Stare de spirit - 49
Subiectul anterior · Subiectul urmator
delfinasa
Scris: Monday, December 20, 2010 8:38 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
A nascut Alexandra????
Felicitari, iubitacomputerlove! Multa, multa sanatate sa va dea Domnul, sa cresteti mari si puternici, sa aveti laptic din cel mai bun de la mami si multa liniste ca sa va odihniti si tu si puiul cel mic...si poate-l convingeti si pe cel mare sa faca nani cu voi, macar la pranzangel! Multa fericire va doresc la toti 4 computerlove!

Eu sunt acasa azi, nu stiu ce se va intampla in restul saptamanii...sambata dupa-masa m-a sunat sefu' ca s-a spart o teava de apa la birou sa ma duc urgent ca vine si el. Cand am ajuns acolo, fetelor, lacaraie peste tot cat cuprinde. Se sparsese o teava din pod, ca inghetase, cazuse o bucata mare de tavan langa baie, se conectase un panou de lumina nu stiu cum naiba si curgea apa pe elmaseluta, izolatia era cazuta peste tot fleasca si numai bine ce-am ajuns ca a mai cazut o bucata din tavanul de la birou, peste dulapul cu dosarele noastre cu acte maseluta. Bine ca nu eram dedesubt nici unul. A oprit barbata-miu intr-un final apa, am intrerupt si curentul, am plecat urmand ca sefu' sa caute niste mexicani sa faca curat si sa repare, dar se pare ca n-a gasit inca, asa ca eu azi mi-am mai facut putin curat in casa, imi fac pregatirile de Craciun, ca facem 2 petreceri la noi...la una am invitat familia unui angajat de-al sotului, probabil ca vor veni si vecinii nostri dragi si cea de-a doua cu prieteni dragi romani, in a doua zi de Craciun, pentru ca nu putem fi cu ei in ajun.
Spor la pregatiri tuturor computerlove!

marivic
Scris: Monday, December 20, 2010 8:59 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Sunt suparata,...pe sistem,pe unele colege,pe directoare,....muncesti ca prostul,dai tot ce poti din tine mai bun,si la final se da cu ,,rosii'' in tine.Nu este corect ce se intampla,nu mai exista omenie si nici bun simt;totul se reduce la spaga,probabil,la plocoane care mai de care mai grase,....la necinste.Poti sa fii bun pana la Dumnezeu daca i se pune cuiva pata pe tine,atunci NU ESTI BUN DE NIMICplans plans plans sorry
Mi-am stricat seara,....am o stare de kkbanghead banghead
KRYS85
Scris: Monday, December 20, 2010 9:25 PM
Nivel

Inregistrat: 9/23/2008
Eu am o stare super super buna sunt foarte fericita!!!!!yes yes
Va doresc o saptamana cat mai placuta tuturor!!!!computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
cry2000
Scris: Monday, December 20, 2010 10:00 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/26/2010
Marivic,nu lasa supararea sa-ti umbreasca bucuria intalnirii cu sotul tau.thumright
mariana71
Scris: Tuesday, December 21, 2010 8:43 AM
Nivel

Inregistrat: 10/14/2009
Marivic ,asta e Romania si cine stie daca se v-a indrepta vreodata.

Eu sunt multumita ,ca soacrei i s-a programat operatia pe 20 ianuarie,dar frica tot o amuff .Pe 28 dec ii face colonscopia cu biopsia,visita pt anestezie si examenele la sange.Pe 5 ianuarie ,tomograful la abdomen si cardiograma si apoi asteptam 20 ian.Doctorul ,foarte cumsecade si am mai intrebat si eu pe aici persoane care au mai avut de a face prin spitale si mi-au spus ca un doctor mai bun nu puteam nimeri.
In privinta spitalului ,ca e cel universitar din Padova,doctorului ,ca e profesor-doctor cu multa experienta , si chiar in programarea operatiei cat mai urgent,ca puteau sa ne programeze cine stie cand,am avut mare noroc.Doctorul ne-a linistit ca nu e o operatie dificila,dar pana nu deschide ,nu stie ce e acolo si in acel moment decide daca ii face chimioterapie locala sau nu.Si mai e ceva."Buba"e pe langa ficat in intestin si spera sa nu fie afectat si ficatulcry .Acum cu D-zeu inaite.
mirela74chris
Scris: Tuesday, December 21, 2010 9:30 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Delfinasa macar esti acasa cu familia si ai numai de castigat.

Marivic un pupic si o imbratisare sa treaca.computerlove pupici Desi cred ca deja a trecut ,mai ales ca esti in bratele sotului.

Mariana ma bucur sa aud ca deja sunteti pe drumul cel bun.Dupa operatie veti sti mai multe.Sanatate multa soacrei,iar voua sa va dea Dumnezeu putere si sanatate sa treceti prin toate.
Va imbratisez pe toate si va doresc o zi frumoasa.computerlove pupici La noi e soare si frumos.

oanamaria
Scris: Tuesday, December 21, 2010 1:16 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Eu alerg de colo-colo ca e frumos afara si am iesit la o plimbare.Apoi curatenie ,masina spala de zor si acum ma relaxez cu voi .
Va doresc zile frumoase si multa sanatate.
Noi il asteptam pe Mos Craciun .dance
Ana
Scris: Tuesday, December 21, 2010 2:00 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Oana iti tin companieras si eu treaba,treaba,treaba de cand m-am trezit am spalat deja vreo 4 masini de haine am facut curat in dulapuri,hranit copii,culcat de amiaza,am pus sa fac de mancare pe seara si intre timp cu croseta-n mana ca trebuie!!!!sic
spor la curatenie fetelor!!dance dance
ilioara
Scris: Tuesday, December 21, 2010 3:12 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/5/2009
marivic angel asta se intampla celor care muncesc ,asta mi s-a intamplat si mie cu o colega ,m-am suparat am plans dar acumdupa ce am vorbit cu ea si tot nu am facut-o sa inteleaga am zis ca nu merita sa imi stric sarbatorile.serbarea aiesit foarte bine,toate colegele au fost incantate mai putin ea care nu a facut nimic dar este suparatasorry1 nu poti schimba omul iar bucuria copiilor nu o poate egala nimic.va salut pe toate si spor la treabapupici
marivic
Scris: Tuesday, December 21, 2010 6:07 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
ilioara wrote:
marivic angel asta se intampla celor care muncesc ,asta mi s-a intamplat si mie cu o colega ,m-am suparat am plans dar acumdupa ce am vorbit cu ea si tot nu am facut-o sa inteleaga am zis ca nu merita sa imi stric sarbatorile.serbarea aiesit foarte bine,toate colegele au fost incantate mai putin ea care nu a facut nimic dar este suparatasorry1 nu poti schimba omul iar bucuria copiilor nu o poate egala nimic.va salut pe toate si spor la treabapupici

Exact prin asta am trecut eu,....uff uff sorry1
te sarut cu mare dragpupici hearts computerlove
PS.
De trecut,a trecut nitelus,....dar ma doare,acolo,in adancul sufletului pt.nedreptate,pt.neomenie ,pt.nerecunostinta,....sorry banghead banghead
Sunt fericita ca a venit sotul acasa,dar fericirea mi-e putin umbrita ca are o ciza puternica de rinichi,...asa ca,.....cu Dumnezeu inainteangel angel angel
TeosOf
Scris: Wednesday, December 22, 2010 11:00 PM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2008
Buna seara fetelor!hearts hearts hearts
Va doresc sarbatori fericite, cu multa sanatate, armonie si pace in suflet!
La multi ani si un nou an plin de bucurii si multe realizari!coeur coeur coeur
Ana
Scris: Wednesday, December 22, 2010 11:01 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Teooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ce ma bucur ca ai revenityes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes

iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
KRYS85
Scris: Wednesday, December 22, 2010 11:19 PM
Nivel

Inregistrat: 9/23/2008
TeosOf wrote:

computerlove Bine ai revenit!!!yes yes
Sarbatori fericite si tie!!!pupici pupici

Eu azi o stare pe cat se poate de bunatopai topai mi-am zugravit in bucatarie,mi-am terminat curatenia si mi-am terminat si prajiturilehainoroc hainoroc !De maine ma apuc de gatitras si imi pregatesc sarmalutzele sa le pot pune la foc pe data de 24ras !!
Spor la treaba fetele si o va doresc zile minunate alaturi de cei dragipupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove !!!
raly
Scris: Thursday, December 23, 2010 7:32 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
TeosOf wrote:

yes yes yes yes yes yes yes Teoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo,bine ai revenittttttttttttt!Ne-a fost asa de dor de tineeeeeee!computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
mariana71
Scris: Thursday, December 23, 2010 8:29 AM
Nivel

Inregistrat: 10/14/2009
Teooooooooooooooooo,bine ai revenit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Speram sa si ramai.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.