Stare de spirit - 47

Options Stare de spirit - 47
Subiectul anterior · Subiectul urmator
S.ELENA
Postat: Saturday, May 22, 2010 3:13 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7309
Locatia: Printre probleme......
Mela wrote:
.....
nu te-ai gandit sa-l dai si pe el la un sport,sa-si mai consume din energia pe care se pare ca o are?
......

Mela, vorbisem deja cu profesoara de dansuri cu care face Robert, ca are si trei fetite intre 3 si 4 ani, l-am si dus la cateva antrenamente, dar el nu are rabdare, se uita 10-15 minute, apoi imi zice "hai mami, nu mai mergem odata, ca m-am plictisit?!?!?!angry ). Poate din toamna, ca va mai creste si poate va mai capata si ceva rabdare sau dupa ce l-om inscrie la gradi. Mai vedem noi pana atunci; dupa ce ne vom muta la curte poate va mai pierde din agitatia asta continua, acolo fiind mai toata ziua pe-afara.
Va pupam cu mare-mare drag!!!!pupici pupici pupici pupici iloveyou

Raly, Deea, Oana, Krys
pupici pupici pupici pupici flowers flowers flowers flowers sunt constienta ca totul va trece mai curand sau mai tarziu; deja am inceput sa invat sa ma mai detasez de probleme, dar nu-mi iese chiar de fiecare data sic computerlove computerlove iloveyou
KRYS85
Postat: Sunday, May 23, 2010 10:18 AM

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
coeur plans plans plans plans Sotulache al meu astazi a plecat spre Bucuresti,diseara la 20:45 pleca si avionul ,stare de spirit cam naspa,nu mie bine deloc am dureri de burta si stomac ,am vrut sa merg si eu cu el la Bucuresti dar din pacate merg la baie mai tot timpul,offbanghead banghead banghead !!!!
Va doresc un Rusalii fericit alaturi de cei dragi!!!!pupici pupici pupici pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove coeur
S.ELENA
Postat: Sunday, May 23, 2010 11:44 AM

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7309
Locatia: Printre probleme......
Krys, primele zile or sa fie mai grele, dar, cu ajutorul celor dragi, vei reusi sa te acomodezi la noua situatie, mai ales ca totul este pentru binele vostru, al intregii familii!!!!!pupici
Si...multa sanatate, probabil este pe fond emotional, si eu mai pateam asa cand trebuia sa trec printr-o situatie cu emotii mai marisic
KRYS85
Postat: Sunday, May 23, 2010 12:17 PM

Elena,multumesc pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove
marivic
Postat: Sunday, May 23, 2010 2:17 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
raly wrote:
Elena imi pare rau ca vestile proaste curg in continuare la tine,dar capul sus mami,important este ca sunteti sanatosi,ca sunteti o familie unita si apoi in curand va rasari soarele si pe strada ta!Inca putin!pupici pupici Pupici din partea noastra!pupici pupici

RABDARE,CURAJ,SANATATE SI MULTA PUTERE,subscriu si eu la cea spus RALY,...pupici computerlove computerlove computerlove
yaya
Postat: Sunday, May 23, 2010 7:41 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/22/2009
Postari: 718
Locatia: buzau
KRYS computerlove
KRYS85
Postat: Sunday, May 23, 2010 8:20 PM

yaya wrote:
KRYS computerlove

pupici pupici pupici pupici
flori1972
Postat: Sunday, May 23, 2010 8:54 PM

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
:krys,te inteleg perfect am stat fara sotu 3 ani cu 3 copii mici si fara prea mult ajutor din partea familiei ca eu eram la oras si ei stateau la tara dar asta e o sa treaca si daca mai ai si famiia langa tine o sa fie ceva mai usor ,si poate da bunul dumnezeu sa va poata lua sotul cu el in timp pupici pupici pupici

ne ai si pe noi alaturi pupici pupici pupici
raly
Postat: Sunday, May 23, 2010 9:11 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Stare de spirit minunata!Am fost la pescuit,am avut o zi extraordinara,cu muuult soare,gratar si distractie la maxim!Numai ca acum sunt bronzata toata,mai ales pe fatza,sunt rosie si ma pisca,tocmai ce m-am facut cu iaurt,sa nu va uitati la mine cum arat cu el pe fatzahohot hohot hohot hohot Maine din nou la plimbare,profitam din plin de libere!topai topai
KRYS85
Postat: Sunday, May 23, 2010 9:45 PM

flori1972 wrote:
:krys,te inteleg perfect am stat fara sotu 3 ani cu 3 copii mici si fara prea mult ajutor din partea familiei ca eu eram la oras si ei stateau la tara dar asta e o sa treaca si daca mai ai si famiia langa tine o sa fie ceva mai usor ,si poate da bunul dumnezeu sa va poata lua sotul cu el in timp pupici pupici pupici

ne ai si pe noi alaturi pupici pupici pupici

Multumesc mult,macar am aici prietene dragi sa ma incurajeze si sa-mi fie alaturi,mersicomputerlove computerlove computerlove computerlove pupici pupici pupici pupici
shirel
Postat: Sunday, May 23, 2010 9:57 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Elena,ma gandesc mereu la tine curaj viatza merge inainte si D-zeu ne apara si ne ajuta pe fiecare in parte!Imi era dor de tine sa stii !

Raly,hohot hohot chiar ieri vorbeam cu Yohanan ca ce-ar fi sa ne luam copii si sa mergem la pescuit si uite cum voi mi-ati luat-o inainte .Cum a fost ,a fost peste ,ati prins ceva ?Prajeala lasa-o incolo ca la tine chiar nu se observa sic ras ca te innegresti si mai tare!pupici pupici iloveyou iloveyou

Kriss,vai te cred ca deja-i duci dorul ,lasa mami ca nu a murit nimeni ,totul este spre binele familiei si cu asta trebuie sa te reculegi de acum incolo!SAnatate multa si tie!

Eu plina de energie dupa o zi de greturi ,hai ca ma plang si pe aici hohot hohot cu familia bolnava toata in afara de maica mea,dupa o portie de sushi am reusit pana acuma in miez de noapte sa smotruiesc parterul meu luna ,am spalat pe jos ,strans jucarii tot aranjat ...luna si asta cred ca va tine exact pana dimineatza cand se scoala zburatorul de Oshry care le zboara inca o data pe toate prin toate colturiile!
In rest bine ,fericita cu greturi si deabia astept sa treaca mai repede sa fie fericirea pe deplin!

computerlove computerlove computerlove
KRYS85
Postat: Sunday, May 23, 2010 10:01 PM

Shirel,multumesc,oricum e tare greu deja i simt lipsacry cry !!!

Sarcina usoara si sanatate si tie!!!pupici pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
flori1972
Postat: Sunday, May 23, 2010 10:09 PM

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
KRYS85 wrote:

Multumesc mult,macar am aici prietene dragi sa ma incurajeze si sa-mi fie alaturi,mersicomputerlove computerlove computerlove computerlove pupici pupici pupici pupici

computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
Ana
Postat: Sunday, May 23, 2010 10:18 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Kryss stii ca o face pentru tine si copii nu???asa ca fruntea sus si ea si-l incurajeaza,roaga-te pentru el asa va trece timpul nu sti cand si ve-ti fi fericiti din nou in impreuna!iloveyou
KRYS85
Postat: Sunday, May 23, 2010 11:02 PM

Anabella wrote:
Kryss stii ca o face pentru tine si copii nu???asa ca fruntea sus si ea si-l incurajeaza,roaga-te pentru el asa va trece timpul nu sti cand si ve-ti fi fericiti din nou in impreuna!iloveyou

Da asa ecomputerlove computerlove computerlove !!!

Acum am vb cu el la telefon si a ajuns cu bineyes yes yes ,la asteptat varul meu impreuna cu patronul asa ca de la aeroprt sau duus la "noua lui casa"ras ras !!!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed