Stare de spirit - 55

Options Stare de spirit - 55
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Postat: Tuesday, September 11, 2012 9:37 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Brandusa,Alina,din pacate nu pot vb despre asta,.....
hearts hearts
monica irimia
Postat: Tuesday, September 11, 2012 9:56 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 7/3/2010
Postari: 1948
Marivic, orice-ar fi, cu ajutorul lui DD se va rezolva. angel pupici O rugaciune spusa cu toata puterea fiintei tale, va ajuta cu siguranta. computerlove
Bereea, cat de mult iti inteleg sentimentele determinate de plecarea lui Ale de acasa. angel Pup si multa rabdare ca indata o vei avea langa tine. pupici computerlove
Giulia, profita din plin de timpul impreuna si nu te mai gandi la ce va fi. angel Traieste clipa! topai Si crede ca DD le va aranja frumos pe toate. computerlove
Multumim de vestile legate de Elena. Ma bucur ca e bine. hearts
Katy, succes la examene. majoreta computerlove
marivic
Postat: Tuesday, September 11, 2012 10:58 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Monica,multumesc.Sa dea Dumnezeu,...angel angel angel Sper ca de acolo de sus,ne vede si ne va auzi si poate ca ne va ajuta....hearts
bereea
Postat: Wednesday, September 12, 2012 8:43 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22768
Azi imi aduc printesa acasa!yes yes De maine incepe scoala, speram intr-un an scolar la fel de bun ca si pana acum.Succes la scoala tuturor: elevi, invatatori, profesori si parintilor!computerlove
flori1972
Postat: Wednesday, September 12, 2012 9:36 AM

Nivel: Senior

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
Marivic,sunt cu gandul la tine si sper s-a treci cat mai repede de starea asta computerlove
Bereea ,mult succes in noul an scolar ,pt printesa ta frumoasa computerlove
eu sunt in asteptarea unui raspuns care sper s-a vina curand si s-a fie afirmativ yes yes apoi am s-a va zic si voua despre ce e vorba yes
bulibuli
Postat: Wednesday, September 12, 2012 10:12 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
katy_lumika wrote:
Mama ei de macroeconomie, daca nu iau nota mare fac greva foamei in fata universitatii:018:

Va imbratisez si va doresc o saptamana linistitacomputerlove Acusica voi scrie si eu mai mult insa mai am doua examene de marire si o restantaclosedtopic

Multa bafta!!

Katy, ai fost cumva in weekend la Balchik? Daca nu, inseamna ca m-am intalnit cu sosia ta ras
sweet angel
Postat: Wednesday, September 12, 2012 10:16 AM

Intrat: 1/6/2010
Postari: 4463
Locatia: italia
azi pt mine este o zi f emotionanta , e PRIMA ZI DE CRESA a lui EDY
sper sa ii placa si sa se obisnuiasca repede.
katy_lumika
Postat: Wednesday, September 12, 2012 11:45 AM

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
bulibuli wrote:

Multa bafta!!

Katy, ai fost cumva in weekend la Balchik? Daca nu, inseamna ca m-am intalnit cu sosia ta ras

Ehe, mi-ar fi placut sa fiu la Balchik in loc sa stau sa invat pentru mariri si restanteras

Multumesc tuturor pentru suportul moralcomputerlove
mamiemi
Postat: Wednesday, September 12, 2012 3:37 PM

Intrat: 2/3/2008
Postari: 1467
Locatia: Craiova

SI eu am un soi de depresie... Ioan s-a intarcat singur. Si e slabut, si are teren atopic si mi-am facut griji si nu am dormit aproape o luna gandidu-ma ce lapte sa ii dau, si am inceput activitatea la serviciu si sunt obosita si imi pare rau si sunt cu sufletul alaturi de fiecare care lasa un suspin aici!
VA imbratisez, dragelor! VA trimit un gand bun si stiu ca Doamne Doamne stie necazul fiecaruia si va va ajuta cum nici nu sperati!
monica irimia
Postat: Wednesday, September 12, 2012 9:34 PM

Intrat: 7/3/2010
Postari: 1948
mamiemi wrote:

VA trimit un gand bun si stiu ca Doamne Doamne stie necazul fiecaruia si va va ajuta cum nici nu sperati!

Amin! Si multumim pentru gandurile bune! angel
Mamiemi, nu fi necajita. computerlove Ioan va creste mare si frumos cu laptele ales de tine. hearts E bine ca ai avut pana acum, e chiar foarte bine! Sanatate multa si cu credinta- inainte! computerlove
mamiemi
Postat: Wednesday, September 12, 2012 9:58 PM

Intrat: 2/3/2008
Postari: 1467
Locatia: Craiova
Multumesc, Monica!computerlove
monique
Postat: Friday, September 14, 2012 7:27 AM

Intrat: 2/15/2006
Postari: 3579
Neatza tuturor! Azi stare ciudatica, usor melancolica... Ultima zi de gradi pentru Alex, care acum face felicitari pentru toate Doamnele de la gradinita... Sigur se va lasa cu lacrimi...
Teutza in schimb e super happy. Topaie pe-aici si trage de mine sa plecam odata.
Eu sunt bine. Nesperat de bine. Ceea ce va doresc si voua!
Sanatate tuturor, moralul sus ca vine week end ul!
Aaaa, si nu uitati ca azi e o sarbatoare f mare: ziua Sfintei Cruci!
shirel
Postat: Friday, September 14, 2012 8:32 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Chiar acuma m-am intors de la o serbare a scolii li Eden cu ocazia anului nou evreiesc si promit ca nu am sa mai merg ,il trimit pe Yohanan.Am stat mai tot timpul cu lacrimii in ochii ce emotiva am putut sa ajung hohot alcool plus ca din cauza asta vedeam si in ceatza totul.
O zi minunata si binecuvantata tuturor!
(Noi in pregatiri de sarbatoare duminica seara am 20 de oameni la masa)!sic
mariana71
Postat: Friday, September 14, 2012 8:49 AM

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
Buna fetelor si un pupic pt fiecare in parte care se simte cu moralul la pamant.
Eu plutesc pe moment si sper sa nu intru si eu in crize de joia viitoare cand trimit fetele acasa cry .
Bereea ,lor le place aici ,dar numai pt vacanta.Deja le e dor de casa.Chiar spuneau ca nu cred ca s-ar obisnui aici.Oricum ,profitam la maxim de aceasta intalnire.Stam la taclale si le rasfat ,mai ales in bucatarie(cea mare asa mi-a spus inca de la inceput:mama vreau sa ne rasfeti in bucatarie ,ca acasa ne rasfatam noi singure.)Am colindat pe unde ne-a purtat masina,am fost la shopping(si-au luat ce au vrut),intr-un cuvant sau mai multe,ne-am simtit si ne simtim bine. Mai avem cateva zile ,iar apoi pleaca acasa...cu avionul.Sper sa ii placa si Anei ca ea nu era prea incantata.
Va puppupici pupici pupici pupici pupici pupici
bereea
Postat: Friday, September 14, 2012 8:58 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22768
Mariana, spun asta pentru ca prietenii lor sunt in tara, dar daca ar ajunge s atraiasca aici nu cred ca si-ar mai dori sa se intoarca.Cel putin asa s-a intamplat cu multi tineri pe care ii cunosc.E normal, cand vin aici se simt in afar, n-au amici, nu cunosc limba.

Shirel, ce emotii intense ai trait!

monique, ma bucur sa avem vesti depre voi

Eu sunt iar intr-o mare dilema: am hotarat sa nu o mai dam pe Ale la inot agonistic.Pur si simplu n-am inima sa-mi iau copilul la 21.30 din piscina, nu-i mai ramane timp de nimic.Ale e de acord cu noi: vrea sa faca inot de placere.Doar ca aseara m-a sunat viitoarea instructoare si mi-a zis ca o vrea pe un ton foarte decis.Off!Nu stiu cum sa fac.

O zi buna va doresc!computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed