Stare de spirit - 53
Subiectul anterior · Subiectul urmator
michi
Scris: Thursday, September 29, 2011 9:07 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/17/2009
Fetelor , bine v-am regasit.Am absentat cam mult de pe aici si vad ca s-au intamplat o multime de evenimente.
Eu in perioada asta am suferit o interventie chirurgicala , care desi la prima vedere parea foarte simpla , nu mi-am revenit nici acum dupa 3 saptamani.Inca ma simf foarte slabita , ametita, operatia inca nu sa cicatrzat in totalitae si ma doare foarte tare si am facut prosta sa nu mai imi prelungesc concediul medical si sa vin la servici , si imi este asa de rau , ca numar secundele pe care le am pana la terminarea programului.
flori1972
Scris: Thursday, September 29, 2011 9:12 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/20/2009
michi ,multa sanatate ati doresc angel
nu poti totusi s-a mai stai acasa ,nu-i de joaca cu o operatie sic
LilianaD
Scris: Thursday, September 29, 2011 9:39 AM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2011
Michi dute si prelungeste medicalul, ca la servici n-o sa-ti ridice nimeni statuie.Mai bine stai si te refaci,pe primul plan este sanatatea ,apoi serviciul.pupici
Flori nu ma pricep sa interpretez vise, dar tu oricum esti o persoana cu suflet mare si ajuti pe cine are nevoie, poate are cineva nevoie de ajutorul tau, nu se stie...pupici
flori1972
Scris: Thursday, September 29, 2011 9:57 AM
Nivel

Inregistrat: 11/20/2009
OO liliana ,multumesc lui dumnezeu ca ma face s-a ma simpt implinita atunci cand pot s-a ajut pe cineva,parca si de data asta ma urmareste gandul ca va fi nevoie de ajutor undeva (la cineva )voi fi atenta la ce va urma si sigur voi intelege la momentul respectiv.

nu prea sunt eu cu visele dar asta parca e ceva real sic
michi
Scris: Thursday, September 29, 2011 10:27 AM
Nivel

Of fetelor cred ca daca ma voi simti in continuare asa imi voi asuma riscul sa-mi prelungesc concediul medical, desi cat am stat in spital si apoi acasa nu a fost vazut cu ochi buni de sefa mea.Eu eram la terapie intensiva , iar ea suna sa ma duc la servici.La fel si cat am stat acasa ma sunau zilnic, ba chiar au venit cu actele acasa , desi nu intelegeau ca eu fiind in concediu medical nu aveam voie sa semnez nici un act.Numai linistita nu am fost.Can auzeam telefonul mi se zbarlea parul pe mine.
Ana
Scris: Thursday, September 29, 2011 10:34 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Michi parca vorbesti de sefa care am avut-o eu,nici cand am fost bolnava si mi-a dat concediu nu a fost zi sa nu ma sune, ca ma cauta clentii pe la florarie si eu stau acasafool fool

Vezi-ti de sanatatea ta ca nu e de jucat,mai fa o prelungire la concediu,nu poti?
michi
Scris: Thursday, September 29, 2011 10:56 AM
Nivel

Ana , sigur ca pot , dar am zis sa fiu om si sa vin sa-i ajut.Desi sunt lucruri pe care le poate face oricine.De exemplu printre altele vizez dosare prin care oameii care au avut animale bolnave primesc o anumita suma de bani.Mare lucru nu este de verificat si cu putina bunavointa putea sa le faca oricine, dar sefa mea nu a vrut sa le dea la nimeni si tipa cat pute ca nu pot oamenii sa-si ia banii din cauza mea.sorry1 cand le-am spus ca datoria conducerii este sa desemneze o persoana pe perioada cat nu sunt la servici nu le-a convenit , si am cam intrat in colimatoriu ca am indraznit sa spun asa ceva.
oanamaria
Scris: Thursday, September 29, 2011 11:06 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Michi multa sanatate dxraga mea !Ce pot sa zic -ai serviciul de cosmar si ma mir cum de mai rezisti?Trebuie sa existe o cale sa ai o viata mai buna si sa mergi de drag la serviciu.Parca-i bataie de joc -cred ca sefa iti vrea postul liber si te toaca pana te lasi pagubasa.
Mela
Scris: Thursday, September 29, 2011 12:14 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Michi,sanatate ,mami! incearca sa iti prelungesti concediul,sa stai linistita,organismul are nevoie si de odihna ca sa se poata vindeca mai repede.
giulia_mamik
Scris: Thursday, September 29, 2011 1:17 PM
Nivel

Inregistrat: 3/22/2010
Eu m-am intors de la inmormantare.Va multumesc dragele mele ca imi sunteti aproape.computerlove
Ies repede caci trebuie sa ajung la clinica sa vad cat de repede ma poate lua doctorul.Pe urma si cu Daria la doctor.A racit nitel si sa vad acum cand o iau de la gradi cums e prezita.O zi buna.pupici computerlove iloveyou
michi
Scris: Thursday, September 29, 2011 2:02 PM
Nivel

Giulia , condoleante iubita si multa sanatate micutei tale pupici
Oana- da sefa mea imi vrea de mult postul liber.Dar de fapt ea nu agreaza pe aici decat pe cei care-i canta in struna
si-i cara cadouri , cum eu nu fac nici una nici alta, nu prea sunt in gratiile ei si nici ale directorului mare.
Oricum in cadrul institutiei situatia este destul de tensionata.V-am zis ca doamna sefa are un comportament de mahala, pe linga multe altele , asa ca cu toate relatiile pe care le are, o parte din colegi au facut sezizari atat iei cat si directorului mare , cam pe unde s-a putut -incepand de la politie si pana la presedentie.Sa vedem ce o sa fie pana in final.
madanuta
Scris: Thursday, September 29, 2011 4:14 PM
Nivel

Inregistrat: 6/26/2007
Michi, sanatate multa!!! Ai grija de tine! computerlove
Oana, numai maine nu e poimaine.dance dance dance
Andreea&Ariana
Scris: Thursday, September 29, 2011 6:01 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Va salut si eu pe toate pupici ,dupa o absenta de cateva saptamani uff .....of,de cand am inceput serviciul nu mai am timp de nimic uff ,mereu sunt pe fuga,nimic nu-mi mai iese cum vreau nervi ,asta e,imi voi reveni eu usor-usor!
Va pup pe toate si va doresc din tot sufletul multa sanatate,mai ales la puiutii mici pupici pupici computerlove !
oanamaria
Scris: Friday, September 30, 2011 8:20 AM
Nivel

Inregistrat: 4/22/2009
Andreea ma bucur ca esti bine si ai intrat m,acar sa ne saluti!computerlove
Giulia stiu ca mergi la medic ma gandesc la tine .

Mada gata vine si maine !Cred ca n-o sa pot dormi de emotii.Am casa plina de saci ,sacose si cutii.
bereea
Scris: Friday, September 30, 2011 8:28 AM
Nivel

Inregistrat: 3/29/2007
Michi, numai bine draga meapupici

Oana, inca o zi.Mai rezisti?

Giulia, ai vesti bune de la doctor?

Andreea, te inteleg, greu e si cu servici, si cu casa

Mada, Mela, Ana si restul fetelorcomputerlove

Eu inca n-am rezolvat cu prescola pentru Ale.Ma baga in mormant astia cu scoala lor.Azi scoala incepe la ora 10.30 si a trebuit sa rog o mamica sa mi-o tina pana la oara aceea.E tare greu cand nu ai pe nimeni langa tine care sa te poata ajuta la nevoie.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.