Stare de spirit - 47

Options Stare de spirit - 47
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Ana
Postat: Monday, May 17, 2010 11:08 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Krys ne bucuram de vestea bunayes .....Dumnezeu sa va ajuteangel angel angel angel
KRYS85
Postat: Monday, May 17, 2010 11:11 AM

Nivel: Senior

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Mela,Anabella ,multumesc fetelor,sa ajute Dumnezeu sa -i mearga bine,cel putin un an de zile i merge siguryes yes ,pupici fetelorpupici pupici pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove
Ana
Postat: Monday, May 17, 2010 11:32 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
computerlove computerlove sa dea Domnulangel
michi
Postat: Monday, May 17, 2010 12:50 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/17/2009
Postari: 1038
Locatia: romania
Krys- sa dea bunul Dumnezeu ca lucrurile sa mearga bine.computerlove computerlove
Eu simt ca am ajuns la capatul puterilor.Situatia asta de la servici m-a macinat incetul cu incetul incat acum simt ca am ajuns la capatul puterilor.Pur si simplu nu mai pot sa suport atmosfera de aici .Imi vine sa plang , sa urlu sa nu mai stiu nici eu ce sa fac.Nu mai pot sa ma concentrez si nici nu mai am putere sa muncesc .Am senzatia ca am ajuns undeva la capat de drum.Chiar nu stiu ce sa fac!!!!
TeosOf
Postat: Monday, May 17, 2010 12:54 PM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
Krys, mult succes sotului tau!computerlove

Michipupici pupici capul sus, familia e cea mai importanta.
fdianamaria
Postat: Monday, May 17, 2010 3:16 PM

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Elena si-a incheiat tura de injectii. A fost oribil !!! Nu vreau s-o mai chinui vreodata !!
Azi am facut chestii organizatorice, plati de facturi, drumuri etc iar de maine toata saptamana inclusiv sambata voi merge la alt laborator sa mai invat cateva chestii de cofetarie. Si apoi examenul la curs si examenele de la master si....gata !!! Iau si eu o pauza cateva zile sau cateva luni (depinde daca prind sau nu alt post).

O saptamana frumoasa si calda va doresc !!!!

PS La noi e un frig de zici ca vine iarna, nu vara. Termometrul de afara mi-arata in jur de 10 grade !!!!!!!!! BZZZZZZZZZZZ
marivic
Postat: Monday, May 17, 2010 4:09 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Si la noi este tot atat de frig,.....ma gandesc oare este primavara?Diana,multa sanatate Elenei si dea Domnul sa nu mai fie nevoie de intepaturicomputerlove computerlove
Kris,sa dea Domnul sa ii mearga bine acolo,asta este ,....fara sacrificii vad ca nu mai este de trait la noi,.....si asta iti spune o mamica greu ncercata de soartapupici computerlove computerlove Curaj si cu Dumnezeu inainteangel
Michi,multa sanatate iti doresc si numai reusite,....computerlove Multa putere si luciditate,....pupici pupici pupici
TatyKS
Postat: Monday, May 17, 2010 4:15 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Krys , felicitari pentru decizia luata si pentru sacrificul vostru, al tau ca mama si femeie, dar si al sotului newclap
Michi, ce numai suporti, colegii sau munca prea multa?cry . Imi pare rau, poate se rezolvapupici

Diana, bafta la examene si in tot ce faci .Esti o luptatoare pupici si o sa reusestipupici. Sanatate micutilorpupici

Eu sunt bine, chiar daca am avut o zi foarte obositoare. Acum fac papa si imi astept sotul sa papam impreuna. Va doresc o seara buna si linistitapupici
petro
Postat: Monday, May 17, 2010 4:34 PM

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
Shirel e insarcinata???
Lilly of the valley
Postat: Monday, May 17, 2010 4:51 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
petro wrote:
Shirel e insarcinata???

Daaaaa!yes
Diana, mult succes in ceea ce ti-ai propus! VOm fi cu gandul la tineangel pupici pupici Sanatate copilasilor!angel
michi, nu lasa ca situatia asta sa te darame, important e sa fiti sanatosi, restul vor trece toatecomputerlove
Krys, mult succes!angel
taty, sa aveti pofta si o seara frumoasa si voua!computerlove computerlove
marivic, cu siguranta e primavara, dar una mai racoroasa.
Si-n Iasi e destul de rece.
Noi suntem bine, avem speranta de mai binedance
carla
Postat: Monday, May 17, 2010 4:56 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Kris,sa dea Domnul sa-i mearga bine sotului tau in Ciprumajoreta
Michi,ai nevoie de o pauza daca nu mai poti,fa cumva si ia-ti
Si la noi ploua si e frig,stam mai mult in casa,n-am chef de nimic,dar fac cat pot.
Tuturor,o zi buna!computerlove computerlove computerlove
KRYS85
Postat: Monday, May 17, 2010 7:14 PM

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Fetelor deja m-am pus pe bocit cand vad ca imi suteti alaturi si va bucurati alaturi de mine,va iubesc mult!!!!pupici pupici pupici pupici iloveyou iloveyou iloveyou iloveyou
Sa ajute Dumnezeu sa fie bine!!!angel angel angel angel angel angel
raly
Postat: Tuesday, May 18, 2010 7:18 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Krys,ce veste bunayes yes Felicitari lui Cristi pentru decizie si sa aiba mult succes ca sa va realizati tot ceea ce v-ati propus!O sa fie intr-adevar multe lacrimi varsate dar o sa fie si satisfactii!hearts

Michi,ai neaparata nevoie de o pauza!Ia-o!hearts hearts

Dia,multa bafta atat la examene cat si pentru noul job!Hai ca stiu ca esti descurcareatza!topai topai

Carla si la noi este foarte frig,de la 30 de grade am ajuns la 7-8,brrrr azi noapte am dat drumul la centrala,iar acum ploua cu galeata.Naspa vreme,nici nu poti iesi din casa!Nici nu pot sa invat ca ma ia somnul!uff uff
Eu sunt fericita ca mi-au iesit analizele buneyes yes (asa zic eu in comparatie cu cele de referintza)in 15 iunie am programare la o dr ce vine din sb,sper sa fie ok.Va doresc si voua o saptamana(sau ce a mai ramas din ea)cat mai placuta!computerlove computerlove
giulia_mamik
Postat: Tuesday, May 18, 2010 7:49 AM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Si noi suntem putin mohorati.Si de la vremea de afara care e urata si de la vestea ca sotul va pleca iar in Germania la munca.Ieri s-a intors din alt oras unde a incheiat contractul cu firma respectivacry ...si pana pe 15 iunie va pleca.Asteapta telefon de la ei.Pe o parte e bine ca am inainta mai repede cu interioarele la casa...caci pe criza asta in Romania,mai nimic nu mergecry .Pe o parte e greu caci e posibil abia in decembrie sa se intoarcaplans ...atata timp fara el nu imi imaginez cum va trecebanghead

Vreo 2-3 zile am vomat la greubanghead ...am luat azi un test de sarcina (cu toate ca sansele ar fi nule sa fie bebe)si a iesit negativ.Dar am observat ca am niste pete maronii pe piept.Sigur e deranjat ficatul.O intrebare pt cele cunoscatoare.Am facut acum o luna analizele la ficat TGP si TGO si trigliceridele.Au iesit oarecum la limita minima.E posibil sa se schimbe situatia intr-o luna?

Va pup fetelor.O zi bunaangel
marivic
Postat: Tuesday, May 18, 2010 8:11 AM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
giulia_mamik wrote:
Si noi suntem putin mohorati.Si de la vremea de afara care e urata si de la vestea ca sotul va pleca iar in Germania la munca.Ieri s-a intors din alt oras unde a incheiat contractul cu firma respectivacry ...si pana pe 15 iunie va pleca.Asteapta telefon de la ei.Pe o parte e bine ca am inainta mai repede cu interioarele la casa...caci pe criza asta in Romania,mai nimic nu mergecry .Pe o parte e greu caci e posibil abia in decembrie sa se intoarcaplans ...atata timp fara el nu imi imaginez cum va trecebanghead

Vreo 2-3 zile am vomat la greubanghead ...am luat azi un test de sarcina (cu toate ca sansele ar fi nule sa fie bebe)si a iesit negativ.Dar am observat ca am niste pete maronii pe piept.Sigur e deranjat ficatul.O intrebare pt cele cunoscatoare.Am facut acum o luna analizele la ficat TGP si TGO si trigliceridele.Au iesit oarecum la limita minima.E posibil sa se schimbe situatia intr-o luna?

Va pup fetelor.O zi bunaangel

uff uff SANATATE MULTA iti doresc,ai grija de tine,...s-ar putea sa fie si din cauza stresului,...In ceea ce priveste sotul,gandeste-te ca va fi mai bine pt.voi.Si eu am trecut prin perioada asta si mai trec,ca am perioade de melancloie blegoasa,si mi-e tare rau,mi-e dor de el,si la copii,dar ne spune ca totul este pt.ei in primul rand,pt.copiii si de aici din tara nu le putem oferi nimic consistent.Sotul ne-a trimis bani ca sa supravietuim aici platind utilitatile si mancarea.Asa ca CURAJ SI PUTEREangel Cu Dumnezeu inainteangel computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed