Stare de spirit - 47

Options Stare de spirit - 47
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AlexandraL
Postat: Friday, May 7, 2010 6:28 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2007
Postari: 3818
Locatia: UK
Marivic, Bereea, multa sanatate si putere de a invinge toate greutatile computerlove computerlove computerlove

Raly, vin si eu sa ajut, ca acum ma simt mai bine computerlove
bereea
Postat: Friday, May 7, 2010 7:25 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22772
Raly, ce mi-ar place sa te ajut la facut niste prajituri...si la degustat mai tarziu.cool

Marivic, sanatate lui victoraspupici

Krys, chiar ai de gand sa pleci in strainatate? unde?

si azi ma simt bine.De fapr fac un tort si unde ma relaxez eu mai bine decat la bucatarie?ras Ale a facut azi vaccin si a fost bravissima.Nu a plans absolut deloc, a fost foarte curajoasa , asa ca a fost rasplatita cu o rochitacool

Va pup pe toate computerlove
marivic
Postat: Friday, May 7, 2010 7:55 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13443
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Fetelor,va multumescpupici computerlove Sa vedem daca mai face febra si in noaptea aceastauff uff uff
TatyKS
Postat: Saturday, May 8, 2010 7:51 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Cris, nebuna esti ras ... opreste-te odata cu mancatul asta ca numai intri in rochite pentru nuntile de anul astaras dance .
Gluma, gluma , dar la degustat si la lins castroanele de creme ma bag si euhohot.

Mari, sanatate mult lui Victor si sa-i iasa bune rezultatele la analize.pupici

La Kari in grupa o fetita a facut varicela si e acasa de 1 saptamana si ne-au anuntat ca sa stim la ce sa ne asteptam. Sper totusi sa nu avem probeleme pupici .

Pupici multi la cele mai scumpe mamici pe care le-am cunoscutcomputerlove si week-end placut.pupici pupici
raly
Postat: Saturday, May 8, 2010 8:17 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Taty,multa sanatate Karinei!computerlove computerlove

Noi stare de spirit exceptionala,yes yes am inceput ziua cu dreptul!dance dance dance Va spun mai tarziu ca acum tre sa fuuuug!computerlove computerlove
TatyKS
Postat: Saturday, May 8, 2010 8:35 AM

raly wrote:
Taty,multa sanatate Karinei!computerlove computerlove

Noi stare de spirit exceptionala,yes yes am inceput ziua cu dreptul!dance dance dance Va spun mai tarziu ca acum tre sa fuuuug!computerlove computerlove

Multumim la fel computerlove pupici pupici
shirel
Postat: Saturday, May 8, 2010 8:47 AM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Multa sanatate bolnaviorilor in primul rand ,eu ca dupa distractie nu imi mai gasesc locul.
Ieri de ziua mea ne-am parasit copii si am fost la un restaurant cu prietenii unde am mancat cred ca impreuna o vaca intreaga .Yohanan a mancat un steak de 800 de grame alcool alcool nu m-ai spun de mine ca mi se face rau numai cand ma gandesc ce era la masa nostra.
Am avut o zi minunata de nastere plina de surprize si cadouri.Am plinit 37 de ani!yes yes yes dance dar ma simpt ca la 18 ,dupa restaurant am fost la un club super fain ca intr-un palat di India unde am tras nargila si am baut bere Guiness la greu hainoroc hainoroc .A fost extraordinar!
Va doresc tot binele din lume si o zi plina de soare.Noi credca plecam la mare avem vreo 40 de grade astazi!ras
marivic
Postat: Saturday, May 8, 2010 9:15 AM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13443
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Multumesc fete dragi,....eu stare cam zapacita;Vic a facut de dimineata 38.3 rectal,...este febril,ma sperie lucrul acesta,...nu vrea sa pape,zice ca il doare burtica,dar burtica ii ghioraie ca acum de dimineata nu a mancat decat un coassant si un ceai.Nu a vrut absolut nimic si acela cu mari insistente.Ce sa va spun?Sunt tare speriata sa nu ajung cu el la spital din nou,...Cand a mai avut angina pultacee,am fost internati,...acum are angina acuta eritematoasa,cred ca am descirat bine diagnosticul,...creduff
Shirel,la multi ani inca odata si toata fericirea din lume,iti doresc.computerlove
Taty,multumesc,sper sa iasa bine rezultatul,...luni merg la Matei Bals dupa el.computerlove
Bereea,multumimcomputerlove
Tuturor fetelor dragi,le doresc un sfarsit de saptamana superb,cu multa distractie si multa multa sanatatepupici computerlove computerlove iloveyou
TatyKS
Postat: Saturday, May 8, 2010 9:16 AM

shirel wrote:
Multa sanatate bolnaviorilor in primul rand ,eu ca dupa distractie nu imi mai gasesc locul.
Ieri de ziua mea ne-am parasit copii si am fost la un restaurant cu prietenii unde am mancat cred ca impreuna o vaca intreaga .Yohanan a mancat un steak de 800 de grame alcool alcool nu m-ai spun de mine ca mi se face rau numai cand ma gandesc ce era la masa nostra.
Am avut o zi minunata de nastere plina de surprize si cadouri.Am plinit 37 de ani!yes yes yes dance dar ma simpt ca la 18 ,dupa restaurant am fost la un club super fain ca intr-un palat di India unde am tras nargila si am baut bere Guiness la greu hainoroc hainoroc .A fost extraordinar!
Va doresc tot binele din lume si o zi plina de soare.Noi credca plecam la mare avem vreo 40 de grade astazi!ras

La multi ani draga Shirelpupici birthday birthday birthday flower floare2 flowers flowers
Sa va fie de bine distractia si sa te bucuri de cadoutele primitesarbatoare .

Sa aveti o zi minunata floare3 .
TatyKS
Postat: Saturday, May 8, 2010 9:17 AM

marivic wrote:
Multumesc fete dragi,....eu stare cam zapacita;Vic a facut de dimineata 38.3 rectal,...este febril,ma sperie lucrul acesta,...nu vrea sa pape,zice ca il doare burtica,dar burtica ii ghioraie ca acum de dimineata nu a mancat decat un coassant si un ceai.Nu a vrut absolut nimic si acela cu mari insistente.Ce sa va spun?Sunt tare speriata sa nu ajung cu el la spital din nou,...Cand a mai avut angina pultacee,am fost internati,...acum are angina acuta eritematoasa,cred ca am descirat bine diagnosticul,...creduff
Shirel,la multi ani inca odata si toata fericirea din lume,iti doresc.computerlove
Taty,multumesc,sper sa iasa bine rezultatul,...luni merg la Matei Bals dupa el.computerlove
Bereea,multumimcomputerlove
Tuturor fetelor dragi,le doresc un sfarsit de saptamana superb,cu multa distractie si multa multa sanatatepupici computerlove computerlove iloveyou

computerlove

Multumim la fel si tiepupici pupici
Cappy85
Postat: Saturday, May 8, 2010 8:29 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 2/23/2010
Postari: 127
Locatia: micul Paris
bounce
LA MULTI ANI iubita sa fi fericita si sanatoasa computerlove computerlove computerlove computerlove
zaza_
Postat: Saturday, May 8, 2010 10:19 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/25/2008
Postari: 2187
Locatia: rm.vilcea
Shirel, La multi ani! Sa fii iubita si fericita toata viata! pupici
KRYS85
Postat: Sunday, May 9, 2010 10:12 AM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
bereea wrote:

Krys, chiar ai de gand sa pleci in strainatate? unde?

Spania!!!pupici pupici

Eu dupa o noapte de distractie am o stare de spirit buna ,doar ca sunt putin obositaras !!!Fetelor va doresc o duminica placuta!!!computerlove computerlove computerlove pupici pupici

Shirel 'LA MULTI ANI "SI MULTA SANATATE!!
oanamaria
Postat: Sunday, May 9, 2010 10:55 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Aici ploua,sotul a plecat intr-o delegatie in strainatate si vine abia joi asa ca starea nu e prea buna.
Pupici si o zi frumoasa!computerlove
raly
Postat: Sunday, May 9, 2010 7:56 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Tocmai ce ne-am oprit din chefuit,dupa 2 zile si 2 noptisic alaturi de prieteni dragi veniti de departe ca sa faca o mare surpriza si chiar au reusit!Multumesc muuult din suflet pentru surpriza Petro and family!computerlove computerlove Multumesc tuturor celor care mi-au facut un weekend minunat,fetelor mele dragi pentru mesaje,sms,uri si telefoane Liz,Teo,Shirelcomputerlove computerlove

Pentru voi toate in semn de pretuire!

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed