Stare de spirit - 39
Subiectul anterior · Subiectul urmator
miha76
Scris: Friday, February 27, 2009 7:45 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/16/2007

Eu sunt happy ca piticii mei s-au dus devreme la culcare in seara asta si am timp de " olecutza" de forumealayes yes Lui Sergiu i-a mai cazut un dintzuc de lapte si s-a dus devreme la nani pentru ca o asteapta pe zana "Maselutza" in noaptea asta...angel Simonica a avut o zi agitata...o supara maselutzele care tre sa iasa...La unul ii cad dintii ,la altul abia ies... ras

Va pup pe toate!computerlove computerlove pupici
Maria & Mario
Scris: Friday, February 27, 2009 7:47 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Sa aveti un sfarsit de saptamana frumos, gagici ! Cu soare , liniste , bucurii si impliniri ! Un adevarat inceput de primavara , de trezire la viata ! computerlove
Laura
Scris: Friday, February 27, 2009 7:59 PM
Nivel

Inregistrat: 8/8/2006
Eu sunt dezamagita, dezamagita, dezamagita pale pale pale , in primul rand de cineva din familie, apoi de mine; ma simt vinovata, cumplit de vinovata.Poate ca daca eram putin mai atenta.... Alex are otita cry cry cry . Diagnosticul ORL-istei nu a fost bun,desi am vizitat-o de 2 ori, de fiecare data ne spunea ca urechiusele sunt OK, DAR...Alex urla de durere in continuare si acuza durere de ureche, maseluta asa ca...asta seara am fost la alt medic care, dupa 2 secunde de analizat ne-a spus ca are otita si culmea, la ambele urechiuse pale pale pale
Eh, parca prea eram noi ocoliti de toate bolile...pana la 3 anisori doar banale raceli.Acum recuperam. Medicul ORL-ist mi-a spus sa nu ma invinovatesc, ca nu putem sa tinem copii intr-un glob de sticla si ca e normal sa mai faca si cate o complicatie, ca nu-i sfarsitul lumii, dar oare de ce eu ma simt ca si cum ar fi?

Si cea mai mare nedumerire a mea este: cum de prima Doamna Doctor ORL-Ist nu a vazut otita, dupa doua consultari in doua zie diferite? Asta ma costa mai multa durere din partea lui Alex pentru ca am crezut ca e viroza si nu am inceput tratamentul corespunzator otitei toanerele
Va doresc tuturor numai bine si multa sanatate! computerlove floare3
Kiki
Scris: Friday, February 27, 2009 8:06 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Laura, nu ai de ce sa te invinovatesti, nu e vina ta ca medicul acela nu a fost in stare sa puna un diagnostic corect! Multa sanatate lui Alex si sa ii treaca urechiusele repede! Va pupam! coeur coeur

Oana, week end frumos si tie! firstprize

Miha, pupacim pe Sergiu si pe Simonica! pupici pupici

Mada, esti ok? Ce nu merge? pupici pupici

Bulibuli, distractie placuta in excursie! Te asteptam cu multe poze! firstprize

Lenus, roz sau albastru, veti vedea. Pana atunci, sarcina usoara si numai bine! love

Shirel
, am vazut si eu prajitura! Mama, mama, ce bine ca nu ne putem ingrasa cu poze! pupici

Bulinutza, week end frumos va dorim! pupici

Oana, urasc chestia asta cu cotrobaitul prin pachete! Iar situatia cealalta cu intarzierea bancii, e urat. Poate te intelege persoana care astepta acea plata ca nu e vina ta. sanatate lui Eric, sa fie bine si sa nu faca febra!
Mela
Scris: Friday, February 27, 2009 8:09 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Laura,important e ca s-a descoperit cauza si se poate trata angel pupici

Miha,eruptie usoara Simonicai,pupici lui Sergiu pupici pupici

Kiki,o imbratisare pentru tine,esti mereu o prezenta placuta computerlove computerlove

Doamnelor,sa aveti un week-end frumos sunny :923:
Kiki
Scris: Friday, February 27, 2009 8:10 PM
Nivel

Sami, iloveyou , week end placut si pupici dragalasilor! pupici pupici
ingerash
Scris: Friday, February 27, 2009 8:21 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Multa sanatate tuturor bolnaviorilor si recuperare rapida!angel Celor suparati,tristi sa vina binele si veselia la ei!angel angel coeur coeur coeur pupici pupici pupici
Va doresc o noapte calma cu vise placute si un week end de vis!majoreta majoreta majoreta
kali
Scris: Friday, February 27, 2009 8:43 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Multumim pentru pupici si pentru urarile de bine.
Ericu' are febrabanghead banghead banghead Cupilu' meu le face pe toate nu se dezminte, bineinteles.
Eu nu am mai auzit la nimeni de reactii la Infanrix si mai ales la 2 luni... iaca s-a gandit al meu.
Andreea&Ariana
Scris: Friday, February 27, 2009 8:44 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
N-am mai scris de mult timp la acest topic...am tot intrat si am citit ce mai faceti,dar de scris nu am reusit niciodata!
Ariana,a facut astazi vaccinul,si a fost foarte cuminte,spre surprinderea naostra nu a plans deloc....iar pana la ora asta a fost bine,nici un semn de temperatura....oricum i-am dat preventiv putin Eferalgan....in seara asta stau putin de paza,sa nu fiu sigura ca e bine!
Sanatate multa bolnaviorilor!computerlove computerlove
Va doresc tuturor un week-end cat mai placut!pupici pupici pupici pupici
Mela
Scris: Friday, February 27, 2009 8:52 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
uf,Kali,tin pumnii sa scada febra si sa treceti cu bine peste noapte angel pupici

Deea,pup Ariciul mic si curajos pupici coeur
TeosOf
Scris: Friday, February 27, 2009 9:01 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
Multa sanatate tuturor bolnaviorilor si multa putere mamicilor!angel
Kiki
Scris: Friday, February 27, 2009 9:03 PM
Nivel

Inger, week end placut si tie!

Oana, sanatate lui eric, sa ii treaca febra repede! pupici

Aricel, sa nu faci febra,da? Pupici!
Andreea&Ariana
Scris: Friday, February 27, 2009 9:20 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
Kiki wrote:
Inger, week end placut si tie!

Oana, sanatate lui eric, sa ii treaca febra repede! pupici

Aricel, sa nu faci febra,da? Pupici!
Kiki,eu sper din tot sufletul sa nu faca febra...desi nu am avut probleme la nici un vaccin....oricum in noaptea asta stau de paza!pupici pupici pupici
Sami,multumim frumos!Pupici dulci de la noi!pupici pupici pupici
Eric,sanatate multa puisor....sa dea Domnul sa treaca febra cat mai repede,si sa fii bine in noaptea asta!pupici pupici pupici
ingerash
Scris: Friday, February 27, 2009 9:41 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
kali,deea3184,numai bine in noaptea asta si febra sa scada si multa putere mamici!coeur coeur angel computerlove

kikicomputerlove pupici multumesc!

Cristy
Scris: Friday, February 27, 2009 10:41 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/8/2007
kali wrote:
Eu sunt atat de dezamagita! Asteptam un colet... a venit dar era rupt, cu acces la continut si bineinteles ca lipseste ceva (ceva mic, dar cu valoare sentimentala).

Nu stiu de ce dar am impresia ca stiu ce lipseste de acolo plans plans plans plans plans si sper ca se va rezolva problema intr-un fel sau altul uff ar fi chiar pacat pupici

Eu .... a trecut trenul peste mine si la propriu si la figurat cry

Ce va mai zic plans plans plans plans plans

Am avut o intrunire cu familia lui Haim .. spus ce am avut de zis....m-am simtit singura in gura lupuluimaseluta

Sfarsitul este aproape, acum mai mult ca oricand nu cred ca exista cale de intoarcere ...

Stare de spirit .....

"Imi iau timpul sa ma ridic si sa plec, imi adun puterile sa nu mai raman aici
Ce am vrut, ce am cerut....
Intotdeauna sa renunti ....."

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.