Stare de spirit - 47

Options Stare de spirit - 47
Subiectul anterior · Subiectul urmator
giulia_mamik
Postat: Wednesday, May 26, 2010 8:31 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Andreeacomputerlove pupici ,un antibiotic ar rezolva problema abcesului si niste otocalm in urechiusethumright .Hai mami ,ca se poate sa treci si de starea astapupici . E prea frumos afara...ca sa ne lasam prada starii negative...
O zi buna, fetelorpupici
KRYS85
Postat: Wednesday, May 26, 2010 9:42 AM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Dea,sanatate multa angel sa-ti revi cat mai repedepupici pupici computerlove computerlove

Intradevar o zi foarte frumoasa astazitopai topai va doresc si voua o zi cat mai placuta!!!!!iloveyou iloveyou computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
katy_lumika
Postat: Wednesday, May 26, 2010 9:48 AM

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
La noi curg vesti proaste. Ma ingrijorez pentru sora mea, se pare ca are probleme pe col, iar vineri o asteapta o biopsie. Si nici macar nu e in Bucuresti ci in Galati, sper sa fie medicul bun si aparatura nu foarte veche. Oricum, in caz de ceva, am alertat oncologul meu, astept doar hartiile de la ea.
Mela
Postat: Wednesday, May 26, 2010 10:08 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Katy,sanatate multa surioarei tale angel si tie angel

Deea,acelasi lucru ti-l doresc,sanatate maxima computerlove

la mine ploua...si la propriu si la figurat cry
oanamaria
Postat: Wednesday, May 26, 2010 10:15 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Fetelor multa sanatate !OffF!Sa treceti cu bine peste probleme va doresc!computerlove
KRYS85
Postat: Wednesday, May 26, 2010 10:29 AM

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Katy multa sanatate surioarei tale sa primeasca vesti bune!!angel angel computerlove
Andreea&Ariana
Postat: Wednesday, May 26, 2010 4:07 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Anabella,Oanamaria,Giulia,Krys,Mela,multumesc frumos pupici pupici iloveyou iloveyou !Of,ce bine ar fi daca s-ar rezolva toate problemele cu antibiotic uff !
Katy,multa sanatate,surioarei tale....sper sa fie totul bine!pupici pupici
marivic
Postat: Wednesday, May 26, 2010 5:51 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13443
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Si ca sa nu fiu off-topic la ,,STITI CEVA DESPRE....?''spun aici:nu este vb numai de medici,in tara asta,bine Ana este medic,dar ce este mai important se duce de rapa:educatia si sanatatea.Cred ca o sa ajungem mai ceva decat India,....Oare unde credeti ca vom ajunge cu totii?Medicii,unii chiar isi merita banii,altii nici atat,mai rau,eu una le-as da foc,....Eu ca profesor sa predau pt 4 milioane,...voi ce locuiti in afara,sincer,....traieste un om afara cu 100 de euro pe luna?Poate ca traieste,dar acela nu-si plateste facturi,painea,(lumina,gaze,telefon,transport,medicamente,abonamentele copiilor pe mijloacele de transport)Este aberant ce se intampla si rusinos.Mi-e rusine ca traiesc in Romania,o tara frumoasa,bogata in bogatii naturale,cu oameni simpli(vb de oamenii ca mine)si deznadaduiti.Oamenilor bogati nu le va fi nici rau,nici frig,nici foame,nici greu,....Oamenilor din functiile politice si din conduceri le va fi intotdeuna bine,ei nu se spetesc muncind,ca amaratii de joscry cry cry cry Oare Dumnezeu nu vede?Oare Dumnezeu ne va mai lasa mult sa ne chinuim?Aceasta este starea mea,...sorry sorry sorry
In concluzie ,Ana,du-te unde ti-e mai bine,nu merita sa traiesti in Romania,cand muncesti pe branci.In tara noastra daca esti bun,muncesti din greu,esti cinstit ,esti luat drept prost.De-as avea cu 10 ani mai putin,as lua-o de la capat departe de tara asta,...closedtopic tunete tunete
bulibuli
Postat: Wednesday, May 26, 2010 6:24 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
katy_lumika wrote:
La noi curg vesti proaste. Ma ingrijorez pentru sora mea, se pare ca are probleme pe col, iar vineri o asteapta o biopsie. Si nici macar nu e in Bucuresti ci in Galati, sper sa fie medicul bun si aparatura nu foarte veche. Oricum, in caz de ceva, am alertat oncologul meu, astept doar hartiile de la ea.

offf, Katy, chiar ieri discutam cu o pacienta, o mamica din galati care-mi spunea ca e saracie si jale (legat atat de lipsa materialelor, medicamentelor, cat si de atitudinea personalului sanitar) acolo la gineco, ea a venit sa nasca tocmai la Iasi, si e asistenta medicala.. deci te-ai fi asteptat sa fie tratat altfel, ca e de-a noastra.. dar din ce mi-a povestit nu mai are nicio importanta.. lipsuri sunt peste tot, dar cand nici bunavointa nu mai exista, rabdare, profesionalism, bun simt.... mai bine ai aduce-o in Bucuresti. Multa sanatate si tie, si surorii tale pupici
shirel
Postat: Wednesday, May 26, 2010 7:11 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Katy,uite acum citesc despre sora ta,pale pale pale multa sanatate si vezi poate o aduci langa tine!

Eu nu stiu ce sa va spun copii imi sunt bolnavi in continuare am fost astazi la doctoritza se pare ca este un virus care s-a raspandit ,EDen nu merge pana nu se simpte bine la gradi iar eu printre temperatura lor de 39 de grade la greturiile ingrozitoare pe care le am cu toate ca i-au ceva o esentza din floriile Bach.
Pupici si sa auzim de bine!computerlove computerlove
raly
Postat: Wednesday, May 26, 2010 8:49 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Vai de mine dar ce s-a intamplat pe aici?Toata lumea este bolnava?
Katy multa sanatate surorii tale!pupici
Deea multa sanatate si tie si ariceluluipupici pupici
Shirel la fel alor tai si putine greturi pentru tinepupici pupici
Marivic,cati ani ai?Inca pana la varsta asta nu ai observat aceste lucruri?Pana acum nu erau spitalele la fel de sarace?Nimic nu s-a schimbat de ani buni incoace!Nu are rost sa ne enervam pe degeaba,viatza e prea scurta ca sa ne enervam.Pupicei ca sa treacapupici pupici
Uite de ce nu va molipsiti de la mine!Asta e starea meadance dance dance
bulibuli
Postat: Wednesday, May 26, 2010 10:39 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
Raluca, erau lipsuri si pana acum, dar nu chiar asa.. tot aveai strictul necesar.. acum nu mai gasesti nimic prin spitale, pacientii trebuie sa vina cu totul de acasa, inclusiv ser fiziologic si algocalmin...
katy_lumika
Postat: Wednesday, May 26, 2010 10:50 PM

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Multumesc! Sper sa o conving sa vina in Bucuresti.
myha84
Postat: Thursday, May 27, 2010 6:50 AM

Intrat: 2/6/2009
Postari: 2162
Locatia: Baia Mare
Katy multa sanatate surorii talepupici
Shirel eu nu stiam ca esti insarcinata Wow felicitarifloare2 , cat mai putine greturi iti doresc si multa sanatate copilasilor pupici
Marivic nu te stresa , se poate si mai rau.
Pe toate celelalte fete va pup dulce pupici pupici pupici
giulia_mamik
Postat: Thursday, May 27, 2010 7:59 AM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Fetelor,da ce atatea stari de spirit nasoale???Offf, fruntea sus si haideti sa fim mai optimiste.MArivic,crede-ma ca si eu am o mahnire cu ce se petrece in tara asta.Ma uitam la stiri,era interviu cu seful statului...si raspundea numai la mistobanghead .Auziti raspuns de presedinte la intrebarea pusa de un reporter vis a vis de promisiunile lui din campania electorala:"cred ca eram sub influenta bauturilor alcoolice".Sincer va zic,mi-a venit sa arunc tvul pe geam de nervitunete guns angry disputa banghead toanerele fool .Ma opresc aici.Este un caz pierdut closedtopic

Eu m-am ales cu o laringita de toata frumusetea...Daria tuseste des,am sa vorbesc cu mama sa ii mai dea vreo 3 inghetate in weekendbanghead banghead

Katy,multa sanatate surioareipupici ,poate totusi nu e nimic grav.Sa dea Domnul sa nu fie ceva grav si sa auzim de bineangel

Shirel,ai grija mami cu temperatura astacry ...e periculoasa in sarcina.Copiilor santate multa,la fel si tie si celui mic din burtica.Sa va faceti bine cat mai repede!

Bulibuli...sa speram ca totusi va fi bine intr-un viitor apropiat si ca tara asta se va redresa.Macar sa avem o speranta.Ea moare ultima.pupici

Raly,felicitari pt starea de binepupici angel .Vreau si eu ...trimite si la mine cativa --->dance sa ma molipseascasic
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed