Stare de spirit - 49
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mirela74chris
Scris: Friday, December 17, 2010 11:10 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Sanatate bolnaviorilor!O stare de bine tuturor!
Mela si la mine mai este loc destul pentru copii,in plus am si bona(Diana adora sa se joace cu pustii).

Ingeras ce bine ca ai liber!

Mariana sa iti traiasca fetita si sa fie sanatoasa,sa aiba parte in viata doar de impliniri si fericire!La multi ani si de la noi!

La noi ninge si e zapada,doar ca bate vantul tare si nu e vreme de sanie.Asteptam sa stea vantul sa iesim la joaca!yes
Va imbratisez pe toate.computerlove pupici
mariana71
Scris: Friday, December 17, 2010 11:16 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/14/2009
Va multumesc din inima fetelor pt urarile voastrepupici pupici pupici pupici pupici !

Multa sanatate bolnaviorilor si un sf de saptamana placut!
Aici incet,incet incepe sa ningayes .
ingerash
Scris: Friday, December 17, 2010 12:24 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Multumesc,Mirela!pupici pupici pupici Si la noi ninge si creste stratul de zapada!yes yes yes
KRYS85
Scris: Friday, December 17, 2010 1:05 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 9/23/2008
Si la noi ningeeeeeeeeeeeeyes yes yes yes !!

Eu astazi din pacate am ajuns la spital intr-o vizitaplans am facut o enterocolita + o infectie oribila la intestine , fac injectii,iau antibiotice si alte medicamenteplans ,nu stiam ce-mi lipsea mie de sarbatori si bineinteles ca sunt si la regimbanghead banghead banghead !!!
amalia
Scris: Friday, December 17, 2010 2:41 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 5/24/2009
Sanatate multa Krys,sa dea Dumnezeu sa treaca ceasul rau cit mai repede!Si eu am o raceala cumplita de doua zile ,am antibiotic si ceva de tuse dar tot nu-mi e asa bine,oricum nu mai fac febra.In rest toate bune ,sper sa scap repede ca ma asteapta o groaza de treba.........banghead banghead banghead Sanatate tuturor !
Katrina
Scris: Friday, December 17, 2010 5:44 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/9/2010
Multa sanatate ,tuturor bolnaviorilor!

Eu am o stare super,parca plutesc,sufletul mi-e linistit si fericit.
Ningeeee tare frumos ,Emi face fulgi pentru decorat ferestrele,eu tricotez de zor sa termin vesta de Craciun pentru pitic,mama ne face cartofi copti,bineinteles ascultam colinde,numai tati saracul munceste,face partii ca sa nu se adune prea multa zapada pe maine,dar il astept cu un vin fiert cu portocala si miere.

Un sfarsit de saptamana minunat va doresc tuturor !computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
raly
Scris: Friday, December 17, 2010 6:37 PM
Nivel

Inregistrat: 12/17/2007
Si eu plutesc....tocmai ce am venit de la serbare si mi-am dat seama ca mai am un pitic mare,totul afara e alb si frumos!

Mela trimite copii la mine,am eu grija de ei!hearts

Krys multa sanatate!hearts

Ingerash,gata bulgareala?topai topai

Kmy
Scris: Friday, December 17, 2010 8:33 PM
Nivel

Inregistrat: 9/13/2006
Si eu sunt happy, ninge atat de frumos, totul e asa de linistit si de ...alb.
Va doresc un weekend ...la superlativcomputerlove
bereea
Scris: Friday, December 17, 2010 8:56 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mela, sanatate la copilasipupici

Krys, sanatate, ai grija de tinepupici

Mariana, sa-ti traiasca domnisoarapupici

Si la noi azi a nins cu niste fulgi mari si frumosi.Tare m-am bucurat pana a trebuit sa merg dupa Alessandra la scoala.Toata lumea circula cu 20 la ora, desi pe strada era doar apa.am incercat un drum, apoi altul, apoi altul...peste tot aceeasi nebunie.La un moment dat m-am dat jos din masina si am luat-o pe jos, am fugit mai bine de 4 km ca sa ajung sa o iau pe ale.Peste tot drumuri inchise, cica e panta si e periculos, desi eu am fugit la vale fara sa patesc nimicbanghead banghead La un moment dat chiar i-am spus unei "soferite" ca pe jos e apa, ce motiv are sa incurce circulatia.si sa vedeti ce jeep avea!asa ca m-am udat bine la picioare, astept urmarile, pentru ca deja eram racita, mucoasa si tuseam.
ingerash
Scris: Friday, December 17, 2010 10:00 PM
Nivel

Inregistrat: 1/17/2008
raly wrote:
Si eu plutesc....tocmai ce am venit de la serbare si mi-am dat seama ca mai am un pitic mare,totul afara e alb si frumos!

Mela trimite copii la mine,am eu grija de ei!hearts

Krys multa sanatate!hearts

Ingerash,gata bulgareala?topai topai

Sper ca ai facut poze cu piticulcomputerlove pupici Nu am mai iesit ca zicea Vasi sa mergem maine impreuna.Abia astept!topai topai
raly
Scris: Friday, December 17, 2010 10:05 PM
Nivel

Inregistrat: 12/17/2007
Ingeras,am facut ,am facut,am filmat......tot tacamul!computerlove computerlove

Brandusa ai grija sa nu racesti,baga picioarele in apa cat mai fierbinte!hearts hearts
bereea
Scris: Friday, December 17, 2010 10:07 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Raly, multumesc, le-am tinut deja...dar ma incearca o tuse
praslea_cel_voinic
Scris: Saturday, December 18, 2010 1:43 AM
Nivel

Inregistrat: 6/19/2009
Mela wrote:
...dorm si eu pe mine...daca tot e sa se imbolnaveasca picii,de ce nu se poate pe rand? nervi sau macar sa nu se trezeasca de n ori pe noapte,sa dorm si eu mai mult ...macar 3 ore neintrerupte... aseara am baut o cana de cafea mare si jumate de energizant,nici macar combinatia asta nu m-a pus pe picioare maseluta
azi cica ma lasa tati sa dorm,vine dupa juma de ora "Mela,hai,trezeste-te,am uitat ca tre sa merg la primarie" banghead
aaa,sa nu uit,binenteles ca am racit si eu,Alexandra e fornaita,ma si gandesc daca e cazul sa sun pentru o programare la dr cu ea sau nu...
primiti careva niste copii in grija,macar pentru jumate de zi?

computerlove computerlove Daca am fi mai aproape tare as primi copiii in grija si macar 2 ore sa dormi un somn...pupici Insanatosire rapida, Mela hearts Si ca sa te fac sa razi, am patit sie u ca blonda din serialul ala parca "Prietenii", cand are tripleti si ea se intoarce sa ia ceva si dispare unul din copii....ei bine...mi-a disparut Teo intr-o secunda si n u o gaseam...hohot hohot ca de, acum misuna...A avut asa o viteza ca s-a dus tinta in camera la Alex.....coeur Va pup cu dragpupici
Sanatate celorlalte bolnavioare, spor la cumparaturi celor care ies la cumparaturi...topai
Un weekend placut va doresc!campfire
Ana
Scris: Saturday, December 18, 2010 9:53 AM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Buna dimineata fetelor!!!
a nins la noiyes yes yes yes yes yes yes yes yes acuma sunt -4 garde e asa de frumos afara e totul alb nu se circula decat ffff greu sotul nu munceste ca nu poate iesi cu camionul deci azi iesim la zapada cu copiiyes yes yes yes yes

nu spun ca dupa ziua de ieri cand am fost prinsi in trafic 7 ore ne-am ales cu mucusori,dureri de cap dar asta este,important este ca avem zapada,cat timp nu se stie ca deja a iesit soarelehearts
va pup si va doresc un week placut tuturor!!computerlove computerlove
shirel
Scris: Saturday, December 18, 2010 9:58 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Vreauuuu si eu zapadaaaaa!La noi este asa o vreme nici nu ploua nici nu este prea cald parca vine primavara cu toate ca este innourat!
Si cate ceva despre noi Ne-am intors in clubul celor bolnavii acuma din nou Oshry si binenteles Yohanan temperatura la el tot ce vrei gaseste mort ce mai.Asa ca suntem in rand cu lumea.ras alcool alcool
Eu mai viteaza ca oricand ieri parca aveam baterii in corp am facut cumparaturi ,dus copii la gradi trezita de la 6.30 facut mancare ,curatenie ,prajitura nici nu stiu de unde am luat putere credeti-ma cred ca stiu ca nu are cine sa le faca in locul meu ,doamne bine ca mai pot chiar multumesc lui D-zeu pentru asta!

Sanatate tuturor Kriss,Mela,Bereea!iloveyou iloveyou si o zi minunata! iloveyou pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.