Stare de spirit - 51
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mirela74chris
Scris: Sunday, May 8, 2011 5:10 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Bereea sincere condoleante.Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca.Ma rog sa aveti multa putere sa treceti si peste asta.computerlove
ingerash
Scris: Sunday, May 8, 2011 5:13 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
bereea wrote:
Fetelor, va multumsc ca va ganditi la mine.Intr/adevar am avut probleme cu zborul, l/au amanat, am plecat la Bologna ca sa luam alt avion .Din pacate, am ajuns prea tarziu.Mama mea a murit vineri la ora 21.30.A fost foarte geu sa intru in casa vazand ca maicuta mea scumpa nu ma astpta in prag.Ne alinam unul pe altul si ne pegatim inmormantare

plans plans plans plans imi pare tare rau ,sincere condoleante.Dumnezeu sa te intareasca pentru tine si tatal tau.
denisa_rachid
Scris: Sunday, May 8, 2011 5:56 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/13/2010
Bereea condoleante si Dumnezeu sa o odihneasca!
monica irimia
Scris: Sunday, May 8, 2011 6:47 PM
Nivel

Inregistrat: 7/3/2010
Bereea, condoleante! Domnul s-o odihneasca in pace si liniste pe mamicuta ta. Regret enorm de mult pierderea; cuvintele sunt in plus. cry cry cry Multa putere!
shirel
Scris: Sunday, May 8, 2011 6:50 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Bereea,nici nu imi vine sa cred !plans plans Sincere condoleantze ,iubita mea trebuie sa fiti tare asta pentru familia ta si pentru tata vostru care are acuma mare nevoie de voi.Sunt alaturi de tine si te imbratisez cu mare dragoste!
bulibuli
Scris: Sunday, May 8, 2011 7:55 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
Bereea, condoleante... imi pare nespus de rau... pale pale
Maria & Mario
Scris: Sunday, May 8, 2011 8:50 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Bereea cry ! Cuvintele sunt de prisos !
S-a stins si vegheaza asupra voastra ! E in inima ta si nu sufera de dureri trupesti ! Iti doresc sa gasesti puterea sa treci peste incercarea asta cumplita !
cry
madanuta
Scris: Sunday, May 8, 2011 9:47 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/26/2007
Brandusa, condoleante!!!pale pale pale
Ange blanc
Scris: Sunday, May 8, 2011 11:08 PM
Nivel

Inregistrat: 4/11/2010
Tocmai m-am intors de la inmormantarea unchiului meu, aflu tragica veste si mi-e greu sa-mi gasesc cuvintele. Dumnezeu stie de ce a ingaduit sa se intample asta acum. Fiecare plecare a cuiva drag de langa noi, ne aminteste ca suntem trecatori. „Un abur care se ridica putintel si apoi piere.” Mangaierea e doar la El, asa ca am sa-L rog sa umple El golul ramas in sufletul vostru si sa va dea linistea si pacea de care aveti nevoie.
Dumnezeu sa va binecuvinteze cu putere de a accepta voia Lui. computerlove computerlove computerlove
KRYS85
Scris: Monday, May 9, 2011 6:44 AM
Nivel

Inregistrat: 9/23/2008
cry Bereea sincere condoleante,Dumnezeu s-o odihneasca in pace..

O stare naspa la fel ca si vremea de afaratoanerele toanerele si o raceala buna la rinichi!!!
Oare cand mai vine si caldura???nervi nervi

Va doresc tuturor o saptamana cat mai placuta si numai cu bucurii!!!computerlove computerlove computerlove computerlove
oanamaria
Scris: Monday, May 9, 2011 7:50 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Maria condoleante pentru unchiul tau!

Am inceput o noua saptamana -afara e intuneric si ploua ,iar centrala arde ca altfel nu se poate .plans
Stefi are mucisori asa ca azi sta in casa la caldurica cu Panadol.
Va imbratisez cu drag !computerlove
michi
Scris: Monday, May 9, 2011 7:57 AM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2009
Bereea - sincere condoleante.Dumnezeu sa o odihneasca in pace pe mama ta , iar tie multa multa putere sa treci peste aceasta incercare computerlove computerlove
flori1972
Scris: Monday, May 9, 2011 8:19 AM
Nivel

Inregistrat: 11/20/2009
eu intrasem sa va povestesc de starea foarte buna,ieri aici am sarbatorit ziua mamei ,am fost cu sotul la restaurant,sambata la nunta ,ieri nunta dar au fost fetele mari ,si uite asa ,dar cand am citit de mama lui bereea m-am intristat plans plans plans

Bereea ,nimic din ce am zice noi nu cred ca te mai poate mangaia,(stiu cum e),dar ne rugam ca dumnezeu sa te mangaie pe tine si intreaga voastra familie ,pale
marmita
Scris: Monday, May 9, 2011 10:17 AM
Nivel

Inregistrat: 9/11/2007
Brandusa sincere condoleante.
Ange blanc
Scris: Monday, May 9, 2011 10:38 AM
Nivel

Inregistrat: 4/11/2010
oanamaria wrote:
Maria condoleante pentru unchiul tau!

Multumesc Oana. computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.