Stare de spirit - 52
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mikaela
Scris: Saturday, August 13, 2011 6:54 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/11/2010
Of mai fetelor!! Va pup pe toate si sa aveti un weekend cat mai bun...computerlove
madanuta
Scris: Saturday, August 13, 2011 7:07 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
Va pupa Mada din Italia! A fost super frumos drumul, am facut 24 de ore cu drum gresit inclus. Am ajuns cu ajutorul gps-ului in Serbia si putin ne-a lipsit sa ajungem si in Crostia...hohot Am facut cam 100 km in plus, dar per ansamblu fain drumul, iar sotul meu - un adevarat Herculehohot hohot hohot - ar mai fi condus sute de km, ca nu ii era somn, desi nu s-a odihnit deloc pe drum.
Bucurie mare pe noi ca sunt reduceri, ne-am innoit toti cu cate ceva, Cristina fericita ca o astepta mamaie cu 2 sacose de haine. Am fost la plaja, soare, apa calda, urmeaza 3 zile de plaja, apoi plecam in sud , duminica viitoare ne intoarcem si ne oprim un pic la Roma la Bereea. Eheeee, avem treaba nu gluma...dance
Va imbratisez cu drag!computerlove
marivic
Scris: Saturday, August 13, 2011 8:32 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Concediu placut si distractie cat mai multa,MADA!newclap newclap newclap
monique
Scris: Sunday, August 14, 2011 10:25 AM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Eu is plina de nervi. Am intrat intr-o doara sa vad ceva pe wizz air si m-am uitat pe rezervarea facuta pentru paris si am gasit o rezervare pe alte date decat cele pe care le-am facut eu. Sunt tot in sept, doar ca mai inainte cu o sapt si pentru o perioada mai mare decat o sa stam noi. E total aiurea. O sa sun maine sa vad ce e. Pana atunci sper sa depasesc starea asta de doi lei.
Week end placut, fetele!
koko2008
Scris: Sunday, August 14, 2011 10:35 AM
Nivel

Inregistrat: 1/11/2009
Mari computerlove
Moni computerlove
Eu sunt fresh..mi a vetit soata aseara...a fost o seara de vis...am dormit iepureste, ma mai trezeam si l cautam sa l mai pup.Mi a fost asa dor de elcoeur coeur coeur coeur
shirel
Scris: Sunday, August 14, 2011 10:45 AM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
Eu ,hohot hohot intre 4 liste cu lucrusoare de luat in vacantza cel mai bine ar fi sa-mi iau toata casa doar asa voi fi sigura ca nu am uitat nimic!sic alcool Nu-i o problema ce am uitat cumparam si pe acolo sper numai sa gasesc!
Maica mea este plina de crize pe zi ce trece incerc sa ma gandesc ca nu mai poate sa locuiasca impreuna cu noi si gandul acesta ma infricoseaza enorm .cry dar acum chiar nu trebuie sa ma gandesc la asta sa nu-mi pierd buna dispozitie pe care o am dar este groaznic cand ai soarta parintilor tai in mana ta!Offfff!

Fetelor care sunteti in vacantze ,va doresc un concediu minunat ,mult soare si mult timp ca sa puteti vizita tot ce v-ati propus!
iloveyou iloveyou

Monique,ce enervant ,dar cineva trebuie sa va dea un raspuns pentru asa o greseala nu se poate! banghead
Anelise
Scris: Sunday, August 14, 2011 11:15 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Shirel, si eu tot cu 4 liste ma laud! hohot Doamne, eu sunt genul care fac lista la lista, dar imi este mult mai bine asa! Parca nu mai am senzatia aia ca e haos, desi tot mai uit si eu cate ceva! sic Vacanta placuta! pupici Cand plecati?
Monique, sper sa o rezolvati cumva! Din pacate la noi se practica ... schimbari fara nicio informare! alcool
Koko, ce scumpa esti! coeur Si lor le place atat de mult sa fie alintati si bibiliti! sic
Mada, important e ca ati ajuns cu bine la destinatie! Vacanta frumoasa! pupici
Mari, ca de obicei, fruntea sus iti spun! pupici Rezolvarile vin in cele din urma!
Eu ... acasa si e atat de bine! innori Imi plac zilele linistite cand fiecare sta si se relaxeaza! Piticutza toata ziua prin curte, la piscinuta, la jucarele, la alergat si facut prostioare dance; mami cu laptopul si cafelutza pe terasa si ochii dupa gagalice; tati si el la odihna ... Duminica frumoasa va doresc! pupici
shirel
Scris: Sunday, August 14, 2011 11:42 AM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
Liz,iubita eu am 4 listutze dar m-am uitat pe mine ca si am de-mi luat ceva pe mine ,chiar nu vreau sa-i sperii pe bulgarii asa de tare si sa vin si fara haine ....le ajunge ca am sa-mi fac de cap pe acolo avand liber 2 nopti de la sotz pentru distractii nocturne!ras ras Plecam marti la 5 seara avem avionul!dance dance dance
mariana71
Scris: Sunday, August 14, 2011 1:52 PM
Nivel

Inregistrat: 10/14/2009
Fetelor,bine v-am regasitcomputerlove computerlove computerlove !

Noi am "aterizat " ieri ,dupa un drum de 26 de ore.Nici mancare nu ne mai trebuia,de obositi ce eram ,mai ales sotul,ca eu am mai atipit cate un picsic .
O sa am ceva de recuperat cu forumul ,dar incet incet,imi reintru eu in normal.

Va trimit un pupic virtual tuturorpupici pupici pupici pupici pupici
denisa_rachid
Scris: Sunday, August 14, 2011 2:20 PM
Nivel

Inregistrat: 8/13/2010
Shirel, Liz, vad ca urmeaza sa mergeti in vacanta, deci vacanta placuta va urez cu mult drag!pupici

Mariana, bine ai revenit!pupici

Monique, bafta sa rezolvi cu beleaua!pupici

Koko, petrecere frumoasa cu sotiorul!hearts

Mada vacanta frumoasa si spor la cumparaturi!pupici

Mari, toate se vor rezolva, Dumnezeu nu va lasa!pupici

Eu...tot pe acasa, baietii dorm amandoi si eu stau pe forum cu voipupici
S.ELENA
Scris: Sunday, August 14, 2011 4:42 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2007
Bine v-am regasit, dragele mele!!!!!pupici pupici computerlove

Mi-a fost si inca imi este tareeee-tareeee dor de voi!!! Poate am sa reusesc pana incepe scoala sa mai citesc cate ceva printre randuri, caci am vazut ca sunt foarte multe schimbari pe aici!!!!

Felicitari Bulinutzei si lui Buli pentru sarcini si tuturor celorlalte fete(Ingheras, Delfinasa, si cam atat am vazut eu asa in "goana"), felicitari si noilor pui intrati in familia 7pitici (noi sunt de fapt pentru mine, care nu am apucat inca sa ii cunoscsorry1 sorry , dar ei deja sunt marisori): pui de Sami, de Shirel, de Alexandra si tuturor ceilalti minunati micuti.hearts hearts hearts

Si acum......noutatile despre mine, dovada faptului ca am lipsit atata de pe forum (asta in afara faptului ca stau foarte prost cu timpul): la ultima mea vizita va povestea ca urmeaza ca la intrarea copiilor in vacanta sa merg sa imi scot chisturile si ganglionii care imi fusesera descoperiti la san si la axila.
Din motive mai mult sau mai putin importante, operatia a tot fost amanata pana pe 30 iunie. De fapt m-am internat pe 29 ptr analize, iar pe 30 a avut loc interventia chirurgicala. Inca de cand m-a internat, chirurgul (pe care il cunosc de aproape 12 ani si care a operat-o si pe mama anul trecut) s-a cam schimbat la fata cand mi-a facut controlul pentru foaia de internare si mi-a zis sa ma astept la ce-i mai rau.
Pe scurt, m-am trezit din operatie fara sanul drept, iar examenul histopatologic (biopsia) si imunohistochimia mi-au indicat o formatiune tumorala de 6 cm, de gradul IV local, cu metastaze limfoganglionare axilare (27 din 40 ganglioni).

Pe 2 august am inceput chimioterapia, o serie la 3 saptamani (urmatoarea o am pe 24 august), la sfarsitul lunii trebuie sa merg sa imi scot si ovarele, ca sa evitam un posibit cancer si in acea zona; dupa ce termin cu chimioterapia (undeva prin noiembrie) voi incepe si niste sedinte de radioterapie si un tratament hormonal si apoi, Doamne-ajuta sper ca totul sa fie OK!!!

Nu are rost sa va povestesc cat de rau mi-a fost dupa prima sedimta de chimio si cum timp de 3 zile am fost mai mult moarta decat vie......
Eu sper sa trec cu bine peste aceste grele incercari, pentru copiii mei si pentru sotul meu (care in toata aceasta perioada s-a comportat mai mult decat exemplar).

Va pup si va imbratisez pe toate cu mare-mare drag si ....abia astept sa spicuiesc cate ceva de pe aici si sa va cunosc si eu puiutii, iar pe voi si minunatii prichindei sa va revad, sa va vad cat de mari si minunati ati crescut!!!!
iloveyou iloveyou
Andreea&Ariana
Scris: Sunday, August 14, 2011 4:53 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Of,Elena imi pare rau sa aud toate aceste vesti despre tine cry ....stiu ca D-zeu e mare si ca nu te va uita,iar tu cu credinta vei trece peste toate.......te pup si te imbratisez si iti doresc din tot sufletul muulta sanatate! pupici computerlove computerlove
Fetelor,va pup pe toate si va doresc numai bine pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove ...si concediu placut si distractie la maxim,celor care sunteti plecate!
Anelise
Scris: Sunday, August 14, 2011 4:55 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Elena, bine ai revenit! computerlove Si of Doamne, ce citesc eu pe aici? Imi pare tare, tare rau ca treci prin aceasta incercare. pale Multa sanatate si putere de a merge mai departe ca trebuie! Te pup cu mare, mare drag!!! coeur pupici pupici Nu stiu ce altceva sa mai spun! Of!
ingerash
Scris: Sunday, August 14, 2011 5:28 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Elena,ti-am simtit lipsacomputerlove nu-mi gasesc cuvintele sa exprim cat de rau imi pare,multa putere si vindecare grabnicagrup iloveyou coeur
alexandrabogdan
Scris: Sunday, August 14, 2011 5:39 PM
Nivel

Inregistrat: 4/17/2008
Elena iti doresc multa multa sanatate si sa treci cu bine de perioada asta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.