Stare de spirit - 47

Options Stare de spirit - 47
Subiectul anterior · Subiectul urmator
KRYS85
Postat: Thursday, May 6, 2010 9:56 AM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
yes yes yes yes yes yes yes yes Fetelor astazi ma imbathohot yes yes yes yes yes yes Cine se scoala de dimineata departe ajunge........yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes yes

Prietenul la nevoie se cunoaste,am scapat de problema si e totul ok!!!yes yes yes yes yes
Chiar daca ploua afara starea mea de spirie e superba astazi,va pup si va doresc o zi cat mai placuta!!!!pupici pupici pupici pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove

yes yes yes yes yes yes yes yes ..................................yes yes
roxinthya
Postat: Thursday, May 6, 2010 10:44 AM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
Krys ma bucur ca ai rezolvat! dance Dar despre ce era vorba ca m-ai facut curioasa? alcool
Teosof imi pare rau pentru sotul tau dar poate ca un sut e un pas inainte - facem galerie de sustinere majoreta majoreta
Bereea - sa dea Dumnezeu sa nu mai treci niciodata prin ce ai trecut si iti urez La multi ani! pentru ziua de renastere birthday birthday birthday
Va pup pe toate si va urez o zi minunata!
Ana
Postat: Thursday, May 6, 2010 11:46 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
roxinthya wrote:
Krys ma bucur ca ai rezolvat! dance Dar despre ce era vorba ca m-ai facut curioasa? alcool
si pe mine m-ai facut curioasatopai topai
bereea
Postat: Thursday, May 6, 2010 6:13 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22770
multumesc mult , fetelor!Azi am fost in verva , am muncit de am rupt, am avut energie cum n-am avut de mult...si nici macar obosita nu ma simt.
Maine insa, trebuie sa merg cu Ale la vacin si presimt ca o sa faca un pic de circ.

Krys, sanatate mami

fetelor, iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
TeosOf
Postat: Thursday, May 6, 2010 7:13 PM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
roxinthya wrote:
Teosof imi pare rau pentru sotul tau dar poate ca un sut e un pas inainte - facem galerie de sustinere majoreta majoreta

Roxinthyapupici multumim pt sustinere. Noi eram pregatiti de mult timp, de fapt, nici nu mai rezista, se cam saturase de aproape 15 ani de munca de conducere. Orice s-ar spune, nu sunt decat satisfactii materiale, enorme e adevarat, dar sanatatea e mai importanta, iar in astfel de situatii stresul macina si pe ascuns. Eu ma bucur ca am, din nou, un sot in blugi si tricoubounce

Krys, ma bucurhearts

Mela, Michi, Raly, Bereea, Anabella si tuturor fetelorcomputerlove computerlove iloveyou
carla
Postat: Thursday, May 6, 2010 7:21 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Kris,ma bucur ca s-a rezolvatpupici
Teo,cine stie ce-i rezerva viitorul sotului tau?Poate ceva ce-i place mai multcomputerlove pupici
Bereea,multi ani de -acum inainte!dance computerlove si mai lasa lucrul ca am muncit si eu asa in ultimul timp si sunt tare obosita,nu mai fac din asteacomputerlove

bereea
Postat: Thursday, May 6, 2010 8:07 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22770
Carla, l-as lasa eu, da' nu ma lasa el pe mineras
marivic
Postat: Thursday, May 6, 2010 8:20 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13443
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Fetelor,sunt cacao,...nu ami pot,imi tremura si mainile si picioarele ...de azi noapte Vic face febra 39,....sub tratament Cefalexin.In final am ajuns la Matei Bals cu suspiciune de scarlatina,deoarece in gradi s-au depistat cazuri,....asa ca tremur pana luni cand ii iese exudatul,plus ca am trecut prin niste cize astazi de nervi groaznice cu un furnizor de materiale,.....plus starea lui Victor,ma termina psihic,....sunt daramata,....A zis sa vedem daca sunt simptome ,....daca da sa fugim la spital de urgenta.banghead banghead banghead
KRYS85
Postat: Thursday, May 6, 2010 10:05 PM

Fetelorimi pare sincer rau dar nu va pot spune,a fost o problema personala,dar multumesc lui Dumnezeu ca s-a rezolvat totul!!!yes yes yes yes yes
Ana
Postat: Thursday, May 6, 2010 10:48 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Ne bucuram Kryss!!newclap

Marivic multa santate lui Victoras,sa va ajute Dumnezeu sa fie bine!!computerlove iloveyou

Bereea harnicutzo mai lasa treaba si la altulras ...ia si te odihneste ca muncesti destul pentru o mamica!sa iti dea Dumnezeu sanatate multa sa o poti creste pe Ale,sa aiba mamica santoaasa langa ea!iloveyou

Teo va rasari soarele si la voi profita de timpul cat e acasaras ....Iubiti-va mult!!!pupici (vorba lui Mircea Radu)ras

noi suntem bineangel ,copii dorm si eu la o tura cu voi pe forum...sa vad cu ce v-ati mai ocupat azi...
is fericita ca Flavio sta deja pe picioruse bineyes ,indata incepe so ia la goana prin casa...Doamne ce mai trece timpul,Riki e cumincior nu mai cauta deloc suzetayes ...sunt mamica implinita si linistita deloc stresata cu doi copii cuminti..ei acuma poate sa vina si fetita...eu o astept cu mare drag..
vreau sa ii multumesc lui Dumnezeu pentru familia care mi-a daruit-o ...nu regret niciodata pasul pe care l-am facut impreuna cu Domnul Isusangel angel

va pup feteleiloveyou si va iubesc va doresc la toate sa aveti parte de fericirea de care am eu parte ...iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
miriam
Postat: Thursday, May 6, 2010 11:48 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 5/17/2009
Postari: 4990
Locatia: bh
Marivic, sanatate lui Victoras !
sa dea D-ul sa fie bine !!!
giulia_mamik
Postat: Friday, May 7, 2010 7:48 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
pFFF..eu am inceput o zi nu prea frumoasa.Duaa ce am ascultat stirile..si am vazut ca salariile vor scadea cu 25% si pensiile si somajul cu 15% si alte cele de rau,ma gandesc ce naiba se va alege de tara astacry nervi .Ne vom chinui sa supravietuim,cu sistemul asta al nostru de caca.plans Azi maimutica mea dadea sa planga la gradinita ca nu era doamna educatoare in clasa si pana a venit s-a smiorcait putin.Mi-am adus aminte de clipele cumplite din martie prin care am trecut cu eabanghead .Si stiu ca o va plange nitel,doamna mi-a zis ca este inspectie in gradi si trevuie sa mai umble.Si a mea fara doamna in clasa nu stabanghead .Ma opresc...ca va stric weekendul in ritmul asta.
Fetelor,un weekend placut va doresc alaturi de cei dragiangel pupici
KRYS85
Postat: Friday, May 7, 2010 9:09 AM

Anabellacomputerlove computerlove !!

Si eu am o stare de spirit bunadance ,la stiri nici nu ma mai uit ca numa ma enervez asa ca poate ajua Dumnezeu si la anul viitor am sa imi gasesc si eu de munca in strainatate,adica na la anul vreau sa merg deocamdata mai stau umpic acasa cu Andrei!!!!In rest toate buna ,va pup si va doresc o zi placuta!!!pupici pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove
raly
Postat: Friday, May 7, 2010 9:12 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Care vine sa ma ajute si pe mine la curatenie si la facut prajitura?Il primesc si maine la petrecere!dance dance dance Liz,te astept?ras
ingerash
Postat: Friday, May 7, 2010 9:15 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
raly wrote:
Care vine sa ma ajute si pe mine la curatenie si la facut prajitura?Il primesc si maine la petrecere!dance dance dance Liz,te astept?ras

Si eu vintopai topai topai
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed