Stare de spirit - 36
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Mela
Scris: Tuesday, December 16, 2008 5:53 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Kiki,ma gandesc ca poate ar fi mai bine ca serbarile sa fie doar cu cantecele cantate in cor de toti copilasii,dansuri si joaca,asa nu ar mai fii emotii,copilasii ar fi multumiti cu totii.

un pup micului David,o imbratisare tie pupici computerlove

Katy,succes pe toate planurile pupici pupici pupici

Petro,nu fii asa suparata,putina plimbare nu strica,Darius plange in carucior dar tot se obisnuieste pana la urma daca vede ca nu are ce face ras
sousourel
Scris: Tuesday, December 16, 2008 5:56 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/18/2006
Kikishor, uite un pupici si o computerlove ... ce sa le faci, sunt plini de energie, dar vin si zile mai bunehearts
Draga Katy, ma bucur nespus sa aud vesti bune. Sa dea Domnul sa va impliniti aspiratiilepupici
Buli, have funthumright
Petro, e o intreaga teorie cu domnii soti, sunt ca pielea rea si rapanoasa: ori o bate, ori o lasaras Pupici si toate cele bunepupici

Spor la treburi, voie buna si o tona de enrgie, va doreschearts hearts hearts
Kiki
Scris: Tuesday, December 16, 2008 6:17 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Va multumesc pentru ganduri. deja e mai bine, a venit Luci si se joaca impreuna cu trenul cu Pooh si elicopterul primite cadou de la Moshu'... e un zgomot groaznic aici, dar macar nu mai sunt urletele si miorlaielile lui Dav dance Cred ca e doar obosit, mi-a spus ca nu a dormit azi la pranz la gradi uff
dya
Scris: Tuesday, December 16, 2008 6:28 PM
Nivel

Inregistrat: 5/12/2006
Kiki uite pentru tine pupici pupici pupici si pentru Daviducul cel mofturici.pupici pupici pupici
marivic
Scris: Tuesday, December 16, 2008 6:36 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
KIKI,uite niste pupici de la noi ,poate il mai potolesc pe davidcomputerlove computerlove computerlove daca e obosit si victor e la fel:nu te mai intelegi sub nici o forma cu el.RABDARE,...mulllta.pupici pupici pupici
Cristy
Scris: Tuesday, December 16, 2008 7:16 PM
Nivel

Inregistrat: 1/8/2007
Va pup pe fuga pupici computerlove iloveyou

La mine situatia este inca ciudata rau fool ma rog... nici nu stiu ce sa zic ... iar mi-am pierdut cuvintele sorry

Kiki, Katy un pupici pentru amandoua pupici pupici pupici

Ma duc sa fac ceva de mancare, sa pregatesc coletele care trebuiau trimise acum 10 zile ... banghead
Alina
Scris: Tuesday, December 16, 2008 7:26 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
TeosOf
Scris: Tuesday, December 16, 2008 7:33 PM
Nivel

Inregistrat: 3/4/2008
Katy, mult succes!computerlove hearts Mai important este salariul, nu locul (cel putin la inceput). Cu banii poti face orice. topai Cum se mai simte Luana? angel
Kiki, Petro pupici
Dar ce criticati au fost domnii soti! hohot
Marivic , gandeste pozitiv, caci ai doi copii superbi si multe planuri de dus la bun sfarsit. Ai dreptate cu durerile sunt de spate. Si eu am aceleasi probleme, dar ma menajez cat pot, caci am avut perioade cand nu ma puteam misca sau nu mai puteam sta dreapta, mergeam incovoiata.coeur

Spor in toate, fetelor! sunny
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.