Stare de spirit - 50

Options Stare de spirit - 50
Subiectul anterior · Subiectul urmator
denisa_rachid
Postat: Saturday, April 30, 2011 6:34 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
shirel wrote:
Neatza,si eu pe aici cu o cafea si cu o stare de somnulentza nu stiu parca as dormi mereu ,plus ca colac peste pupaza am avut si greturi de vreo doua zile ,nu radeti hohot hohot nu cred ca vin gemenii cred ca de atatea mancaruri de la sarbatori mi se trage ma simpt inca umflata de la azimele pe care le-am mancat.
Nu mai stiu cine ma intrebat Marivic parca cati ani implinesc sunt micutza inca mami 38 de ani acum pe 7 mai sic ras .Imi sarbatoresc ziua cu socrul meu care face 60 pe 1 mai ,am inchiriat 4 cabane va fi distractie mare .

Bereea
,stiu exact ce simti ,si eu eram distrusa de obicei cand plecam din Romania cand imi luam ramas bun de la ei mei.Off asta-i viatza dar macar sa-i tina sanatosi si in viatza.computerlove computerlove

Eu vreau sa-mi fac planuri de concediu si ma gandesc cu ingrijorare cum va ramane maica mea singura ,este incapatanata nu vrea sa primeasca pe nimeni sa ramana cu ea dar ce sa fac trebuie sa -mi continui viatza pentru familia mea nu pot sa ma inchid in casa si sa-i pedepsesc pe toti impreuna cu mine.D-zeu este cu noi si va avea el grija de ea ,ea este foarte raspunzatoare dar totusi imi este frica sa nu cada cumva si sa nu fie nimeni prin preajma.
Scuze pentru ca v-am innebunit si inca de dimineatza ,apropo merge cineva in Bulgaria anul acesta?

Va doresc o zi minunata ....la noi ploua!iloveyou iloveyou

Shirel...si eu tot pe 7 mai implinesc 31 de anipupici ...suntem aproape gemeneangel pupici ... Te pup cu mult drag!pupici pupici Si la multi ani pentru socrul ta si distractie placuta tuturoro acolo la voi!

Bereea, sa va ajute Dumnezeu sa va revedeti cu bine cat mai curand!pupici pupici pupici

Va pup pe toate fetele...La noi zi cu soare, pana acum a fost aproape bine totul....cu mici exceptii, neglijabile, asteptam sa vedem ce va mai fi de acum inainte!

va doresc tuturor zile senine!pupici pupici pupici
shirel
Postat: Saturday, April 30, 2011 10:18 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Denisa,:004: :004: nu stiam de ce m-am apropiat asa de tine ,tauroaico si de ce innebunesc dupa marocani hohot hohot am o gramada de prieteni si prietene marocance !Stii ca esti nascuta intr-o zi cu mare noroc nu?pupici pupici
giulia_mamik
Postat: Saturday, April 30, 2011 11:15 PM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Shirel,apropo de coincidentele zilelor de nastere si eu sunt foarte aproape de Oshry.Daca nu ma insel el e pe 18 august.Eu sunt pe 17ras dance .Sa fiti sanatoase si fericite fetelor gemenelorpupici computerlove

Eu acasa la un film.Si ma relaxez cititndu -va.
Va doresc noapte bunapupici computerlove
nikmiki
Postat: Sunday, May 1, 2011 9:27 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 7/18/2010
Postari: 881
Locatia: Spania
Buna dimineata!Azi sunt un pic melancolica.Ma intreb cand a trecut timpul.Parca mai ieri eram cu burta si azi printesa mea implineste 11 luni.angel Parca zboara timpul.
KRYS85
Postat: Sunday, May 1, 2011 11:45 AM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Duminica placuta tuturor !!!pupici pupici computerlove computerlove
denisa_rachid
Postat: Sunday, May 1, 2011 12:17 PM

nikmiki wrote:
Buna dimineata!Azi sunt un pic melancolica.Ma intreb cand a trecut timpul.Parca mai ieri eram cu burta si azi printesa mea implineste 11 luni.angel Parca zboara timpul.

Sa iti traiasca ani multi fericiti!pupici
denisa_rachid
Postat: Sunday, May 1, 2011 12:18 PM

shirel wrote:
Denisa,:004: :004: nu stiam de ce m-am apropiat asa de tine ,tauroaico si de ce innebunesc dupa marocani hohot hohot am o gramada de prieteni si prietene marocance !Stii ca esti nascuta intr-o zi cu mare noroc nu?pupici pupici

Da, pana acum asa a fost...sa speram ca asa a fi si de acum inainte, norocoasafirstprize

Va urez o duminica placuta tuturor.

Eu un pic cam trista...cred ca stiti de atentatul de la Marrakechuff plans . Acum 2 ani am avut un pranz fantastic cu Rachid acolo, chiar acolo la etaj, personalul foarte dragut...pacat. As vrea sa prinda pe cel care a facut asa ceva si sa-l omoare public, sa ia aminte si altiiuff plans
bereea
Postat: Sunday, May 1, 2011 3:05 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Buna fetelor.Se pare ca vestile proaste se tin scai de mine: tatal meu a ajuns acasa si a gasit-o pe mami in pat cu febra mare si delirand.Eu vorbisem de dimineata cu ea, imi spusese ca are o mare somnolenyta, dar n-am banuit nici o clipa ca sta atat de rau.Si acum e cu febra, nu mananca nimic si refuza sa ia medicamente.Sunt disperta, nu stiu ce sa mai cred.
giulia_mamik
Postat: Sunday, May 1, 2011 3:20 PM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Nikmiki,la multe lunite sanatoase si frumaose fetiteipupici computerlove .Asa e.Cresc foarte repedecomputerlove

Bereea,sanatate mamicutei tale.Eu sunt sigura ca isi va reveni dar trebuie dusa musai la spital.Sa o convinga tati al tau sa mearga.

Noi plimbacioase de dimineata.Am mers la biserica.Apoi in parc.Ne-am jucat pe acolo.Apoi am papat niste pizza la o terasa.Apoi am si plans nitel de dorul lui tatiplans .Asa de tare ii simitim lipsa in weekend ...
Ne pregatim de o noua runda de parcras .Avem parcul la 5 minute de mers pe josdance .Apoi baita de rigoare si nanica.Maine incepe o noua saptamana,cu noi vise,cu noi aspiratii mari.Doamne ajuta-ne sa fim repede langa tati nostruplans

Weekend placut in continuare,fetelorcomputerlove
denisa_rachid
Postat: Sunday, May 1, 2011 3:33 PM

Bereea, multa sanatate mamei tale. Trebuie sa mearga la doctor banuiesc, de urgentapupici
bereea
Postat: Sunday, May 1, 2011 3:44 PM

Multumesc, fetelor.Tot sun acasa si nu raspunde nimeni, presupun ca a dus-o la spital.Ea are probleme mari, este diabetica si face dializa de 3 ori pe saptamana, asa ca orice febra ma ingrijoreaza teribil.
Ana
Postat: Sunday, May 1, 2011 4:09 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Bereea multa sanatate mamei si sa auzim numai de bine!hearts

noi suntem bine,destul de bine ne-am obisnuit deja in formatie de 5ras ,bebe un cumincior,papa si doarmehearts
misha
Postat: Sunday, May 1, 2011 5:37 PM

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Bereea, multa sanatate mamei! Stiu ce inseamna sa fie bolnavi si tu sa fii departe! Sper din toata inima sa-si revina cat mai repede!pupici

Anabella, sa-l tina cumintenia pe Emanuel cat mai mult. Stii ca la inceput toti sunt asa! Cum au reactionat Ricardo si Flavio? trebuie sa ne povestesti neaparat. Poate la jurnal!computerlove

O seara de duminica placuta fetelor!pupici
Ange blanc
Postat: Sunday, May 1, 2011 5:54 PM

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
Bereea multa sanatate mamei. computerlove
Anabella sa cresteti sanatosi! computerlove
bereea
Postat: Sunday, May 1, 2011 7:13 PM

Anabella, Misha, Irinutza multumescpupici Mama e in spital cu febra de 40 de grade si doctorii incearca sa inteleaga ce are.Adevarul e ca ma tem de ce o sa-i gaseasca
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed