Stare de spirit - 55
Subiectul anterior · Subiectul urmator
TatyKS
Scris: Friday, July 20, 2012 8:59 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
leut wrote:

pupici pupici Doi de la mine, ca sa nu vina la tine!pupici ras pupici
Mi-a trecut....computerlove

I-am primit mersicomputerlove ! Ma bucur ca a trecut !pupici pupici pupici
madanuta
Scris: Friday, July 20, 2012 9:00 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
Brandusa, drum bun spre casa!pupici
bereea
Scris: Friday, July 20, 2012 9:03 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Multumesc, Mada!pupici
shirel
Scris: Friday, July 20, 2012 9:21 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Bereea,drum bun spre Romania!Te invidiez!!ras sic

Eu putin socata dupa atentatul de la Bulgari!Numai in urma cu un an eram cu tot familionul intr-un asemenea autobuz,plus ca am un cunoscut(baiatul unei prietene de la servici) ranit plin de arsuri ,dupa ce-i povestisem cat de bine se distreaza la Bourgas!Offf viatza asta ...deaceea trebuie traita zilnic la maxim ,fiindca nu stim niciodata cand ne vine ceasul!

katy_lumika
Scris: Friday, July 20, 2012 10:57 AM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2008
Multumesc, fetelor. Aseara am adormit la 3 pentru ca am stat sa-i montez patul Mayei. Dimineata cand s-a trezit in noul pat era tare bucuroasa. Am vrut sa fac o mica modificare insa toata lumea m-a sfatuit a nu asa ca mai putina munca pentru mineras oricum perdelele din living si camerele fetelor nu sunt pe gustul meu asa ca le voi schimba. Mai trebuie sa iau un aparat de aer conditionat, mai puternic, sa faca fata in toata casa. M-am pricopsit si cu o planta insa Nuna si-a luat angajamentul sa o ingrijeasca. Tare bine e in casuta ta, mai ales cand e spatioasa!

Bereea, drum bun!

Leut, nervi putini, mai ales in weekend.

Shirel, si eu am fost socata de atentat, clar erau evreii vizati. Incredibil ca si in Bulgaria sunt grupari antisemite.

Diseara servim o prajitura impreuna, eu, Mirela si copiiitopai

Sa aveti un sfarsit de saptamana minunat!computerlove
leut
Scris: Friday, July 20, 2012 11:41 AM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Vreu si eu prajiiiiiiiiiiii...vin?
Am o paine la cuptor, asa ca...pap si eu o feliuta, na!ras
E o caldura afara, de te topesti, nu alta...bagam somnic si iesim spre seara la plimbare...
mirela74chris
Scris: Friday, July 20, 2012 11:47 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Katy abia astept sa va vad fericite in noua casuta.dance topai
Leut te asteptam cu mare drag,oricand computerlove pupici Sper ca ti-au trecut nervii.Daca nu,un pupic sa treacapupici

Bereea drum bun si distractie lacuta in vacanta.

Shirel nici mie nu imi vine sa cred.Oameni plini de ura ce omoara alti oameni.Pe mine ma nauceste....pale
We placut dragelor.Noi incepem bine....dance
S.ELENA
Scris: Friday, July 20, 2012 12:37 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2007
Fetelor, va imbratisez cu drag!!!!computerlove

Ieri am fost toata ziua in oras cu treburi (medic, niste cumparaturi, luat R. de la gara yes ), am ajuns acasa foarte tarziu si nu am mai apucat sa mai intru........

Va multumesc ptr sustine, repet: m-am obisnuit cu atitudinea soacrei, dar mai sunt si zile cand efectiv ma dezamageste profund (un alt exemplu notabil ar fi in ocombrie cand mi se plangea ca nu-si permite sa dea 10-15 lei pe o cutie de AspirinCardio, iar eu dadusem 480 lei pe un vaccin - Neupogen....asa ca.....closedtopic )

Liz, imi pare rau de necazul prin care treceti, sper sa rezolvati repede cu actele si sa-i prinda pe nemerniciguns guns

Katy, sa aveti parte de multa fericire in noua casuta si abia astept poze de la intalnirea cu Mirela...vezi sa nu uiti, ok???? Pupicei ptr fete frumoase si tare dragi!!!!

Salutari si imbratisari ptr toata lumea!!!!computerlove computerlove computerlove computerlove salut salut salut salut
marivic
Scris: Friday, July 20, 2012 1:09 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
Surioara,Katy,cand mancati prajitura sa va ganditi si la mine,.....ufffff,inca o jumatate de ora sa mai fi stat autocarul,....
Sa aveti numai clipe minunate in noua casuta!computerlove
Lizuc,bafta in recuperarea actelor!Uffff,i-as guns te puppupici
Angi,...plimbare placuta pe racoare!computerlove
Eu,....conspectez,dar nu ma pot lasa nici de voi,......asa ca merg cu toate de-a valma,.....
Ma simt bine,...am o stare buna,....si sper la mai buna!topai topai topai angel Dupa ce am fost la dr ieri am facut o partida de shopping si m-am relaxatyes yes yes
mirela74chris
Scris: Friday, July 20, 2012 1:12 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Mari spor la invatat.O sa ne gandim si la tine.computerlove pupici
S.ELENA
Scris: Friday, July 20, 2012 1:14 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2007
marivic wrote:
....................
am facut o partida de shopping si m-am relaxatyes yes yes

Si noi nu vedem ce ai targuit??????topai topai topai
shirel
Scris: Friday, July 20, 2012 2:08 PM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007

Shirel, si eu am fost socata de atentat, clar erau evreii vizati. Incredibil ca si in Bulgaria sunt grupari antisemite.

Diseara servim o prajitura impreuna, eu, Mirela si copiiitopai

Sa aveti un sfarsit de saptamana minunat!computerlove [/quote]

Nu a fost o echipa anume din Bulgaria ci un cetatean cu pasaport de S.U.A fals si cu un alt pasaport suedez,el fiind iranian de origine.Arata ca un tanar turist venit in vacantza de aceea nici nu a batut la ochi.Asta este bine ca nu am mers si noi in perioada asta ,plus ca nu se renteaza sa mergi cu mai multi turisti israelieni la un loc ,(nu stiu cand unii vor intelege asta ,in grupuri suntem numai buni de a fi omorati).

Katy,sa fie intr-un ceas bun in casa noua ,vrem poze deseara cu Mirela si cu casutza.
Of ,iara imi vine sa va bat !hohot sic pupici pupici
bereea
Scris: Friday, July 20, 2012 2:14 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Multumesc de urari, dragelor!computerlove

Shirel, eu nu pot intelege dorinta aceasta de a omori pe altii!banghead De ce atat ura?
LilianaD
Scris: Friday, July 20, 2012 2:30 PM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2011
Katy sa va fie cu noroc mutarea in casa noua si la cat mai multe evenimente fericite in noul cuibusor.hainoroc
Bereea sa aveti un concediu placut.pupici
Fetelor un sfarsit de saptamana placut va doresc.computerlove computerlove
katy_lumika
Scris: Friday, July 20, 2012 3:48 PM
Nivel

Inregistrat: 1/14/2008
Shirel, nu ma bate deoarece anul acesta am o surpriza pentru voiangel Din aceea cu iesiri, taclale etcgrup Iti dau detalii la telefon dupa ce reusesc sa mut toate catrafuselecomputerlove
Detalii despre atentat nu stiam, mi-a zis sora mea ca s-a intamplat. Aici au lasat si televizoarele fostii proprietari dar abia azi m-am dumirit cum functioneazaras

Eu am luat o mica pauza, am bataturi in palme de la montare mobilier in camera Mayei. Abia astept prajiturica Mirelei, va fi un prilej numai bun de a lua o pauza mai maredance

Elena, cum e cu nadejdea casei langa tine?coeur

Revin cu pozici la intalniridance
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.