Stare de spirit - 55

Options Stare de spirit - 55
Subiectul anterior · Subiectul urmator
flori1972
Postat: Tuesday, September 4, 2012 7:28 PM

Nivel: Senior

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
intru si eu s-a va salut ,dragele mele computerlove computerlove
nu am mai intrat de mult timp decat foarte putin si nu mai apucam s-a scriu sic
noi suntem la fel cu sanatatea sic dar mergem inainte cu tratamente si investigatii banghead banghead ,fetele cele mici au inceput scoala ,cele mari incep joi asa ca am avut zile pline cu pregatirea pt scoala (stiti voi ,cumparaturi de tot felul)ce mai am 3 liceene asa ca trebuie s-a ma tin bine sic
mai am ceva noutati pe care o s-a vi le zic alta data ,oricum ma bucur ca sunteti aici si pot s-a impart cu voi bune si rele computerlove computerlove
numai bine v-a doresc tuturor computerlove
t-mihaela
Postat: Wednesday, September 5, 2012 6:40 PM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Sunt foarte suparata ,acum am aflat de ce doua prietene japoneze asa subit se fac ca nu ma vad pe strada ...Mi-e rusine ca sunt roman cum nu mi-a fost niciodata in viata mea...niciodata uff
bereea
Postat: Wednesday, September 5, 2012 7:01 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22768
Imi pare rau ca "prietenele" tale baga pe toti in aceeasi oala.N-ar trebui.

Eu nu stiu ce am, o stare de plictiseala combinata cu una de lene si ceva nervi care ma fac sa arunc bani pe hainebanghead banghead
flori1972
Postat: Wednesday, September 5, 2012 9:17 PM

Mihaela draga ,dar care e motivul prietenelor tale ????si de ce s-a fie suparate pe tine daca nu le-ai gresit cu nimic tu personal???nu pune la suflet ,daca sunt prietene adevarate vor sti s-a treaca peste toate si se vor intoarce la tine pupici pupici
Bereea ,poate ceva magneziu te-ar ajuta s-a iesi din starea aceasta pupici pupici
mariana71
Postat: Thursday, September 6, 2012 8:49 AM

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
Fetelor, va salut pe fuga pupici pupici pupici pupici .Sunt fetele la noi si ma dedic cu totul lor computerlove computerlove .Va da-ti seama ca sunt in al noualea cer angel angel angel angel .
marivic
Postat: Thursday, September 6, 2012 2:39 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Fetelor,...sunt atat de fericita!dance dance dance Am intrat legal in sistem,adica ,.....
[b]Am postul,....am decizia,.....am grupa!Yesssssssssssssssss,poate sa inceapa scoala!!!Yupyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
L-am mutat si pe Victor la o alta scoala,.....tot aici in comuna,si va merge cu Bogdan la scoala,dimineata!!!!!!
Am avut o problema pt ca pe el il daduse sa invete dupa-amiaza si eu lucrez numai de dimineata,asa ca va merge la o alta scoala tot program de dimineata cu Bogdan(dar sunt 3km pana acolo,dus-intors)iar eu il voi lua la pranz.Ne despart cateva statii de maxi taxi.yes yes [
/b]

yes yes yes
flori1972
Postat: Thursday, September 6, 2012 7:18 PM

Marivic,felicitari pt reusita pupici
Mariana ,fain de voi,s-a va bucurati cat mai mult de prezenta fetelor pupici pupici
marivic
Postat: Thursday, September 6, 2012 8:25 PM

Flory,multumesc!pupici computerlove
clalina
Postat: Thursday, September 6, 2012 9:07 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/25/2010
Postari: 1585
Marivic felicitari!computerlove Mariana zile minunate alauri de fete!computerlove Katy succes! computerlove Bereea te inteleg si eu am o stare de nestare, azi a inceput Sara gradi si am plans amandoua, sunt cu moralul la pamant , nu stiu cand a treacut tipul asa repede cat am stat in tara, mi- e dor de toti, nu stiu ce vreau , vreau sa- mi iau casa dar parca as pleca din zona asta , as vrea milano dar e cam greu sa o luam iar de la capat, vreau un job ca nu cred ca mai sunt sperante de redescidere unde sunt acum, nu am chef de nimic, vreau si nu stiu ce vreau.....
marivic
Postat: Thursday, September 6, 2012 9:12 PM

Clalina,multumesc!yes pupici computerlove
Offfff,.....te inteleg!computerlove O imbratisare sa te mai linistesti?computerlove Si un pupic mic?pupici Acomodare usoara Sarei la gradinitacomputerlove Bafta multa in gasirea unei solutii salvatoare si multumitoare!computerlove
clalina
Postat: Friday, September 7, 2012 1:06 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/25/2010
Postari: 1585
Mioara iti multumesc! Cu incrdere in DD ca- mi va arata calea ce buna trebuie sa ies din starea asta ...
mirela74chris
Postat: Friday, September 7, 2012 1:22 AM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Locatia: Constanta
Alina totul va fi bine,stai linistita.Succes printesei la gradi.hearts pupici
Mari felicitari.newclap newclap
Va up si va imbratisez pe toatecomputerlove pupici
marivic
Postat: Friday, September 7, 2012 1:35 AM

Mirela,multumesccomputerlove computerlove Te puppupici
Eu nu am somn,.....uff uff am o stare de agitatie de numa-numaras habar nu am de ce?uff
shirel
Postat: Saturday, September 8, 2012 9:42 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Of,fetelor cum va inteleg eu pe fiecare in parte fiindca si eu am o stare totala exact ca a voastra numai ca a tuturor impreuna.Imi este dor de copilarie ,de scoala sic alcool de prieteni amestecata cu o stare de agitatie si fuga continua avem sarbatorile peste o saptamana (anul nou evreiesc)cu musafiri si pregatiri alcool sic ,plus si o stare de lene,oboseala si plictiseala.Cred ca este ceva in atmosfera!ras
Astazi avem o zi onomastica asa ca ne pregatim de distractie dar fara nici un chef.Va pup si o zi buna.

Mihaela,prietenele adevarate raman mereu alaturi de noi indiferent de orice situatie s-ar ivi,deci faptul ca te condamna si te arunca in aceeasi oala cu ceilalti spune multe despre caracterul lor si despre prietenia lor cu tine.I-a nu mai pune si tu la inima totul ,sunt sigura ca daca ar fi fost invers ele nu s-ar fi simtit rau fiind japoneze(este aici si diferentza de mentalitate intre voi).Pup.
bereea
Postat: Saturday, September 8, 2012 9:56 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22768
clalina wrote:
Marivic felicitari!computerlove Mariana zile minunate alauri de fete!computerlove Katy succes! computerlove Bereea te inteleg si eu am o stare de nestare, azi a inceput Sara gradi si am plans amandoua, sunt cu moralul la pamant , nu stiu cand a treacut tipul asa repede cat am stat in tara, mi- e dor de toti, nu stiu ce vreau , vreau sa- mi iau casa dar parca as pleca din zona asta , as vrea milano dar e cam greu sa o luam iar de la capat, vreau un job ca nu cred ca mai sunt sperante de redescidere unde sunt acum, nu am chef de nimic, vreau si nu stiu ce vreau.....

Si eu vreau sa-mi iau casa, dar sotul meu nu prea este de acord.costa mult si trebuie sa ne inhamam la o rata de 25 de ani...nu stiu nici eu cum e mai bine.De ce nu va ganditi la Pordennone , la Udine , am inteles ca viata e mai ok acolo.Milano e aglomerat si e si foarte scimp.
Eu m-am mai linistit.Mi-am adus iubirea acasa, aseara numai in brate am tinut-o.Doamne, cat mi-a lipsit!La servici am avut o saptamana nebuna, seful a lipsit si responsabilitatile lui au fost ale mele.Dar am facut fata cu brio zic eu, m-am descurcat si cu cel destept si cu cel mai putin destept, am fost calma , politicosa si zambitoare tot timpul...deci cu siguranta am cateva fire albe in plus.ras

Mariana, ce zic fetele? Le place aici?

Shirel, distractie placuta!

Mari, ti-a trecut starea de agitatie?

Va pupcomputerlove O sambata placuta tuturor.Ma duc sa framant de cozonac
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed