Stare de spirit - 50

Options Stare de spirit - 50
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AlexandraL
Postat: Wednesday, April 27, 2011 10:24 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2007
Postari: 3818
Locatia: UK
Ne-am intors in Londra...am fost la cumparaturi, am bagat 2 masini de spalat, am facut baita la copii si i-am pus la nani. Maine...zi de curat, calcat, bagaje, pt ca maine seara plecam spre Italia yes Nu stiu daca ne vom putea intalni cu Anabella, desi mi-as dori, asa cum mi-am dorit sa o vad si pe Marivic in Bucuresti...pacat ca ziua are doar 24 de ore...
denisa_rachid
Postat: Wednesday, April 27, 2011 10:27 PM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Alexandra, drum bun si distractie placuta!pupici pupici
marivic
Postat: Wednesday, April 27, 2011 10:46 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
ALEXANDRA,si mie imi pare rauuff
Chiar nu am putut sa te sun,...am fost foarte ocupata,vineri la biserica dimineata,seara am fost la prohod,mancare sambata,curatenie in restul zileleor,..am fost tare aglomerata.Dar cine stie,data viitoare cand vei veni,poate facem la un fel sa ne intalnim.Drum bun,distractie maxima si sa auzim numai de bine!pupici computerlove computerlove
denisa_rachid
Postat: Wednesday, April 27, 2011 11:02 PM

"Astept cu disperare clipa in care te vei intoarce la mine, ma vei lua in brate si voi simti ca esti TU, cel pe care l-am iubit din clipa in care l-am cunoscut, cel pe care l-am asteptat o viata si pe care l-am cautat peste tot, TU, cel pentru care am inceput o noua viata..."uff stare de melancolie, de dor...de asternut cuvinte...
"Mi-e dor sa alerg in soare, sa ma las purtata pe aripi de vant, sa ma scald in stropi de ploaie..."
oanamaria
Postat: Thursday, April 28, 2011 8:47 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Alexandra vacanta frumoasa.
Denisa esti melancolica hearts Daca nu te tine mult are si starea asta beneficiile ei.computerlove
Eu azi am ,,program artistic''-gatit,curatenie ,spalat si prin zona sa nu pierd ceva.sic
O zi plina va doresc si cu Soare ca se pare ca e pe la voi Soarele ca aici e intuneric -sta sa ploua.
flori1972
Postat: Thursday, April 28, 2011 9:58 AM

Nivel: Senior

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
o zi faina ,doamnelor computerlove

la noi ploua si am o stare de somnolenta :211: :211: ,dar am multa,multa treabaChef Chef
oanamaria
Postat: Thursday, April 28, 2011 10:01 AM

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Flori spor la treaba@computerlove
marivic
Postat: Thursday, April 28, 2011 10:02 AM

DENISA,parca sunt cuvintele meleras Si eu astzi,ma simt asa;imi vine sotul acasa si mi-e tare dor de el,.....Si eu vreau soare,...la noi sunt 10 grade,si bateeee vantuuul,...am facut foc in soba ca mi-e tare frig.
In rest,am si fluturi in stomac cu gandul ca la noapte imi voi imbratisa sotul,si de abia astept sa treaca ziua aceastasic
Va doresc o zi frumoasa si calda.va sarut cu mare dragpupici pupici pupici
denisa_rachid
Postat: Thursday, April 28, 2011 2:20 PM

Fetele sunt ok...si Marivic, reintalnie placuta!Qpupici pupici pupici
bereea
Postat: Thursday, April 28, 2011 2:31 PM

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Multumesc de urari, prietene dragicomputerlove

Mela, timp bun sa aveti in tarapupici

Oana, Mioara, Krys , Flory spor la treabapupici

alexandra , drum bun spre Italia.sunt convinsa ca o sa-ti placa foarte mult.Daca ajungi pe la Roma...
mirela74chris
Postat: Thursday, April 28, 2011 6:02 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Locatia: Constanta
Fetele va pup pe toate si va rog sa ma scuzati ca nu am mai putut intra.Sper ca ati petrecut bine de Pasti.Noi am sarbatorit de Pasti ziua sotului,apoi ne-au venit finii,ieri a fost ziua mamei,asa ca...ocupati pana peste cap.Va imbrtatisez si va doresc numai bine!iloveyou pupici
shirel
Postat: Thursday, April 28, 2011 8:32 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Si eu am o stare ciudata ,melancolica putin obosita astept sfarsitul de saptamana .,la noi ploua ciudat cred ca de asta am si starea asta ....plus ca indata am ziua mea de nastere si trag un baieram pe cinste!!
Alexandra ,drum bun spre Italia este o tara superba iti va place!!Pe cand si Israelul?sic ras

Mela,esti in tara ?Se vede ca nu prea sunt la curent daca da concediu placut alaturi de cei dragi!computerlove computerlove

Denisa,ce romanticana esti tu ,mai mai sotul stie de asta!!ras pupici

Marivic,ce bucurie si fericire pe tine !Sa aveti parte de clipe minunate impreuna! iloveyou iloveyou
denisa_rachid
Postat: Thursday, April 28, 2011 8:38 PM

Shirel, petrecere placuta!pupici pupici pupici Si la multi ani! fericiti alaturi de familia ta frumoasa!pupici pupici

Stie sotul, cum sa nu?ras
marivic
Postat: Thursday, April 28, 2011 8:46 PM

Fetelor,multumesc,pupiceipupici pupici pupici pupici pupici pupici
Shirel,la multi ani fericiti si o sa fiu si eu cu tine la bairam,vei fi in gandurile mele si voi fi astfel langa tine!Cati ani implinesti,Shirel?
bereea
Postat: Friday, April 29, 2011 8:14 AM

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Eu am plans bine de dimineata...nu pot cred ca tati al meu a plecat...ajuta-ne , Doamne, sa ne intalnim iar cu bine
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed