Stare de spirit - 47

Options Stare de spirit - 47
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Postat: Tuesday, May 11, 2010 8:15 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
raly wrote:
Teo felicitari si tie si Izabelei!Ai o fata pe cinste!newclap newclap newclap

Monique,zile placute si distractie la maxim!hearts hearts

Bravo,Teo,....si felicitari Izabelei!
Monique,sa ai zile de vis si distractie la maxim!
Eu ,stare mai buna;Victor nu a mai facut febra,eu stau acasa caci mi-e gradinita inchisa pt.dezinfectie,am terminat un mare material pt.examenul de la romana,....pe care l-am dat scris si mai aveam de pregatit un portofoliu,...acum mai am de pregatit 3 examene si scapyes yes yes Ma simt extraordinar,deoarece copilul meu se simte mai bine;nu i-a iesit la exudat nimic,nici stafilococ ,nici streptococ,....sunt HAPPYyes yes yes
mariana71
Postat: Tuesday, May 11, 2010 8:22 PM

Nivel: Senior

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
Monique,distractie placuta!
fdianamaria
Postat: Tuesday, May 11, 2010 9:04 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
eu sunt cu examene (de fapt pregatiri pentru mai multe examene), zile de nastere (multe si bune), copii bolnaviori si nervosi, interviu de alt job, multe, multe griji si lucruri de facut.
Dar starea mea e ceva de genul chitara pentru vestea cea mare a lui Shirel !!! pupici pupici pupici
Va pup pe toate si va doresc zile cu soare.
TeosOf
Postat: Tuesday, May 11, 2010 9:16 PM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
Va multumesc mult, fete dragi.pupici iloveyou iloveyou

Miha, o excursie de vis, sa aveti!computerlove

Monique, cate revederi frumoase!newclap Distractie placuta!hearts

Bulibuli, ti-am simtit lipsacoeur coeur

Marivic, ma bucur ca Victoras e bine.angel

Succes mult, fetelor care au examenefirstprize si soare in suflet tuturor!sunny

Ana
Postat: Tuesday, May 11, 2010 9:17 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Fetelorcomputerlove
misha
Postat: Tuesday, May 11, 2010 11:36 PM

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Miha, distractie placuta la munte!dance

Teo, felicitari din suflet! S-a hotarat la un liceu in Bucuresti?pupici

Monicuta, chiar ma gandeam cata fericire e pe capul tau zilele astea! Sa te bucuri din plin! Si nu uita sa te rogi sipentru pacatosi!:018: iloveyou
KRYS85
Postat: Wednesday, May 12, 2010 7:44 AM

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
coeur Stare buna si la mine,va pup si va doresc in continuare o sapt cat mai placuta si cu mult soare!!!coeur coeur

Sananatate bolnaviorilor!!!angel angel angel angel
cute_babies_of_mine
Postat: Wednesday, May 12, 2010 7:48 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Teo, felicitari pentru minunea ta! Si felicitari si tie, mami!
Monique, frumos itinerar! Poate vii odata mai... asezat si ne si vedem la ochisori!
Marivic, sanatate lui Victoras!
Diana, bafta la examene!
monique
Postat: Wednesday, May 12, 2010 8:16 AM

Intrat: 2/15/2006
Postari: 3579
Raly, Marivic, Mariana,Teo, Anabella, Misha, Kris, multumesc!!computerlove

Cute, ma batea un gand sa ne vedem acum, dar sunt tare pe fuga si cu masina incarcata... Cu mare drag, cu alta ocazie!computerlove

Diana, multa bafta la interviul pt job!
marivic
Postat: Wednesday, May 12, 2010 9:32 AM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Fetelor dragi,va multumim pt.gandurile voastre si va dorim si noi numai bine,sanatate,bucurii,o saptamana buna,excursii de neuitat,distractie la maximum si zile cu stari de fericire!
Va multumim inca o data,......si bafta la examene celor care au,....firstprize firstprize firstprize pupici computerlove computerlove
roxinthya
Postat: Wednesday, May 12, 2010 9:53 AM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
Teo felicitari pentru fetita ta isteata si multa bafta in continuare! majoreta newclap newclap
Marivic ma bucur ca Victoras se simte mai bine!
Monique distractie placuta!
Multa sanatate si bafta la examene.
Noi suntem acasa de luni cu bronsiolita - luni toata ziua febra, am fost la doctor si ne-a dat tratament fara antibiotic yes yes ca a zis sa vada daca nu cumva e pe fond alergic.
In rest suntem bine si avem o stare super mai ales ca acum am aflat si de Shirel! yes yes
oanamaria
Postat: Wednesday, May 12, 2010 11:56 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Fetelor computerlove
Lilly of the valley
Postat: Wednesday, May 12, 2010 1:05 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Vad ca noua saptamana a adus numai bucurii!yes Asa sa fie pana la sfarsit angel
Teo, felicitari atat tie cat si Isabelei! Daca tu nu te imaginai in situatia asta, eu da ... Isa nu inseala asteptarile avand in vedere rezultatele anterioare.firstprize

Monique ce evenimente placute hainoroc coeur

marivic, mult succes la examene angel

Pup toate fetele de pe aici campfire hearts
madanuta
Postat: Wednesday, May 12, 2010 1:06 PM

Intrat: 6/26/2007
Postari: 6054
Locatia: Romania
Teo, felicitari pentru realizarile fetitei! Mami ,ai tot dreptul sa fii mandra, ai cu ce!newclap newclap newclap
Ma bucur ca nu esti alergica la toate ciupercile si poti manca pleurotus, Mie nu prea imi plac, dar sunt fericita pentru tine.

Pe mine m-a enervat barbatul, m-a dus in oras pentru ca noi stam cam la 15-20 min de mers pe jos de centru si ...auzi la el, sa ma intorc cu microbuzul.
Am facut ca trenultunete tunete tunete
E, las' ca-ti arat eu tie, mi-am rezolvat rapid treburile mele, si m-am intors cu microbuzul. Mancare...pauza...Eu aveam de gand sa fac si piata si sa-l sun sa ma ia. Eu nu sunt sclava Isaura sa car sacose de la piata la microbuz si asa mai departe. Am venit frumusel cu gentuta pe umar si ...auzi la el, cand intru in casa..."de ce nu m-ai sunat, acum ma pregateam eu sa te sun..."duel duel duel si da-i si lupta...ce era la gura mea...disputa1 disputa1 disputa1 auzi la el: Ca nu i-am spus ca am de gand sa fac piata!!!angry angry angry ce trebuie sa-i spun si cate leg de patrunjel aveam de gand sa iau...
El declara ca ma iubeste, ce??? ma iubeste doar daca fac piata si am sacose, trebuie sa ma iubeasca si daca ies numai sa ma plimb in oras...angry angry angry Vai, si toti prietenii nostri spun ca e cel mai bun baiat din lume, ca n-au mai vazut unul ca el...bataus bataus bataus Uite ca-si mai da si in petec, ca tziganu' ...
Hahaha, frigiderul e sexy, daca se duce la cumparaturi mananca, daca nu, sa nu manance, eu nu gatesc nimic.
Cand vine Cristina o rezolv cu o salatica si cativa cartofi prajiti. Pentru el...o mare pauza...
Lilly of the valley
Postat: Wednesday, May 12, 2010 1:10 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
madanuta, doar imi imaginez discutia. Crede-ma ca ni se intampla multora. pupici computerlove sa te simti mai bine!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed