Stare de spirit - 47

Options Stare de spirit - 47
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Cris-DL
Postat: Friday, May 7, 2010 9:26 AM

Nivel: Senior

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6849
Locatia: over the rainbow
Raly, eu te ajut la mancat de praji!! topai ok ?

Pupam cu drag si va dorim un we. reusit, dragelor! computerlove computerlove
roxinthya
Postat: Friday, May 7, 2010 10:19 AM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
Krys - scuze de indiscretie angel Am crezut ca ai scris la alt topic si de-aia te-am intrebat! - oricum bine ca s-a rezolvat!
Marivic multa sanatate lui Victoras si nu te mai panica asa de usor ca o sa le rezolvi tu pe toate majoreta majoreta majoreta majoreta
Raly - roag-o pe Bereea ca ea zicea ca e plina de energie si poate te ajuta! sic
Mela
Postat: Friday, May 7, 2010 10:28 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Raly,ce petrecere? vin si eu dance la mancat,ca si Cris,da macar am o scuza sa nu ma obosesc prea mult ras

Marivic,sanatate lui Victor angel stiu ca e greu,dar incearca sa te calmezi putin,nu-ti face bine nici tie si nici lui sa fii asa stresata computerlove

Anabella,te vad mereu asa calma,linistita,senina...esti asa tanara si faci ca totul sa para atat de usor angel

zi frumoasa sa aveti,fetele! computerlove
marivic
Postat: Friday, May 7, 2010 10:37 AM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13443
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Multumesc din suflet prietene dragi pt.cuvintele voastre calde si incurajatoare;ce-i drept ca asteptam rezultatele si al meu si al lui de la exudat pana luni,marti.Vic a facut si azi-noapte febra si azi, 38,3 in fundulet,deci are un 38.Sunt obosita,stresata,imi tremura tot corpul,sunt si cu echipa de muncitori,....nici nu va puteti inchipui cum ma simt,.....dar aveti dreptate,....trebuie sa o iau cu binisorul,caci daca ma prabusesc nu are cine sa ma mai ridice.uff Am aflat ca se inchide gradinita mea 2 saptamani caci au fost multe cazuri de scarlatina;mie imi pare bine,caci astel ma mai linistesc si de abia am timp sa-mi pun in ordine cursurile,referatele,etc si in acelasi timp sa fiu si langa cel mic.Sunt un amalgam de sentimente contradictorii,sunt cu nervii intinsi la maxim,dar cand stau cu voi,aici,ma descarc,...nu stiu ce m-as face fara voi,....computerlove computerlove computerlove Va multumesc ca-mi sunteti alaturi,....nu ma apuc sa va insir,....stiti voi foarte bine care imi sunteti prietene dragi.computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove coeur pupici
Ana
Postat: Friday, May 7, 2010 10:39 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Mela wrote:

Anabella,te vad mereu asa calma,linistita,senina...esti asa tanara si faci ca totul sa para atat de usor angel

Mela nu ma prefac asa este viata mea de zi cu ziangel ,am si eu zile mai grele dar incerc sa le depasesc si am credinta ca vin si alea frumoase si bune si profit de ele uitand de ce a fost greu....asa e firea mea incerc sa nu ma poticnesc atunci cand sunt la greu,am o familie care ma iubeste si imi doresc ca tot timpul sa fiu pentru sot si copii o mamica buna ...si cu zambetul pe buze....te pup scumpo computerlove
Cris-DL
Postat: Friday, May 7, 2010 10:45 AM

Mela wrote:
vin si eu dance la mancat,ca si Cris,da macar am o scuza sa nu ma obosesc prea mult

Ei si ce ? Eu daca n-am scuza, nu pot mancauff? Pot si eu, mai ales ca n-am greturi... ras

Mari, multa sanatate lui Vic si tie multa puterepupici pupici
mommy
Postat: Friday, May 7, 2010 10:46 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
bereea wrote:
Eu sunt foarte, foarte fericita.Maine implinesc 5 ani de cand m-am vindecat de boala aia ingrozitoare de care am suferit.Am mai trecut un prag si sper ca Dumnezeu sa ma tina cu sanatate in continuare.
Pupici tuturorcomputerlove computerlove

Doamne ajuta! computerlove
Mela
Postat: Friday, May 7, 2010 11:01 AM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Cris-DL wrote:

Ei si ce ? Eu daca n-am scuza, nu pot mancauff? Pot si eu, mai ales ca n-am greturi... ras

sic poti manca dar tu trebuie sa ajuti la treaba hohot eu nu,ca de-abia ma misc sic (daca ma plang de-acuma,ce ma fac la 8-9 luni? maseluta )
Cris-DL
Postat: Friday, May 7, 2010 11:06 AM

Mela wrote:

sic poti manca dar tu trebuie sa ajuti la treaba hohot eu nu,ca de-abia ma misc sic (daca ma plang de-acuma,ce ma fac la 8-9 luni? maseluta )

Speram sa primesc fara munca... deh romanul!!
Stai linistita ca si eu abia ma misc si nu-s gravi, doar m-au "atacat" noii pantofi maseluta
raly
Postat: Friday, May 7, 2010 11:07 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Heyyy,cede ajutoare sunt aici!Primesc si pe alea ce lucra si alea ce degusta,bine?Numa inscrieti-va pe lista sa stiu la cate ma astept!computerlove computerlove
TeosOf
Postat: Friday, May 7, 2010 11:42 AM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
Marivic, multa sanatate la amandoiangel si mult calm si putere de concentrare la pregatirea referatelor.computerlove

Cris, vin sa te iau? Doar suntem in echipa degustatorilor.hearts

Ralymajoreta va fi o petrecere pe cinste, cum se intampla de fiecare data la voi!pupici

Am auzit ieri, la tv, ca de azi incepe un concurs gastronomic in Pta. Constitutiei. Maine sau duminica ne ducem si noi, la degustat, bineinteles, numai sa nu ploua.
Week-end minunat va doresc!iloveyou iloveyou iloveyou
Cris-DL
Postat: Friday, May 7, 2010 12:07 PM

Teo,pupici te asteptsofer ...mai intai urcam in Turn, apoi degustam!hearts

Raly,pupici ce cumsecade esti tu... primesti si puturosii!! Stiam, d`aia m-am si invitat la tine!hearts

Deci, avem asa :
1. Ingeras - cu treabaras
2. Sami, Cris si Teo - cu degustatul... trai neneaca ! dance
...Se mai inscrie cineva ? Hai, ca Raly e super de treaba, nu ne-ar da cu usa-n nas!
Ana
Postat: Friday, May 7, 2010 12:14 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Ma inscriu si eu dar numai la degustatras ras
kali
Postat: Friday, May 7, 2010 12:17 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
La mine nu conteaza... degustat, treaba... orice, numai cuconada sa fie! Ce zici, Raly, te bagi?
raly
Postat: Friday, May 7, 2010 12:57 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
kali wrote:
La mine nu conteaza... degustat, treaba... orice, numai cuconada sa fie! Ce zici, Raly, te bagi?

Ptiu,cum sa nu?Mai ales daca vii si tu!iloveyou iloveyou
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed