Stare de spirit - 55

Options Stare de spirit - 55
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ana
Postat: Friday, June 29, 2012 6:33 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Flori sanatate multa sotului!computerlove iloveyou

Bulinutzo concediu placut!computerlove

Mari sa te bucuri alaturi de sot!!computerlove

la noi caldura mare,uite asa reusesc si eu sa beau 2 litri de apa pe zisic
katy_lumika
Postat: Friday, June 29, 2012 8:21 AM

Nivel: Senior

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Va imbratisam cu drag din Pariscomputerlove am luat micul dejun si ne pregatim de Disneyyes Totul a fost ok, mai putin avionul, Mayuc s-a speriat rau. Marti plecam spre Martinica si nu stiu cum se va comporta 8 ore pe avion.
Sa aveti un weekend frumos si linistitiloveyou
oanamaria
Postat: Friday, June 29, 2012 8:24 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Katy distractie placuta dragelor !Ce frumos !!!!computerlove
kali
Postat: Friday, June 29, 2012 9:08 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Va pup cu drag!!!computerlove
Bulinutza, Katy, distractie placuta!! computerlove
mirela74chris
Postat: Friday, June 29, 2012 10:20 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Bulinutza ,Katy distractie placuta si relaxare la maxim.pupici computerlove
Flori felicitari fetelor si multa sanatatepupici computerlove
Eu astept rezultatele examenului de Evaluare nationala.dance
Zile frumoase,distractie si sanatate maxima fetelecomputerlove pupici
Mela
Postat: Friday, June 29, 2012 11:32 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Si eu sunt happy,stau intr-un cocon de mandrie,daca pot sa zic asa ras Larisa a terminat clasa 1 cu cele mai bune rezultate,am crezut ca o las fara aer,atata am imbratisat-o ieri cand invatatoarea mi-a spus ca e pe primul loc in clasa newclap coeur

Felicitari tuturor copiilor pentru rezultatele obtinute la scoala si bafta multa in anul urmator firstprize

Bulinutza,incearca sa-i lasi Ralucai un mesaj pe FB pupici
mirela74chris
Postat: Friday, June 29, 2012 12:52 PM

Mela felicitari pentru Larisuca!firstprize firstprize E o fetita desteapta!Felicitari si pentru voi ,cei care o sustineti!computerlove pupici
dance dance yes Si eu sunt o mamica tare mandra.Diana a luat la evaluarea nationala 9,70 la lb.Romana si 10 la Mate.Este a 5-a medie din scoala!Are mama liceeana!yes yes yes dance dance
Mela
Postat: Friday, June 29, 2012 1:47 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Mirela,felicitari Dianei newclap firstprize si mult succes la liceu majoreta ce note frumoase are thumleft
clalina
Postat: Friday, June 29, 2012 2:08 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/25/2010
Postari: 1585
Locatia: italia
Mirelus felicitari Dianei!!!pupici pupici pupici newclap newclap newclap computerlove firstprize
Mela felicitari Larisei!pupici firstprize
mirela74chris
Postat: Friday, June 29, 2012 2:10 PM

Mela,Clalina multumesc din suflet.computerlove pupici E un copil bun,multumesc lui Dumnezeu,sper sa fie asa si mai tarziu.
AlexandraL
Postat: Friday, June 29, 2012 3:56 PM

Intrat: 11/18/2007
Postari: 3818
Locatia: UK
katy_lumika wrote:
Va imbratisam cu drag din Pariscomputerlove am luat micul dejun si ne pregatim de Disneyyes Totul a fost ok, mai putin avionul, Mayuc s-a speriat rau. Marti plecam spre Martinica si nu stiu cum se va comporta 8 ore pe avion.
Sa aveti un weekend frumos si linistitiloveyou

Poate ne intalnim, ajungem si noi maine in Paris computerlove
ilioara
Postat: Friday, June 29, 2012 5:02 PM

Intrat: 1/5/2009
Postari: 1230
Locatia: craiova
Mirela ,felicitari pentru liceeana!yes yes
shirel
Postat: Friday, June 29, 2012 5:57 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Fetelor felicitarii pentru toti copii premianti Lara,Ale .Nici nu se putea altfel noi toate avem niste copii foarte destepti fiindca ne seamana noua!sic ras Eu vorbesc hohot hohot sa ma vedeti si pe mine peste un an cu Eden la scoala daca voi veni cu aceeasi rezultate .Vai am emotii inca de pe acum dar am si o totala incredere in copilul meu.
Diana ,felicitari liceeano !0 la mate felicitarii pe bune esti foarte tare!! newclap newclap firstprize firstprize Mirela ai o fata minunata pe cat de frumoasa pe atat de desteapta!Va pup!

Bulinutza ,am luat astazi legatura cu Raly si i-am trasmis ca o cauti .Intra pe mess cateodata este online.

Si noi am iesit in vacantzaaaa!!! yes yes yes Copii fericiti ,eu fericita fac un plan de vacantza de activitatii si de distractii.dance dance dance nu plecam anul acesta nicaieri dar incercam sa ne distram acasa!!!A avut iubitul meu sot ziua lui de nastere pe 27 si de atunci tot intr-o distractie si surprize suntem !
Va pup ,va iubesc si va doresc o vacantza placuta!

Marivic,la multi ani sotului si distractie maxima!!computerlove pupici
mirela74chris
Postat: Friday, June 29, 2012 6:08 PM

Ilioara,Shirel multumesc.pupici
Shirel sigur ca ne seamana copii ,dar parca totusi ei sunt mai destepti decat am fot noi cand eram ca si eisic ,nu aveam acces la atata informatie.Incercam sa tinem pasul cu ei in tot ceea ce este nou,ca sa nu ramanem in urma.Vacanta placuta,distractie placuta mami si la multi ani sotului.Sigur si Eden va fi premianta.pupici computerlove
shirel
Postat: Friday, June 29, 2012 6:17 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
mirela74chris wrote:
Ilioara,Shirel multumesc.pupici
Shirel sigur ca ne seamana copii ,dar parca totusi ei sunt mai destepti decat am fot noi cand eram ca si eisic ,nu aveam acces la atata informatie.Incercam sa tinem pasul cu ei in tot ceea ce este nou,ca sa nu ramanem in urma.Vacanta placuta,distractie placuta mami si la multi ani sotului.Sigur si Eden va fi premianta.pupici computerlove

Nu mami gresesti si noi am fost destepti poate chiar si mai destepti decat ei doar fiindca nu am avut asemenea calculatoare si alte minuni cate sunt acuma si totul stiam sa facem cu capul si mintea noastra era mult mai greu recunosc dar asta ne-a invatat sa ne punem mintea la contributie (cum se spunea hohot hohot ).Stii care ne era adevarata problema pe care ei nu o au acuma nimeni nu ne spunea ca suntem destepti .sic (asa cum le spunem noi astazi )ras si de asta niciodata nu am crezut in inteligentza noastra.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed