Stare de spirit - 47

Options Stare de spirit - 47
Subiectul anterior · Subiectul urmator
TatyKS
Postat: Wednesday, May 12, 2010 9:04 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
madanuta wrote:
Taty, super cool cool cool profesia ta! Vorba lui Raly, d-aia esti asa "tzapanoasa"!pupici

Nici la noi situatia financiara nu e roz, dar incerc sa nu disper, ma uit in jurul meu si vad probleme mult mai mari.uff

Hai ca esti nebuna rau ..auzi "tzapanoasa"hohot
Te puppupici

TeosOf
Postat: Wednesday, May 12, 2010 9:06 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
misha wrote:
Teo, felicitari din suflet! S-a hotarat la un liceu in Bucuresti?pupici

Va merge la T. Vianu.

Multumesc mult, tuturor, pt frumoasele cuvinte.computerlove computerlove

Lilly, ma refeream ca nu ma imaginam cu fata atat de mare. Cand ma gandesc cat de repede a trecut timpul, imi vine sa plang...

Zaza, ii doresc mult succes sotului tauangel Aveti incredere, nu disperati, si o sa vedeti ca totul se va rezolva cu bine. Si sotul meu este somer acum, iar pe mine ma pufneste rasul cand le povestesc altora, iar ei/ele se uita speriati la mine/noi.

Raly, felicitari, studentico!pupici

Tatyfirstprize niciun efort nu ramane nerasplatit.hearts

Multa sanatate, scumpelor!iloveyou iloveyou

TatyKS
Postat: Wednesday, May 12, 2010 9:14 PM

TeosOf wrote:

Va merge la T. Vianu.

Multumesc mult, tuturor, pt frumoasele cuvinte.computerlove computerlove

Tatyfirstprize niciun efort nu ramane nerasplatit.hearts

Multa sanatate, scumpelor!iloveyou iloveyou

Felicitari fetitei!newclap A ales un liceu foarte bun de mate-infonewclap . Bafta multa ii doresc!pupici si sa invete sa nu fie deloc influentata de anturaj decat daca are ceva bun de invatat de la el.pupici
P.S. Daca iubeste miscarea, spune-i ca au o sala foarte frumoasa acolopupici .
Multumescpupici
mariana71
Postat: Wednesday, May 12, 2010 9:23 PM

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
Vai fetelor,e jale ceea ce spuneti voi pe aicicry .Nu stiu ce o sa fie cu tara noastra pina la urma,dar nu vad nimic bun uff .
TeosOf
Postat: Wednesday, May 12, 2010 9:36 PM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
taty wrote:

Felicitari fetitei!newclap A ales un liceu foarte bun de mate-infonewclap . Bafta multa ii doresc!pupici si sa invete sa nu fie deloc influentata de anturaj decat daca are ceva bun de invatat de la el.pupici
P.S. Daca iubeste miscarea, spune-i ca au o sala foarte frumoasa acolopupici .
Multumescpupici

Tatycomputerlove
Legat de sala de sport, la Liceul Sf. Sava au o sala de sport jalnica (pacat!) si s-a gandit sa aleaga Vianu, din cauza aceasta. Eu, mai mult vroiam la Sava, dar am zis ca mai bine sa fie alegerea ei.

madanuta
Postat: Wednesday, May 12, 2010 9:47 PM

Intrat: 6/26/2007
Postari: 6054
Locatia: Romania
Taty, pupici pupici pupici
Teo, si eu ma simt la fel ca tine, parca ieri mergeam cu bobocul in clasa I si acum, uite ca trece la gimnaziu...Parca am visat ... asa au trecut anii...pupici pupici pupici
shirel
Postat: Wednesday, May 12, 2010 10:07 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Imi pare rau de problemele astea ivite deodata la toti!
Problema invatamantului din Romania o cunosc foarte bine avand rude amandoi profesorii la liceul de Arta din Suceava ,oameni talentati care au terminat conservatorul cu 10 si la cate concerte si festivaluri nu au fost premiati elevii lor si.......ce cineva tine cont de asta nu au primit salariul si sunt foarte tristi de situatia in care se afla ,de anii de invatatura pe care-i simpt ca degeaba i-au trecut nimeni nu le apreciaza munca si ...pacat de asta Romania pierde multi oameni talentati si de stiintza!plans plans plans

Zaza,sper sa fie Ok pana la urma si sotul sa-si geseasca un servicii!

Eu.....ca de obicei bucuroasa foccccc!dance dance dance yes yes
Raly,bravo iubita si tu care te plangeai ,!Succes si in continuare!newclap newclap majoreta majoreta

mariana71
Postat: Thursday, May 13, 2010 8:20 AM

Intrat: 10/14/2009
Postari: 5442
Locatia: italia
Hristos a'naltat!O zi buna fetele!!!!!!!!!!!
Lilly of the valley
Postat: Thursday, May 13, 2010 11:59 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Adevarat S-a Inaltat!

Nervi facuti de Leeaangry angry si de mai multe mamici de la gradi guns guns guns Azi au fost la un spectacol de teatru la sala mica a Teatrului Luceafarul. Doamna educatoare a hotarat ca nu mai ia niciun parinte la niciun spectacol de teatru, atat timp cat copiii sunt dusi/adusi cu autobuzul din fata gradinitei. Doamna incoloneaza frumos copiii doi cate doi, dar doua mame mai "motate" hotarasc sa conduca pana la autobuz copiii si uite asa isi iau fiecare odrasla de mana stricand frumusete de coloana. Pierde doamna ceva timp pana reorganizeaza totul de la capat, incoloneaza copiii si se repeta istoria. Fizibil fierband de nervi, doamna explica pe un ton civilizat toate situatia, dar "motatele" insista, ca ai lor copii nu pot fara mamici si tra-la-la, desi copiii se descurcau f. bine. La auzul discutiei (purtate pe ton normal) unii dintre copii se pun pe bocit "Vreau la mama!plans plans plans " , Leea de ce nu le-ar tine hangul. In fine, reusim sa-i potolim, ii urcam intr-un final in autobuz, insa cele 2 mamici se urca intr-un taxi via teatru, eiiii imaginati-va la intoarcere ce spectacol frumos au facut copiii neinsotiti.nervi
marivic
Postat: Thursday, May 13, 2010 12:11 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Lilly of the valley wrote:
Adevarat S-a Inaltat!

Nervi facuti de Leeaangry angry si de mai multe mamici de la gradi guns guns guns Azi au fost la un spectacol de teatru la sala mica a Teatrului Luceafarul. Doamna educatoare a hotarat ca nu mai ia niciun parinte la niciun spectacol de teatru, atat timp cat copiii sunt dusi/adusi cu autobuzul din fata gradinitei. Doamna incoloneaza frumos copiii doi cate doi, dar doua mame mai "motate" hotarasc sa conduca pana la autobuz copiii si uite asa isi iau fiecare odrasla de mana stricand frumusete de coloana. Pierde doamna ceva timp pana reorganizeaza totul de la capat, incoloneaza copiii si se repeta istoria. Fizibil fierband de nervi, doamna explica pe un ton civilizat toate situatia, dar "motatele" insista, ca ai lor copii nu pot fara mamici si tra-la-la, desi copiii se descurcau f. bine. La auzul discutiei (purtate pe ton normal) unii dintre copii se pun pe bocit "Vreau la mama!plans plans plans " , Leea de ce nu le-ar tine hangul. In fine, reusim sa-i potolim, ii urcam intr-un final in autobuz, insa cele 2 mamici se urca intr-un taxi via teatru, eiiii imaginati-va la intoarcere ce spectacol frumos au facut copiii neinsotiti.nervi

OFFF,imi pare rau Mariuta de incident;intotdeauna se gaseste cate o motata sa strice tot.Si eu am mare naduf pe astfel de specimene,....
La mine la grupa dimineata unii stau bot in bot cate 15 minute cu odrasla si apoi dupa ce mi-l baga pe usa sa te tii bocituff uff uff
TatyKS
Postat: Friday, May 14, 2010 8:20 AM

TeosOf wrote:

Tatycomputerlove
Legat de sala de sport, la Liceul Sf. Sava au o sala de sport jalnica (pacat!) si s-a gandit sa aleaga Vianu, din cauza aceasta. Eu, mai mult vroiam la Sava, dar am zis ca mai bine sa fie alegerea ei.

newclap Ma bucur ca si asta a fost un criteriu de alegere al liceuluifirstprize . Lasa mami ca ai fata desteapta si Vianu e de elita alaturi de Savapupici .pupici
TatyKS
Postat: Friday, May 14, 2010 8:22 AM

Shirel, sa te tina starea asta mereupupici .

Lilly, te cred si imi pare rau. Sper ca pana la urma totul a fost okpupici . Nu ai ce sa le faci , mai sunt si mamici d-astea. pupici
fdianamaria
Postat: Friday, May 14, 2010 12:10 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Eu am de cateva zile o alegie groaznica. Stranut intr-una si mi-e rau rau. Azi mi-a prescris medicul Medrol, ca la Claritine si Aerius nu rezolv nimic...
Elena a primit antibiotice injectabil ca tot ia saracuta raceala de la Glad, asa ca de dimineata a primit prima injectie. Trei zile cate doua injectii pe zi...saracuta.
Duminica e ziua mamei mele, asa ca eu sun "angajata" la prajitura si tort si sincer, pe cat de mult imi place sa le fac, pe atat de rau mi-e si n-am chef de nimic.
Ma pun zilele astea sa invat si pentru master, dar asa mult si asa ciudatenii ca ma doare capul doar cand ma gandesc.
In plus, habar n-am de ce, sangerez aiurea de cateva zile, fara nici o legatura cu perioada aia...oare isi fac de cap rinichii mei iar sau alte chestii or fi "bolnave"?
Afara e racoare si bate vantul de numa, asa ca nici la aer nu-mi vine sa ies. Plus ca e plinnnnnnnnnnnnn de pufi de la plopi si ma termina cu astmul meu !!!!

Va pupicesc cu drag si va doresc un weekend frumos si cald !!
oanamaria
Postat: Friday, May 14, 2010 12:40 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Diana multa sanatate si tie si micutei.pupici
Si sotul meu are alergie in perioada asta de la pufii din plopi si ia zilnic Claritine.
Dimineata Stefan avea febr 38 aproape si m-am ingrijorat .I-am pus un supozitor,ciorapei cu otet si acum mai este doar marait ,dar bine ca nu mai are febra.
Eu astept zilele de w-end sa stau mai mult cu Sorin ca saptamana asta a fost in delegatie si mi-a lipsit enorm.Asa ca avem de recuperat.
Zile bune va doresc!campfire
ingerash
Postat: Friday, May 14, 2010 5:48 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Eu sunt ...nu mai stiu cum suntfool tocmai am aflat azi ca in parc sa sinucis un tanar de 17 anipale ...spanzurat.Am vazut de 2 zile flori la intrarea in spatiul de joaca si biletele de ramas bun si ...am intrabat...mai bine nu o mai faceam...ma gandesc la acei parinti cat sufera,faci copil si apoi...angel pale

Diana si eu am alergie la acel puf,noroc ca aici nu sunt plopi cheers multa sanatatepupici si distractie placuta duminica.La multi ani,mamei tale!hearts

Oanamariamulta sanatate lui Stefanelpupici computerlove

Lillyfool iti inchipui ce soacre vor fi acele mame?banghead Vai si eu m-as fi enervat.

Teo,felicitari Izabelleifirstprize newclap newclap newclap mult succes!pupici

shirel,te cred ca esti fericita,un bebe creste in burtica ta!Sarcina usoara iubitapupici iloveyou

Va doresc tuturor, week-end placut!pupici pupici pupici iloveyou
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed