Stare de spirit - 55
Subiectul anterior · Subiectul urmator
alexandrabogdan
Scris: Wednesday, July 25, 2012 7:28 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 4/17/2008
neata fetele!!!!
de maine sper sa se schimbe si starea mea de spirit. pana atunci munca ...
leut
Scris: Wednesday, July 25, 2012 7:59 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/15/2006
Neata'! Sigur o sa fie mai bine maine, Alexandra...pe incercate!ras
Imi dezmortesc oasele...astazi ma asteapta iar o zi de munca...da' incep sa fac si bagajele pentru vacanta...
dance
S.ELENA
Scris: Wednesday, July 25, 2012 11:34 AM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2007
Angi, sa-i porti sanatoasa!!! Spor la facut bagaje si o vacanta minunata va doresc!!! Abia astept sa vedem poze!!!!!topai topai topai

Alexandra sa intelegem ca de maine intri in concediu???? Daca da, sa ai parte de un concediu de vis!!!!!pupici

Eu mai mishun pe-aici un pic, apoi ma apuc (impreuna cu Robert, bineintelessic sic ) sa fac tort cu crema de piersici (reteta preluata de la Kmn) dance dance dance Abia astept sa vad cum imi iese!!!!topai topai topai
alexandrabogdan
Scris: Wednesday, July 25, 2012 12:32 PM
Nivel

Inregistrat: 4/17/2008
S.ELENA wrote:
Angi, sa-i porti sanatoasa!!! Spor la facut bagaje si o vacanta minunata va doresc!!! Abia astept sa vedem poze!!!!!topai topai topai

Alexandra sa intelegem ca de maine intri in concediu???? Daca da, sa ai parte de un concediu de vis!!!!!pupici

Eu mai mishun pe-aici un pic, apoi ma apuc (impreuna cu Robert, bineintelessic sic ) sa fac tort cu crema de piersici (reteta preluata de la Kmn) dance dance dance Abia astept sa vad cum imi iese!!!!topai topai topai

nu, elena, azi merg la medic sa incerc sa imi rezolv din probleme si apoi sper ca imi va fi mai bine
praslea_cel_voinic
Scris: Wednesday, July 25, 2012 1:30 PM
Nivel

Inregistrat: 6/19/2009
Neatza fetelor! ras
Si eu pe aici. Sunt la jumatate de drum in a obtine ceea ce vreau, saptamana trecuta am avut o bucurie, m-a ajutat Dumnezeu coeur Pana la urma nu mi-am mai schimbat jobul, stie Dumnezeu mai bine cum sa aranjeze lucrurile cum e mai bine pentru fiecare. In rest munca, casa si copii si apoi de la capat dance
Alexandra sa fie asa cum iti doresti, totul vine din interior, sa stii pupici
Fetelor care sunteti in concediu, va doresc un concediu placut! pupici
S.ELENA
Scris: Wednesday, July 25, 2012 7:26 PM
Nivel

Alexandra, sanatate mult iti doresc (nu am stiut ca ai probleme uff ) pupici

Praslica, ma bucur ca iti mai faci timp sa ne mai dai vesti despre voi!!!! Ne e dor de tine si de pitici!!!!computerlove
raly
Scris: Wednesday, July 25, 2012 8:11 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Asa o lene am in mine......am lucrat de azi dimi non stop si acum ma apuca lenea!Si cand ma gandesc ca o sa lucru si sambata si duminica,ca facem inventar!sic sic Vrea cineva o musca de porumb fiert???
marivic
Scris: Wednesday, July 25, 2012 8:40 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Eu vreauuuuuuuuuuutopai
raly
Scris: Wednesday, July 25, 2012 8:58 PM
Nivel

Iti trimit sau vii dupa ea??hohot hohot
bulinutza
Scris: Wednesday, July 25, 2012 9:25 PM
Nivel

Inregistrat: 10/14/2007
raly wrote:
Asa o lene am in mine......am lucrat de azi dimi non stop si acum ma apuca lenea!Si cand ma gandesc ca o sa lucru si sambata si duminica,ca facem inventar!sic sic Vrea cineva o musca de porumb fiert???

Ai voie porumb fiert???? Ce faaaaaaaaaaaaaaain...essen Ce as veni si eu...as manca o duzina...
raly
Scris: Wednesday, July 25, 2012 9:30 PM
Nivel

Da,da am voie!Tu nu ai?Hai lasa ca un tuleu nu se vede!sic sic
S.ELENA
Scris: Wednesday, July 25, 2012 11:28 PM
Nivel

Vreau si eu porumb, Ralyyyyy!!!!!!topai topai topai
katy_lumika
Scris: Wednesday, July 25, 2012 11:34 PM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2008
Ce bun e porumbul fiert, eu inca nu am apucat anul asta sa mananc. Poate se lipeste si de mine zilele asteatopai Eu as veni cu dragcoeur

In alta ordine de idei, sunt suparata pentru ca mi s-a stricat fierul de calcatbanghead nervi closedtopic
S.ELENA
Scris: Wednesday, July 25, 2012 11:36 PM
Nivel

Katy pune rufele in masina si vino sa le calci la mine...printre rufele tale o sa am eu mare grija sa le strecor si pe-ale mele hohot hohot (am 2 teancuri care asteapta, plus inca 2 masini gata pregatite ptr spalat banghead banghead )
Cappy85
Scris: Thursday, July 26, 2012 2:18 AM
Nivel
Nivel: Grupa mica

Inregistrat: 2/23/2010
Buna fetelor revin si eu dupa o lunga absenta in care nu mi-a fost bine deloc.Incerc sa imi revin din problemele pe care le-am avut.Mai am putin si voi semna si ultimele acte din divort si incerc ,incet ,incet sa imi refac viata.Inima imi este inca rupta in mii de bucati si inca mai plang de dorul luidar daca el asta a ales eu imi voi vedea de drum si de viata mea.M-am inscris la o scoala de asistente si deabia astept sa incep in septembrie cursurile.In rest munca,munca, o terasa din cand in cand dar sufletul meu este plecat departe si lui ii va fii cel mai greu sa se refaca. In rest sunt bine sanatoasa si imi este dor de voi
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.