Stare de spirit - 50
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Scris: Monday, February 21, 2011 8:54 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Raly ti-as da eu cu drag ,dar ale mele sunt obosite de la tricotat!sic
KRYS85
Scris: Wednesday, February 23, 2011 11:29 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 9/23/2008
Salutare fete dragi,sa stiti ca imi este foarte dor de voi dar nu stiu pe unde mi-a zburat timpul,cry nu mai am timp nici macar de mine,suntem bine doar ca sunt foarte ocupata ,acum am apucat sa citesc si eu ce mai e pe aici ,oricum am de recuperat cam multcry !!
Va imbratisez pe toate si va doresc o zi frumoasa in continuare si multa sanatate tuturor !!!!

Azi si vineri am examen sa-mi tineti puniiras !!!!!
pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
yaya
Scris: Wednesday, February 23, 2011 2:09 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/22/2009
Bafta Kryscomputerlove
bereea
Scris: Wednesday, February 23, 2011 3:03 PM
Nivel

Inregistrat: 3/29/2007
Krys, iti tinem pumnii!pupici
t-mihaela
Scris: Wednesday, February 23, 2011 3:57 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Fetelor, am niste ochi in cap ca cepele , sunt si eu ocupata , vai ce sa zic , am comenzi hohot Eu noaptea obisnuiam sa citesc pentru scoala si sa fac referate etc. ce se mai cere.Acum ete pozna ca-s solicitat in ale tricotatului.Mi-a venit ieri o babuca la magazin ca nu mai poate sa termine jaketa ,eh,artrita bat-o vina,si daca vreau sa o termin eu ( doar gulerul a mai ramas).Am zis da,am taxat-o 15 ( eu i-l faceam si gratis ca mi-a fost mila tare de mamaie dar nu ma lasa Farida sa fac pe caritabila ca-i distrug firma fool ).Si cum ziceam ,azinoapte pana la 1 am cetit si studiat pentru scoala si de la 1 am tricotat gulerul lu tanti cu artrita.Si va spun ca era un mohair buclat pacatos ,daca-l pui pe andrele salut nu-l mai desiri ,tre sa-l tai nervi si inca o veste buna Farida mea a vazut ce piatra rara si nestemat nemaigasit sunt eu :018: ,vrea sa ma plateasca numai sa stau la ea in continuare ...spre disperarea lui Kaze ca de cand ma duc la magazin mananca sandwichuri si hotdog la gratarhohotSo, asa ma impart intre tricotat si scoala, timpul e mai pretios ca altadata dar e un sentiment placut ca dupa 5 ani in sfarsit sunt si eu persoana ocupata maseluta hohot
oanamaria
Scris: Wednesday, February 23, 2011 4:39 PM
Nivel

Inregistrat: 4/22/2009
Miha hohot spor la treaba !Ai un stil super tare de povestit ,rad de lesin.
marivic
Scris: Wednesday, February 23, 2011 8:47 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
MIHA,KRYS,bafta la invatat si sa aveti spor in toate!hearts hearts
Eu azi,am fost putin mai ,,calda''ras Am primit notele de la examene,....Din 7 examene am note la 6.Am luat la literatura 9,la gramatica 8,la matematica-metodica 10,la metodica ed.fizice 10,la metodica geografiei 10 si la pictura-metodica 10.Mai am de asteptat la psihopedagogia jocului,nota.In rest sunt foarte multumitayes STAREA MEA E topai topai topai
mariana71
Scris: Wednesday, February 23, 2011 9:01 PM
Nivel

Inregistrat: 10/14/2009
Felicitari Marivicnewclap newclap newclap newclap !Asta da satisfactiethumright thumright thumright .

Mihaelo,sa ai spor la toate majoreta majoreta majoreta .

Kryss,baftamajoreta majoreta majoreta !
bereea
Scris: Wednesday, February 23, 2011 9:50 PM
Nivel

Inregistrat: 3/29/2007
Mioara , felicitaricomputerlove
Katrina
Scris: Wednesday, February 23, 2011 9:56 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/9/2010
Marivic,felicitari!newclap newclap newclap
marivic
Scris: Wednesday, February 23, 2011 10:03 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
Va multumescpupici pupici pupici ,....acum ma simt mai bine,avand in vedere ca am stat si am asteptat tot intr-un stres,....mai am unul cel mai cel,dar sper macar 5 sa iau sa nu raman cu restantauff Avand in vedere ca nu am experienta,am palavragit ce mi-a trecut prin cap,ce am crezut eu ca ar fi bine si as face,....acu sa vad rezultatul,.....deci inca putine emotii.
computerlove computerlove computerlove
t-mihaela
Scris: Wednesday, February 23, 2011 11:33 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Mari, felicitari,note foarte bune yes
ilioara
Scris: Thursday, February 24, 2011 6:13 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/5/2009
marivicbravo , felicitari!yes yes yes yes mihaela si tie felicitari pt ajutorul dat d-nei cu artrita sic cei de acasa te vor dori mai mult pt ca nu mai ai timp pt eibravo
madanuta
Scris: Thursday, February 24, 2011 7:32 AM
Nivel

Inregistrat: 6/26/2007
Kriss, chiar ma intrebam de tine, bine ca esti bine.pupici
Mihaela, tare ca de obicei!!!hohot hohot hohot
Mioara, felicitari!!!newclap newclap newclap Eu nu inteleg cum mai puteti sa invatati ca eu nu mai pot...Ba mint, aseara am invatat sa crosetez fluturas...hohot
carla
Scris: Thursday, February 24, 2011 8:22 AM
Nivel

Inregistrat: 2/8/2007
Mioara,felicitari!newclap
Mihaela si eu vreau asa un loc de muncahohot
Eu ocupata cu toate,scoala,tricotat,casa zboara,n-am timp de nimic,astept vara sa ma plimb desculta prin iarba si sa ma duc la piscinapupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.