Stare de spirit - 50

Options Stare de spirit - 50
Subiectul anterior · Subiectul urmator
giulia_mamik
Postat: Monday, April 18, 2011 10:25 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Va salut fete dragipupici
V-am citit repede asa ca sa fiu la zi cu toate.
Am zis sa scriu repede cateva randuri ca nu stiu daca mai apuc ,fiindca miercuri seara plec la sot.Nu va zic cat de nerabdatoare sunt...de el nu mai zic.
Va doresc de pe acum un Paste fericit si tot ce va doriti voicomputerlove angel .Sa va gasesc sanatoase si fericite,dragele mele prieteneiloveyou pupici computerlove
Mela
Postat: Monday, April 18, 2011 11:01 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Marivic,felicitari,felicitari,felicitari:pentru starea de spirit,pentru note,pentru intalnirea cu Mirela firstprize computerlove

Giulia,oaiii,cred ca ai fluturasi in stomac coeur drum bun si reintalnire placuta pupici

Oana,sanatate lui Stefanel angel

noi ne-am pus in plan sa mergem miercuri in tara dar concediul lui tati incepe abia de luni,dupa Paste si,desi mai are 12 zile de concediu pe anul asta,de la firma nu i s-au mai aprobat inca 3 pentru ca "e mult de lucru"...dar am hotarat ca nu ma enervez,nu ma necajesc,toate se intampla cu un scop.
Larisuca mea e bolnavioara,cu febra de sambata,azi a urcat pana la 39.3,am vazut ca are pete de puroi pe amigdale,am fost la dr,trebuie sa ia Augmentin.Alexandra e racita si ea,mucoasa,tuseste,sper sa elimine odata secretiile alea,sa nu ajung si cu ea la medicamente...
in rest...sa auzim numai de bine,mereu,fetele! grup computerlove
denisa_rachid
Postat: Monday, April 18, 2011 11:23 PM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Mela, multa sanatate la printese!pupici

Oana, sanatate lui Stefanel!pupici

Giulia, drum bun si reintalnire placuta!pupici

Va doresc numai bine tuturor!pupici
raly
Postat: Tuesday, April 19, 2011 7:11 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Am terminat ieri curateniayes yes yes azi mergem la cumparaturi si de maine ma apuc de copt.Soatza nu e prea bine,racit tare azi noapte am schimbat vreo 3 randuri de haine ca pe toate le-o transpirat.Fug imediat la farma sa-l tratez!sic sic
bereea
Postat: Tuesday, April 19, 2011 8:28 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Numai bine tuturorcomputerlove
marivic
Postat: Tuesday, April 19, 2011 8:34 AM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
MELA,multumesc si eu din suflet!Sanatate multa va doresc voua si fetelor dragi.Si eu sunt necajita i privinta asta;si sotul meu trebuia sa vina acasa de Paste ca avea concediu,dar nu-i da voie ca cica ar avea de lucru mult.Turbez de nervi,....mi-e atat de dor de el,....sper ca nu ne vom revedea tocmai la nunta feteialcool alcool alcool
GIULIA,drum bun iubita prietena si Paste fericit alaturi de sot!pupici
bulinutza
Postat: Tuesday, April 19, 2011 8:50 AM

Intrat: 10/14/2007
Postari: 3780
Locatia: intre prietene dragi...
Ce harnicutze sunteti voi, dragelor....eu nici macar nu m-am apucat de curatenie...Nu veniti careva si pe la mine??? uff

Eu n-am sot aproape toata saptamana, s-a mutat la spital cu totulbanghead banghead ...ca sa nu va zic ca e de garda si de Inviere....asa ca...Parca nici nu simt ca vine Pastele...plans plans plans

Nu am putere sa fac pregatiri, nu am starea de spirit necesara...nu stiu cum sa ma mobilizez...sorry1

Giulia, drum bun, dragutzo si zile de vis cu sotziorul!!!

Mela, lasa...poate e mai bine asa, daca sunt bolnaviori si copilasii...Important e sa fiti sanatosi si sa fiti impreuna!! Va pupam cu drag...computerlove

Marivic....Offf...Nici nu-mi pot inchipui cat poate fi de greu sa fii despatita de sotz...E groazanic!! Poate reuseste el sa "fuga" cateva zile mai incolo...

Ingerash, vacanta frumoasa!!!

KRYS
, ne spui si noua?? sau e secret???uff

Raly, tu deja ma enervezisic ...Poate imi trimiti si mie un cozonac, daca tot stai asa bine cu timpul...hohot Sanatate soztiorului, pune-l pe picioare!!

Bereea, cum mai esti???

O saptamana frumoasa si harnicoasa tuturor!!!:018:

giulia_mamik
Postat: Wednesday, April 20, 2011 1:24 AM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Fetelor,va multumesc tare mult pt gandurile bunepupici iloveyou computerlove
Am intrat sa va mai citesc putin.Mi-am facut bagajul.Maine seara la ora 22 plec spre Bucuresti.Iar la ora 7 am zborul catre Stuttgartdance .De abia astept:018:
Maine sunt putin ocupata dupa ce ma trezesc.Merg la spovedit si pe urma la mamica mea draga fiindca e ziua ei si ma simt tare prost ca de ziua ei am pus-o sa imi faca cozo si pasca.Dar saraca stie cat de mult o iubesc si cat de multe as face si eu pt ea.Pe aceasta cale vreau sa ii urez "La multi ani" si sa-i spun ca o iubesc enorm angel
Fete dragi inca o data sa aveti parte de liniste sufleteasca si implinire.Paste Fericit!
Ana
Postat: Wednesday, April 20, 2011 8:23 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
O zi frumoasa va doresc!computerlove
KRYS85
Postat: Wednesday, April 20, 2011 9:19 AM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
bulinutza wrote:

KRYS ne spui si noua?? sau e secret???uff

Nu e secret doar ca va voi spune cand va veni el acasaras !!!

Am terminat si cu coptulyes yes yes yes ,acum imi astept coafeza sa-mi schimbe putin lokool ras ras si dupamasa merg la cumparaturi !!!topai topai topai
marivic
Postat: Wednesday, April 20, 2011 10:04 AM

BULINUTZA,asa este,...este foarte greu,....Spera si el ca poate dupa Paste ii va da putin drumul,...nu vreau sa ne vedem tocmai la nunta ca doi straini,....chiar nu pot sa fac fata si aranjamentelor si licentei de una singura,....Sunt tare dezamagita,....mai am putin si ma apuca plansul,....Este o chinuiala reciproca dar iar mi-e teama ca-l apuca stresul ca anul trecut fiind singur pe acolo,....uff uff uff
KRYS,tu vrei sa asteptam cu sufletul la gura 3 luni si 11 zile pana vine al tau sot acasa?Cred ca te-ai dereglat si tu ca si mine,hohot hohot hohot ,......spune-ne ,nu ne mai tine pe jar,ca venim la tinebataus bataus bataus guns guns duel duel cu de toatehohot hohot hohot
Hai,KRYS,nu te prosti,.....alcool alcool alcool
oanamaria
Postat: Wednesday, April 20, 2011 10:43 AM

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Giulia drum bun si sa profiti de fiecare moment petrecut acolo.computerlove Si Paste Fericit!
La noi e asa soare si atat de frumos afara si-mi da o stare de bine dance chiar daca nu putem iesi la plimbarica din cauza varsatului care e in faza cea mai puternica.

Spor la treaba si o zi minunata !Eu am de smotruit si de sters praful si de calcat .
shirel
Postat: Wednesday, April 20, 2011 11:16 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Noi plecam in excursie ca de obicei sic ras taty in vacantza .O zi minunata tuturor si spor la gatit si curatenie!
iloveyou iloveyou
marivic
Postat: Wednesday, April 20, 2011 3:42 PM

Eu am o stare,....pozitiva,ca sa spun asa,....sic Am bagat la spalat pana acum 5 masini si mai am una;parca nu as fi spalat o luna,....dar am zis sa profit de vreme si am spalat si geci si hainutele copiilor si asternuturile de pat si paturi,ca sa nu imi mai ramana dupa Paste,caci incep munca a III a zi de Paste.Am facut si mancare,am transplantat si niste flori,....am cumparat din IKEA,2 ghivececu aloe si au o gramada de pui marisori;am facut dintr-unul 7 ghivece si mai am unul tot cu 7 puialcool alcool alcool ma saturat de aloe(caci de mult cautam si nu gaseamras )Apoi ,am mancat afara cu copiii in curte,a fost super frumos:miros de rufe spalate,miros de ghiocei si pomi infloriti,....am o stare EXCELENTAyes yes yes dance dance dance
oanamaria
Postat: Wednesday, April 20, 2011 3:48 PM

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Marivic asa te vreau !computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed