Stare de spirit - 55
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Scris: Friday, July 20, 2012 4:51 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
S.ELENA wrote:

Si noi nu vedem ce ai targuit??????topai topai topai

Doar o pereche de blugi scurti la 1/2 piciorului si mancare ras Dar mi-am luat ce aveam pofta....fudulii,fructe de mare ,ficatei de pui,.....legume mexicane,orez salbatic,sa pot sa jonglez cu felurile de mancare,....sic Este si asta o relaxare,....hohot
katy_lumika
Scris: Friday, July 20, 2012 11:37 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/14/2008
Fuduliile ne plac si noua, bine eu si Luana stim ce mancam dar Mayuc care continua sa refuze carnea inca are impresia ca sunt vegetale, ca snitelele de soia:018: Sa vedem cat o mai pacalim...

Eu mor de somn insa trebuie sa curat macbook-ul, l-am lasat pe mana Luizei si e cam varza.

Noapte buna tuturor!computerlove
giulia_mamik
Scris: Friday, July 20, 2012 11:49 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Noapte bunapupici computerlove
marivic
Scris: Saturday, July 21, 2012 12:56 AM
Nivel

Eu bantui pe net dupa materiale pt.examen si mai trag cu ochiul si pe aici,.....Au picat doua specialitati,cica de pe lista de examen si asta cu 2 sapt inainte de examen.Si noi proastele stam sa citim si sa ne tocim creierii iar acum,ca ramane una decatbanghead banghead banghead
Intr-adevar,este una dar asta trebuia anuntat cu o luna cel putin inainte ca sa te poti pregati cum trebuieplans plans plans
oanamaria
Scris: Saturday, July 21, 2012 1:19 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
O zi frumoasa va doresc !La noi cald si maine o s afie la fel si abia astept sa se lase seara si sa se faca mai racoare sa iesim la o plimbarica .
Am evitat sa iesim la cumparaturi cu Iulia ca e asa agitatie si nu se simte confortabil in galagie si agitatie asa ca am ramas acasa si a plecat doar tati la cumparaturi .
Mai este exact o saptamana si-mi vine si Stefan acasa -ce dor imi este de el!
katy_lumika
Scris: Saturday, July 21, 2012 11:24 PM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2008
M-a pocnit gospodareala si mi-am luat o masina de facut painechitara Asa ca la ora asta caut reteteras , in conditiile in care maine la ora 8.00 trebuie sa ma trezesc ca plecam spre Bucuresti. Cine ma suna si pe mine sa ma trezeasca?hohot
marivic
Scris: Sunday, July 22, 2012 8:58 AM
Nivel

Katy,sa o stapanesti sanatoasa!
Eu fetelor,am asa o stareeeeee,...innori innori innori
Cred ca este de la pastile,....hohot hohot hohot ma simt asa de flu-flu,ca parca nici nu vine examenul,....in fiecare zi ma trezesc mai detensionata,.....alcool alcool Ma simt bine in ceea ce priveste psihicul si sper sa ma tina asta muuuult timpras
S.ELENA
Scris: Sunday, July 22, 2012 12:01 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2007
Mioara, ma bucur ca ti-ai regasit linistea sufleteasca/psihica!!!!
Sunt sigura ca dupa vizita la sot o sa te intorci un cu totul alt om (sufleteste vorbind).

Katy, cred ca deja ai ajuns cu bine la Bucuresti.... nici nu stii cat de necajita sunt, parca este un facut de nu reusim sa ne mai vedem si noi plans plans plans Te pup si te astept din nou alaturi de noi!!!!pupici

Eu...somnoroasa (m-am culcat azi dimineata la 3 si am dormit pana la 9) si cu o usoara durere de cap..........

Duminica placuta tuturor!!!!!:923: :923:
marivic
Scris: Sunday, July 22, 2012 8:04 PM
Nivel

Elena,pupici computerlove Deja am fluturi in stomac,....imi vine sa rad,sa plang,sunt atat de fericita,.....
Katy,a ajuns,....ne-am si vazut,yes yes yes .....urmeaza ca maine sa ne vedem din nou,s-ar putea,la mine acasa topai topai topai
S.ELENA
Scris: Sunday, July 22, 2012 9:27 PM
Nivel

Stiu ca sunt off topic, dar, marti aterizez si eu prin oras, asa ca daca mai e Katy si daca esti si tu diponibila, poate-poate.......topai topai topai
marivic
Scris: Sunday, July 22, 2012 9:51 PM
Nivel

Da,.....vb luni seara la telefon,....ok?
computerlove computerlove computerlove
S.ELENA
Scris: Sunday, July 22, 2012 10:15 PM
Nivel

Ok, ar fi frumos daca am reusisa ne vedem.
Eu dimineata (pe la 9,30) trebuie sa merg la spital (la Coltea) sa-mi iau reteta si sa-mi prelungesc medicalul, apoi raman in oras pana pe la 5 dupa-amiaza cand trece Eugen de la serviciu sa ne ia.
marivic
Scris: Monday, July 23, 2012 8:21 AM
Nivel

Ok,ne auzim,...
computerlove computerlove computerlove
bereea
Scris: Tuesday, July 24, 2012 6:43 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Salutari din romania! Amajuns cu bine acasa dupa o zi fantastica la venezia unde mi s-a incarcat sufletul de atata frumusete. Am ramas iimpresionata si de slovenia. Ce tara ingrijita, n_am vazut nicio palma de pamant necultivata. Romania e aceeasi dintotdeauna:-) campul cam lasat in paragina, tot orasul sapat si plin de gropi,am iar 9 ore pentru 450 km.
azi e ziua tatalui meu asa ca am ordinat un tort si tot de azi incep aventura la dentist.
Va doresc o zi bunacomputerlove
LilianaD
Scris: Tuesday, July 24, 2012 7:37 AM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2011
Bereea aventura placuta in Romania.computerlove computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.