Stare de spirit - 47

Options Stare de spirit - 47
Subiectul anterior · Subiectul urmator
alexandrabogdan
Postat: Monday, May 24, 2010 8:21 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
fetelor eu va multumesc. andreea stiu ca sunt cazuri si mai rele dar.....undeva in suflet durerea tot ramane.
raly
Postat: Monday, May 24, 2010 8:29 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Alexandra,o sa treaca!Uite un pupic sa-ti mai revi!pupici

Bereea multa sanatate Alexandrei!computerlove computerlove

koko2008
Postat: Monday, May 24, 2010 8:33 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5442
Locatia: romania
bereea wrote:
buna dimineata si o saptamana buna tuturor!computerlove
Sunt zombi dupa doua nopti nedormite ca sa-mi pazesc pruncul sa nu se scarpine si sa rupa bubitele.Asta-noapte a facut febra si a transpirat , asa ca am tot schimbat-o , i-am suflat pe spate ca o manca de numa-numa.Ce ti-e si cu varicela asta!
Azi stau acasa sa am grija de ea si poate reusesc sa ma odihnesc si eu putin.

Offf pupici pupici pupici pupici
ANDREEA&BIANCA
Postat: Monday, May 24, 2010 8:36 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 6/11/2007
Postari: 818
Locatia: Bucuresti
alexandrabogdan wrote:
fetelor eu va multumesc. andreea stiu ca sunt cazuri si mai rele dar.....undeva in suflet durerea tot ramane.

Ai dreptate si iese la suprafata mai ales cand dai de cazuri fericite si stai si te crucesti "wow,e posibil sa existe si asa parinti/bunici?" si cumva ti se pare miraculos ceea ce pentru unii e firesc,de genul ca bunicul/bunica sa scoata nepotii in parc sau sa faca un dar copilului de ziua lui...
alexandrabogdan
Postat: Monday, May 24, 2010 8:39 PM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
exact. asta cu parcu asa e.
acuma ma simt prost ca eu ma vait de niste probleme care poate sunt lipsite de importanta pe langa ce citesc aici: copii bolnaviori. offff Doamne , copiii nu ar trebui sa sufere pt ca ei sunt nevinovati.
KRYS85
Postat: Monday, May 24, 2010 9:15 PM

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Flori,multumesc!!!pupici pupici computerlove computerlove

Alexandrapupici pupici pupici
giulia_mamik
Postat: Tuesday, May 25, 2010 9:53 AM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Alexandra...pupici ,ca s atreaca suparare.
pupici pt toate fetele caci sunteti niste dragute.
Fetelor,cu parintii am si eu o nemultumirebanghead .Parca fac munca de sisif cu fii'mea.Dupa ce o aduc de la ei din weekend,parca e schimbata,Are niste apucaturi aiurea,vine cu niste "expresii"nu tocmai adecvate varstei ei,plus ca vine racita ...ca mama ii da voie la inghetatabanghead banghead banghead ca :"deh mama ce sa ii fac daca ma inebuneste ca vrea".Doamne,simt ca inebunesc,cand stiu ca eu ma lupt sa ii dau o educatie buna...si dincolo la mama e invers.Daca incerc sa le zic ca gresesc si nu e bine pt fata,incep cu scoateri de ochi:"ei auzi,daca nu iti convine nu o mai adu si gata".O iau strict personal.Stiu foarte clar ca urasc manele din tot sufletul...cand merg acolo sa iau fata ,surprind la tv specia asta infecta de urlatura(ca nu se poate numi muzica).Si le zic frumos si ei la fel o iau personal si se zburlesc intr--un hal:ca ce e in casa la ei si asculta ce vorbanghead banghead .M-am gandit foarte serios ca voi inscrie fata in contiunare la gradinita pt inca vreo luna.Acum nu stiu daca se face vreo activitate sau e doar supraveghere.Eu nu pot sta cu ea ziua...deci automat dupa data de 12 ar insemna sa mearga inapoi la mama,unde practic face ce vrea ea.Si nu va zic cata munca am cu ea pe urma sa o dau la brazdabanghead .Aici la gradinita unde merge,dupa 12 iunie se pot reinscrie copii a caror parinti nu au unde ii tine in vacanta de vara(doar luna august fiind libera).Mai este o varianta cu o gradinita de vara particulara la 3 minute de noi.E cam scumpel 800 lei (in care intra si cursuri optionale,mancare ,activitati educative,program 7.30-18)dar ma gandesc ca o luna am putea face sacrificul asta.Apoi in august vine mamaia ei din Italia va sta mai mult cu ea,sunt si eu libera o perioada atunci,vom merge in vacanta...off ma opresc fetelor ca destul le aveti pe ale voastre ,mai vin si eu si vad incarc cu prostiile mele.

Va pup si sa aveti o zi frumoasaangel pupici
KRYS85
Postat: Tuesday, May 25, 2010 10:50 AM

Offf,Giulia uite o imbratisare sa-ti mai revicomputerlove computerlove ,capu 'sus si lasa mami ca le rezolvi pe rand pe toate!!!pupici pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
giulia_mamik
Postat: Tuesday, May 25, 2010 1:29 PM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Multumesc Krys pt sprijinul moralpupici computerlove .Le fel si pt tine...si sper sa nu te simti singurica fara sotul tau,fiindca noi iti suntem alturipupici angel computerlove
KRYS85
Postat: Tuesday, May 25, 2010 6:52 PM

giulia_mamik wrote:
Multumesc Krys pt sprijinul moralpupici computerlove .Le fel si pt tine...si sper sa nu te simti singurica fara sotul tau,fiindca noi iti suntem alturipupici angel computerlove

computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
KRYS85
Postat: Tuesday, May 25, 2010 6:52 PM

giulia_mamik wrote:

computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
raly
Postat: Wednesday, May 26, 2010 7:55 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Giuliapupici pupici

Astazi se anunta o zi minunata din toate punctele de vedere!dance dance dance Va doresc si voua o stare de spirit pink,pink,pinkpupici pupici
Andreea&Ariana
Postat: Wednesday, May 26, 2010 8:07 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Starea mea,de vreo doua zile e foarte proasta cry cry ...pe langa problemele care s-au adunat in ultima perioada uff uff ,m-a mai tras si curentul si am un abces de toata frumusetea maseluta maseluta ,plus dureri de urechi si multe altele...........pe langa puiutul meu si vremea de afara(in sfarsit e soare),nu ma mai bucura nimic!Sper sa ies cat mai repede din starea asta,ca nu ma mai pot suporta banghead !
Va pup si va doresc la toate o stare pink-pink!pupici pupici pupici pupici pupici
Ana
Postat: Wednesday, May 26, 2010 8:15 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Andreea&Ariana wrote:
Starea mea,de vreo doua zile e foarte proasta cry cry ...pe langa problemele care s-au adunat in ultima perioada uff uff ,m-a mai tras si curentul si am un abces de toata frumusetea maseluta maseluta ,plus dureri de urechi si multe altele...........pe langa puiutul meu si vremea de afara(in sfarsit e soare),nu ma mai bucura nimic!Sper sa ies cat mai repede din starea asta,ca nu ma mai pot suporta banghead !
Va pup si va doresc la toate o stare pink-pink!pupici pupici pupici pupici pupici
Offf Andreea incerca sa nu te infunzi prea mult in starea posomorata si care incet,incet te apasa in jos,gandeste-te ca ai o piticuta frumoasa care vrea sa te vada zambind ,jucandu-te cu ea,asa ca fa aceste efort pentru ea...si incerca sa uiti de necazuri si probleme,fiecare la un moment dat trecem prin asta dar important e sa iesim biruitori,ai grija de tine si de familia ta!!!coeur coeur coeur coeur
sti ca iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou da??
oanamaria
Postat: Wednesday, May 26, 2010 8:19 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Deea hai capul sus e asa de frumos afara !Stiu ca si Aricelul a avut probleme de sanatate si tu acum cu dureri ,dar o sa treaca si e pacat sa te lasi prada sentimentelor negative.Multa sanatate si vreau sa te vaz zambind.Esti asa frumoasa cand zambesti!computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed