Stare de spirit - 46

Options Stare de spirit - 46
Subiectul anterior · Subiectul urmator
raly
Postat: Sunday, April 18, 2010 3:04 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Ce frumos e afara!Cred ca asta e galeata de caldura de la Shirel!Multumesc iubita!iloveyou Astept sa se trezeasca picii sa mergem cu rolele!Va pup pe toate!pupici pupici
koko2008
Postat: Sunday, April 18, 2010 4:27 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5442
Locatia: romania
Bine ai revenit Raly. Bine ca s a rezolvat problema cu forumul pupici
Andreea&Ariana
Postat: Sunday, April 18, 2010 4:34 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/23/2007
Postari: 3801
Locatia: langa comorile mele
Eu,am o stare super dance dance ....noroc de vremea de afara ras !
De dimineata,m-am suparat tare pe al meu sot(el avea treaba la servici,asa ca nu avea timp de plimbari uff )....mi-am luat Ariciul si am plecat in plimbare prin parcul Copou,prin Gradina Botanica......dupa vreo trei ore,s-a gandit si domnul sa vina sa-si ia fetele,ras ,doar ca nu ne-am intors acasa,ci ne-am dus in Mall la Kids Land yes .......chiar aveam nevoie de o plimbare cu puiutul meu si cred ca a fost mai bine fara tati,ca am facut ce-am vrut noi sic !
Va pupacim si va dorim o stare de spirit la fel ca a noastra!pupici pupici pupici
snowdrop
Postat: Monday, April 19, 2010 8:06 AM

Intrat: 3/26/2007
Postari: 1462
Locatia: Ro. Bzzzz
toanerele toanerele toanerele Neagra, neagra e starea de spirit! Pfff, viata, viata! Cred ca trebuia sa postez la Ma enerveaza ... closedtopic closedtopic closedtopic
evita
Postat: Monday, April 19, 2010 8:31 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/13/2006
Postari: 882
O saptamana buna tuturor!
Celor bolnaviori, ca noi, le doresc insanatosire grabnica, ca e pacat sa pierdem zilele astea atat de frumoase, celor cu probleme, le doresc rezolvarea cat mai rapida si in sensul dorit, iar celor carora treburile le merg ca pe roate, tineti-o tot asa!pupici
Noi de ieri ne-am mutat acasa la noi cu tot bagajul acum trebuie sa aranjam si sa sortam hainutele de iarna, sa le scoatem pe cele de vara si putina ordine prin casa, si ceva mancarica, sper sa fie OK.
In rest suntem raciti, cei mici si cu mine, tati a scapat. Am cam tras-o cu ei saptamana trecuta, cu varsaturi in miez de noapte, schimbat asternuturi, Darius doar ce isi revenise cu problema legata de constipatie, acum am luat-o de la capatnervi , sper insa, incet, incet sa ne revenim la normal, nu de alta, dar simt ca mai am putin si cedezuff
Ana
Postat: Monday, April 19, 2010 8:48 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Fetelor o saptamana plina de soare!!!computerlove
shirel
Postat: Monday, April 19, 2010 11:40 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Raly,ma bucur ca a ajuns galeata cu soare trimisa la noi se anuntza maine peste 35 de grade la umbra alcool alcool .Fetele mai vrea cineva vreo galeada de caldura hohot hohot ca am de unde trimite!sic

Va doresc tuturor o stare de spirit exact ca a mea dance dance dance yes yes pe care am avut-o astazi!Noi sarbatorim Ziua independentei si binenteles ca odata cu ea (nu stiu daca va mai amintiti)si ziua mea de nastere dupa calendarul evreiesc (hei be iaar) asa ca am tinut-o tot intr-o distractie.
De dimineatza am primit un mare buchet de flori de la taty si de la copii,si acuma seara am fost la concertele care sunt in aer liber unde am dansat si distrat exact asa cum trebuie.Acuma am intrat in casa,copii au fost si ei la inaltime Eden calare pe taica-su a dansat si canta( la unul dintre cei mai buni cantareti de muzica orientala dupa care este terminata)de acuma este ragusita si a adormit bustean.Oshry binenteles nici el nu a fost mai prejos fluturand steaguriile de zor si batand din palme .
Zau cu asa niste copii tot sa o tii in distractii o data nu le-am auzit plangand,numai chef si voie buna!dance dance dance

Va ppup pe toate sanatate multa pentru cine are nevoie si sa auzim de bine!
Maine urmeaza alta distractie,excursie care se termina printr-un delicios gratar!iloveyou iloveyou iloveyou computerlove pupici pupici
raly
Postat: Tuesday, April 20, 2010 6:48 AM

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Shirel eu zic sa trimiti non stop cate una,uite cum ai facut pauza cum a inceput sa ploua!La multi ani draga mea si sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familie!pupici pupici

Azi e zi de facut detoate,am o tona de haine,curatenie,plus mancare!Va pup si va doresc o saptamana placuta!computerlove computerlove
ingerash
Postat: Tuesday, April 20, 2010 7:44 AM

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
shirel,distractie placuta!dance computerlove computerlove computerlove
raly,spor la treabamajoreta pupici
Anabellapupici
Evita,multa sanatate flacailor pupici pupici si putere tie mamiicomputerlove grup
snowdropgrup numai bine iti dorescpupici
Andreea&Ariana,ma bucur ca v-ati distrat,si noua ne place distractia in naturadance

Eu am o stare ingrijorata...Ionut are un nou cucuirambo sorry1 are obiceiul sa sara in pat si aseara din nefericire a venit cu capul de perete...si mereu i-am atras atentia ca se poate rani,of!
Madalina mi-a dat de lucru,aseara cat am fost la colegiu,ea a facut parada modeisic,apoi sa jucat de-a vati ascunselea cu Ionut si ascunzatoarea fiind in dulap a scos tot ce era jos in dulap ,le-a aruncat pe jos,pe pat alcool chitara cred ca voi lega dulapurile azi:018: hainoroc
leut
Postat: Tuesday, April 20, 2010 9:34 AM

Intrat: 2/15/2006
Postari: 6678
Locatia: Galati
Buna dimineata...
Iata ca ma indrept cu pasi repezi spre vindecare...am pauza la pansat trei zile, iar operatia cica e bine. M-a mai chiuretat nitel da' rezist...
Am o stare chiar buna...
Ma apuc sa citesc din urma sa vad cum mai sunteti fiecare...am cam mult de recuperat da' astazi am liber de la orice, asa incat...
topai
KRYS85
Postat: Tuesday, April 20, 2010 1:28 PM

Intrat: 9/23/2008
Postari: 6611
Locatia: RO_Medias
Am o stare de spirit buna,doar ca singurul lucru de care sunt dezamagita e ca afara plouacry !!!In rest sunt fericita!!V a doresc o saptamana cat mai placuta!!!pupici pupici pupici pupici computerlove

Shirel,La multi ani si sa ai parte de tot ceeea ce-ti doresti si multa sanatate!!!pupici pupici birthday
misha
Postat: Tuesday, April 20, 2010 2:48 PM

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Raly, spor la treaba!

Ingeras, bucura-te ca se au unul pe celalalt si se pot juca impreuna! topai

Leutule, adevarat leut esti! Curajoasa si rabdatoare! Te pup cu drag si sper sa scapi cat mai repede de neplacerile cauzate de operatie!

Cristina, si ploaia are rostul ei asa ca bucura-te de ea asa cum te bucuri si de soare!

Shirel, la multi ani! Si la cat de distractivi sunteti tu si sotul ( mai mult tu sic )nici copii nu puteau iesi altfel, nu-i asa?

O saptamana frumoasa, dragelor!computerlove
ingerash
Postat: Tuesday, April 20, 2010 5:22 PM

mishapupici asa este!Trancan eu din gura,dar inima mea e topitacoeur cand am intrat in camera si am vazut hainele imprastiate mi-am amintit cum eram eu copilahohot hohot hohot dar eu luam cearceaful si faceam pe fantoma pe casa scariihohot hohot hohot hohot sic bine ca nu stie Madalina sa citeascahohot
Kris,bucura-te si de ploaie,e frumos si cand plouadance pupici
leut,ma bucurcomputerlove multa sanatate!
shirel
Postat: Tuesday, April 20, 2010 6:04 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Leut,multa sanatate nu stiu de ce te-ai operat dar iti doresc insanatosire grabnica ,plus de asta profita din plin de repausul asta!pupici pupici

Ingeras,stiu cat este de inervant cateodata cand ne vedem hainele in mijlocul camerii ,dar exact sunt copii si noi am fost si pana la urma cand vor pleca din casa noastra le vom duce dorul de a vedea acest dezastru ,atunci vom avea timp de casa muzeu!

Va multumesc la toate pentru urari acuma ne-am intors de la gratar cu burtile pline imi este gretza de tot ce tine de carne si mancare,asta pana la urmatoarea sarbatoare!sic computerlove computerlove computerlove
ingerash
Postat: Tuesday, April 20, 2010 7:19 PM

shirel,ai papat si pentru mine ceva?ras
Ai dreptate,mai bine asa topai decat muzeu.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed