Stare de spirit - 39
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bulibuli
Scris: Friday, February 27, 2009 10:47 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
eu sunt gata de plecare am intrat 5 minute pe forum sa va zic ca nu e bebe la mine... asta e, noroc ca nu am timp azi sa stau sa ma gandesc prea mult.. va pupacesc, multumesc de urari, bineinteles ca o sa fac multe poze, desi am o stare..nervi ma doare burta de morrambo

Laura, nu te mai necaji, important e acum sa urmati tratamentul intocmai, pana la capat, sa scape puiul de suferinta si sa nu recidiveze, multa sanatate pupici
Cristy... sper sa gasesti puterea sa lupti pentru ce crezi tu ca merita si sa treci mai departe peste ceea ce nu merita... viata e o lupta continua, si tu stii asta insa dincolo de toate astea, e un dar pretiosuff

Kali - sper sa scapati de febra
deea - felicitari pentru Aricelul curajos, sper sa fie ok
Bulinutza - sa ai 2 zile de 1 martie minunaaaate, sa va relaxati si sa va bucurati de mirosul de primavara, care se simte pana aici pupici

am fugit...
Tuturor sanatate si voie buna, un weekend minunat computerlove computerlove computerlove
Kiki
Scris: Friday, February 27, 2009 10:48 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Cristy, imi pare tare rau ca nu mai merg lucrurile! pale pale pale
Lilly of the valley
Scris: Friday, February 27, 2009 11:14 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
of Cristy,uff nici nu stii cat de rau imi pare pt. tot ce ti se intampla, o imbratisare virtualacomputerlove si un gand bun iti trimitangel pupici iloveyou

Laura multa sanatate voiniculuiangel Nu fi amarata, oricata grija ai avea, un copil se mai si imbolnaveste

Pupam copilasii proaspat vaccinati si le dorim nopti linistite lor si parintilor: Eric, Aricelpupici pupici

bulibuli pupicisorry poate data viitoaare. sa ai parte de un we minunatiloveyou si nu uita de noi, vrem pozebounce

Alinutza-bulinutza, simt pana aici miros de primavara coeur sa fie una nemaipomenita pt. voi iloveyou pupici

noi ... Leea e spre bine, doar ca apetitul e scazut. o cred.
Andrei - Andrei cearta Oare asa am fost si noi la varsta lui, are o incapatanare si o nesimtire ......
si picatura care a umplut paharul: vestea dintr-un plic din cutia postala ne-a cam daramat. o sa treaca, o sa ne revenim noi. bine ca relatia dintre noi intra in normalitate.
si in momente din astea ajung sa -mi condamn parintii pt. deciziile luate in numele meu atunci cand EU ar fi trebuit sa aleg.banghead banghead banghead banghead banghead banghead banghead banghead banghead
shirel
Scris: Friday, February 27, 2009 11:24 PM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
Eu intoarsa de la o distractie bine dispusa si acum pling.plans plans plans Ma doare inima pentru cineva foarte drag mie.....Da ,cred ca stiti despre cine este vorba am ascultat melodia pusa de Cristy si imi curg lacrimile fara sa le pot opri.
Cateodata viata asta este chiar nedreapta cu noi!
Mami ,imi inchipui in ce situatie ai fost pusa astazi in fata tuturor ,stiu ca totul are sa fie bine si ca intr-o zi iti vei gasi fericirea mult dorita.fii tare sunt multe persoane care te apreciaza si te iubesc pe lumea asta si asta pentru ca tu esti minunata!computerlove computerlove iloveyou iloveyou
ingerash
Scris: Saturday, February 28, 2009 12:08 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Cristy,imi pare raucry cry angel angel angel coeur iti doresc tot binele din lume si ceea ce te face fericita!hearts iloveyou Un pupic si o imbratisare de la minepupici grup
raly
Scris: Saturday, February 28, 2009 6:22 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Cristycomputerlove computerlove computerlove
Roxanel
Scris: Saturday, February 28, 2009 7:11 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2006
Cristy, putere si intelepciune ca se rezolva toate intr-un fel sau altul.
evita
Scris: Saturday, February 28, 2009 7:32 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/13/2006
Cristy imi pare rau de ce aud, dar stai linistita mami:ce-i al tau, e pus deoparte...Te pupa, si aveti grija de voi. pupici pupici
miha76
Scris: Saturday, February 28, 2009 8:04 AM
Nivel

Inregistrat: 10/16/2007
Off, Cristy speram sa nu se ajunga aici...Stii tu ce se zice ..."Cine nu te merita nu te are!"Imi amintesc ca demult il votasem pe Haim la "taticul anului" pentru ca atunci mi s-a parut ca stie sa faca fericite pe fetele lui...dar aparentele inseala..uff .Sunt alaturi de tine si te imbratisez.computerlove computerlove computerlove Trebuie sa fii puternica pentru printesele tale!pupici Iti doresc sa iasa curcubeul in viatza ta!pupici computerlove iloveyou

bulinutza
Scris: Saturday, February 28, 2009 9:03 AM
Nivel

Inregistrat: 10/14/2007
Offf...cristy , draga....
Ascult si eu melodia de la tine si-mi dau lacrimile, desi nu inteleg niciun cuvant...
Imi pare atat de rau pt tot ce ti se intampla...
Dar trebuie sa fii tare, sa te ridici de jos, sa-ti iei fetele in brate si sa mergi mai departe...Nu exista alta varianta!!!!

Te imbratisez cu mare, mare drag! Dumnezeu sa te aiba in paza!!

computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
Andreea&Ariana
Scris: Saturday, February 28, 2009 9:18 AM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Cristy,multa putere sa treci peste tot...important este ca ai pentru cine sa lupti sa mergi mai departe,fetitele tale au nevoie de mama lor zambitoare!pupici pupici pupici
Am trecut cu bine noaptea,Ariana s-a comportat bine,nu a facut febra....multumesc Lui D-zeu!
La noi astazi e soare,si o sa profitam din plin de el:iesim la o plimbare in parc,si sper sa ajungem cu Ariciul si la Kids Land dance dance dance !
Va pup dulce pe toate si sa aveti o zi cat mai frumoasa si plina cu soare!pupici pupici pupici pupici
marivic
Scris: Saturday, February 28, 2009 9:23 AM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
CRISTY,sunt alaturi de tine;te imbratisez si sunt cu sufletul si cu gandul langa tine si la tine.TE IUBESC draga mea prietena si nu vreau sa suferi,daca as putea sa te ajut cumva ,cu ceva,scuza-ma dar nici nu-mi gasesc cuvintele.Speram sa nu ajungi aici.NIMENI NU VREAU SA AJUNGA IN PUNCTUL ACESTA:DESPARTIREA!:015: :015: :015: :015: :015: :015: :015: :015: :015: :015: :015: :019:
kali
Scris: Saturday, February 28, 2009 9:41 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Cristy, iti trimit o mare imbratisare si-ti doresc multa intelepciune.
Laura
Scris: Saturday, February 28, 2009 9:50 AM
Nivel

Inregistrat: 8/8/2006
Cristy, multa putere si intelepciune iti doresc! computerlove angel Imi pare rau ca s-a ajuns aici si ca lucrurile nu au o rezolvare.uff O imbratisare calda, cativa pupicei si sparanta ca poate, noi toate, suntem un pansament pentru sufletul tau si mai "rupem" din crunta suferinta. angel pupici floare3 pupici pupici pupici
Maria & Mario
Scris: Saturday, February 28, 2009 10:09 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Cristy , sa va fie voua bine, la fete , e tot ce va doresc ! Imi pare tare rau ca sunteti in situatia asta ! Poate ca totusi speranta moare ultima si totusi lucrurile vor reveni la normal ! Offff ! Aveti grija de voi si sa stiti ca suntem cu gandul la voi trei ! computerlove
Ariana , sa te faci repede bine, iubita , ca mami e ingrijorata ! Plimbare placuta va dorim !
Eric, gata , fara temperatura , ca mami te vrea martisor zambitor de primavara , alaturi de Alexia ! computerlove computerlove
Leea, pofta mare iti dorim si ..... macar tu sa fii ascultatoare , da ? computerlove

Gagici , martisoare pentru voi nu am ca aici nu gasim , insa va postez branduse din gradina !

Noi suntem bine, plecam sa mai cumparam de pe listele de mami, de bebe , de spital, astazi se lucreaza iar la gradina , poate termina astia ca m-am saturat de ei. Astept cu mare nerabdare saptamanile viitoare ! newclap topai majoreta
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.