Stare de spirit - 50

Options Stare de spirit - 50
Subiectul anterior · Subiectul urmator
vero79
Postat: Monday, April 25, 2011 3:25 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 5/8/2009
Postari: 436
Locatia: petrila
HRISTOS A INVIAT
eu fetelor auzisem ca maine s-ar incepe scolile si gradinitele,dar nu sunt sigura 100%,ramane sa ma informez mai sigur
delfinasa
Postat: Monday, April 25, 2011 4:25 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Adevarat a inviat!

Ma bucur ca peste tot a fost vreme frumoasa de Paste si ati sarbatorit cum se cuvine, cu bucate traditionale si langa oameni dragi.sunny
Si la noi ieri a fost foarte cald, doar spre seara am prins o mica ploicica in drum spre casa, dar pe la noi n-a tras nici o picatura. Am fost in vizita la prieteni dragi in statul vecin, unde ne-am simtit foarte bine. Am avut, printre toate bunatatile traditionale, si un purcelus umplut cu ciupercute si buckwheat (un soi de grau)essen. A ramas asa multa mancare ca gazda ne-a dat la toti la pachet acasa, deci suntem aranjati cateva zile cu masa Chef.
Bineinteles ca cei mici au primit cadouri de la iepuras, au mancat la dulciuri cat pentru cateva lunialcool...le-am facut vanatoare de oua prin curte si, impreuna cu catelul gazdei pe post de detector catel, le-au gasit pe toate flowers.
:923: :923: :923:
Eu am inceput cautarea de bilete de avion pentru la vara cand va veni mama si sper ca saptamana asta sa le iau, ca preturile se maresc de la o zi la alta.
bereea
Postat: Monday, April 25, 2011 8:38 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Hristos a inviat! Imi cer scuze ca n-am reusit sa va fac urarile de Paste , dar am fost plecati cateva zile si chiar n-am avut cum.Dat fiind ca tatai e la noi am renuntat la Franta si am fost la fratele meu sa sarbatorim invierea Domnului impreuna.
Sper ca fiecare dintre noi a petrecut zile bune in familie sau cu prietenii, ca suntem mai bogati sufleteste, ca pacea, dragostea si linistea nu lipsesc din viata noastracomputerlove
shirel
Postat: Monday, April 25, 2011 8:54 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Noi multumesc lui D-zeu am terminat cu sarbatoriile si cu vacantza.Ne-am distrat frumos ,voi avea ce posta la jurnalul nostru (timp sa am sic )si gata de maine ne intoarcem la viatza normala Oshry merge la gradi ,taty la servici ramand acasa numai femeile fiindca Eden incepe gradinitza miercuri asa ca mai imi ramane o zi de distractii ,inca nu ne-am gandit ce anume dar cred ca shoping ,parc de distractie si masa la restaurant ca nu mai avem nimic acasa ras hohot alcool .
Va doresc numai bine si zile frumoase in continuare!pupici pupici pupici
carla
Postat: Monday, April 25, 2011 8:58 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Hristos a Inviat!Astept deja zile mai normale,am obosit cu sarbatorile.Nu am facut prea multe dar vreo 2 zile tot am lucrat la prajituri,mancare.Zilele astea am fost doar pe la socrii si acasa la somn si mancare.Ma dor toate oasele si n-am chef de nimic.pupici computerlove
roxy_oxxy
Postat: Monday, April 25, 2011 9:08 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/11/2008
Postari: 2571
Locatia: buc
vero79 wrote:
HRISTOS A INVIAT
eu fetelor auzisem ca maine s-ar incepe scolile si gradinitele,dar nu sunt sigura 100%,ramane sa ma informez mai sigur

21.04.2011

Ministrul Educa?iei, Cercetarii, Tineretului ?i Sportului, Daniel Petru Funeriu, a semnat joi, 21 aprilie 2011, un Ordin de ministru prin care vacan?a Pa?ti se prelunge?te cu o zi. În consecin?a, mar?i, 26 aprilie 2011, nu vor fi ?inute cursuri in invatamantul preuniversitar. Elementele care au condus la fundamentarea deciziei ini?iate de Secretariatul de stat pentru înva?amânt preuniversitar sunt legate de concomiten?a Sarbatorilor Pascale în lumea cre?tina ?i de faptul ca, în saptamâna de vacan?a care a premers Sfintelor Pa?ti, un numar mare de elevi a fost angrenat în olimpiadele scolare pe discipline. S-a considerat ca, în aceste circumstan?e, o zi suplimentara de odihna este binevenita. Ordinul de ministru a fost semnat dupa consultarea organiza?iilor sindicale din înva?amântul preuniversitar. Acestea ?i-au exprimat sus?inerea fa?a de ini?iativa Ministerului Educa?iei, Cercetarii, Tineretului ?i Sportului.
Recuperarea materiei aferente zilei de mar?i 26 aprilie se va realiza în mod intensiv, începând cu data de 27 aprilie 2011 ?i pâna la finalul semestrului. Directorii de ?coli vor asigura recuperarea integrala a materiei.

Am gasit pe saitul Ministeruluiras ras ras ... cat ma bucur ca mai am vacanta o zi... ca ma simt asa obosita
marivic
Postat: Monday, April 25, 2011 9:46 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Si eu Roxy,yes yes yes
CatalinaMaria
Postat: Tuesday, April 26, 2011 8:22 AM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 5/24/2010
Postari: 274
Locatia: Romania
Adevarat a inviat!

Sper ca ati petrecut Sfintele Sarbatori asa cum v-ati programat.Sa va dea Dumnezeu multa sanatate si putere de munca. Noi am stat acasa si am avut valuri, valuri de musafiri. Si eu ma bucur ca nu incepe scoala, sunt rupta de oboseala.
flori1972
Postat: Tuesday, April 26, 2011 8:58 AM

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
noi am inceput scoala de azi ,tati lucru ,musafirii au plecat asa ca intram in normal sic
va doresc tuturor zile binecuvintare si pline de bucurie computerlove computerlove
marivic
Postat: Tuesday, April 26, 2011 9:05 AM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Multumim mult flori si voi de asemeneapupici computerlove
oanamaria
Postat: Tuesday, April 26, 2011 12:28 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Va doresc o zi minunata!
KRYS85
Postat: Tuesday, April 26, 2011 8:46 PM

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Eu am o stare superrrr azi...mai ales ca e si ziua mearas ,sunt verry happy,vam pupat !!!pupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove
denisa_rachid
Postat: Tuesday, April 26, 2011 10:18 PM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365

La multi ani!, Krys
Ange blanc
Postat: Tuesday, April 26, 2011 10:23 PM

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
In viata mea n-am facut si desfacut de atatea ori un lucru. nervi angry banghead
Sper sa termin pana la Craciun. alcool
giulia_mamik
Postat: Tuesday, April 26, 2011 11:02 PM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Hristos a inviat,fetelor!
Am ajuns printre voi dupa 5 zile de visplans ...plang ca au fost doar 5plans .Cert e ca a fost un vis frumos iar azi m-am trezit.Sunt franta fetelor...acum 30 de minute am intrat pe usa si nu m-am putut abtine sa nu va scriu un rand.Revin maine cu amanunte.Va pup si nopate buna,iubetele melepupici angel computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed