sanatate,iubire,pace in suflete si sa va dea Dmnezeu tot ce va doriti!
Eu nu stiu daca am sa mai intru,dar vreau sa va urez de acum,.....LA MULTI ANI CELOR CE POARTA NUMELE SF.STEFAN SI LA MULTI ANI 2013!computerlove computerlove computerlove iloveyou
shirel
Postat: Thursday, December 27, 2012 8:11 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Marivic ce fericire pe capul tau ,fiecare minut alaturi de cel drag echivaleaza un an asa ca profita din plin de ocazie!

Liliana ,sa fie intr-un ceas bun!Doamne ce moment emotionant ma gandesc insa ca eu mai am ceva pana sa ajung la asa ceva dar astept cu nerabdare.ras Numai fericire si noroc si in continuare sarbatorii fericite.

Noi suntem bine ,ocupati cu scoala ,gradinitza eu cresc in volum pe zi ce trece dar ma simpt foarte bine dar deabioa parca astept sa nasc ras nu prea avem nautati dar principalul ca suntem cu toti bine sanatosi.As vrea sa pun poze la jurnal si numai nu reusesc ,site meu care adaposteaza pozele s-a schimbat si numai reusesc sa-i dau de capat unde este codul ptr forum .Cu facebookul este mult mai usor dar acolo nu prea imi place sa ma expun .
Va doresc in continuare sarbatorii fericite si nu uitati ca ,clipele ptrecute alaturi de cei dragi sunt cele mai importante.pupici pupici iloveyou
LilianaD
Postat: Thursday, December 27, 2012 9:03 AM

Intrat: 2/22/2011
Postari: 5024
Locatia: Germania
Fetelor va multumesc de urari.computerlove
Diana mea e inca tinerica, are doar 21 si jumatate, baiatul are 26 aproape, dar sunt prieteni de cand avea Diana 18 ani. De casatorit or sa se casatoreasca abia dupa ce termina fata facultatea, eventual in anul imediat urmator, asta insemnand peste vreo 2 ani si ceva , prin 2015. Dar asa a tinut baiatul sa o ceara de pe-acum, cu inel si tot tacamul, probabil se gandeste sa n-o piarda sic, glumesc, desigur. Oricum. ca sa faci o nunta, prin zona noastra trebuie sa inchiriezi localul cu cel putin un an inainte, nu stiu in alte parti cum e. Si ne trebuie o perioada sa ne obisnuim si noi cu gandul, nu?hainoroc
kali
Postat: Thursday, December 27, 2012 9:26 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
coeur Vai, Liliana, ce emotionant!!!coeur
Cea mai mare dorinta a mea e sa-mi vad copiii la casa lor, fericiti si impliniti... asa mi-as relaxa sufletul si atat de impacata as fi!!
Sa fie intr-un ceas bun si sa fie fericiti!!

Marivic, distractie placuta, draga mea! Meriti si tu un relax mic...coeur

Shirel, tare as vrea sa te mai vad cu burtica, asa ca fa ceva si rezolva problema cu foto.computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed