Stare de spirit - 36
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mamica23
Scris: Friday, November 21, 2008 8:10 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/21/2008
Alyna -felicitari pt permismajoreta newclap

Mariuta -ma bucur pt tinecomputerlove

Bulibuli-vei vedea ca pana ajungeti voi la munte va ve-ti impaca,o sa uitati si motivul pt care v-ati certatangel computerlove
Oricum eu va doresc distractie placutadance

Carla-ma bucur ca Bogdanel se simte mai bine pupici
Sa treaca cat mai repede timpul si intre pe usa si Cristian cu taticomputerlove

Noi suntem bine,saptamana aceasta am fost tot pe fuga,v-am citit dar nu prea am avut timp sa si scriu.
Eu sunt foarte happy,am un sot de milioane care mi-a facut din nou o surprizaangel dancesunt foarte indragostita coeur

Va doresc tuturor un week-end placutfloare3
Roxanel
Scris: Saturday, November 22, 2008 7:40 AM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Eu stare ok. Sunt racita cobza dar ma tin pe pozitii. Fii-mea cu varicela, barbatul doar ce a terminat cu aceeasi boala.

Prevad ca voi sta acasa saptamana viitoare. In rest nimic, asteptam sa plecam in Romania, cadouri am luat aproape pentru toti, mi-am tras si niste pantaloni de ski pentru zapezile asteptate din Romania, i-am luat si fiica-mii si lui tati, ca sa fim cu toti la unison.

Va doresc sanatate si un week-end senin.
petro
Scris: Saturday, November 22, 2008 10:27 AM
Nivel

Inregistrat: 1/31/2008
'neatza fetele! Si eu prin zona. Am treaba ca am ramas singura femeie in casa azi si maine uff. Maine imi vine si surioara in vizita si trebuie sa fac casa luna ca daca nu ma angry. Sotulache l-a scos pe Dar afara, iar eu imi fac de cap pe forum ca nu ma trage firea sa fac nimic. M-am trezit la 8 sa termin ultimele randuri din plovarashul inceput acum cateva luni. Si am reusityes. O sa pun si poze la topicul dedicat.

Mami23 sa-ti fie de bine cadoul! Roxanel, multa sanatate! Sami, sper ca esti mai bine azi. sanatate multa si tie!

Un week-end frumos va dorec in continuare, doamnelor. Si ne mai vedem pe-aici! computerlove pupici
kali
Scris: Saturday, November 22, 2008 11:06 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
La noi fulguieste de dimineata! A venit iarnamajoreta
Un we. relaxant, va doresc!
TeosOf
Scris: Saturday, November 22, 2008 11:27 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
O zi cat mai frumoasa tuturor, chiar daca vremea e foarte posomorata!pupici
danamaria
Scris: Saturday, November 22, 2008 1:48 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2007
fetelor, nu ca as fi avut o stare de spirit proasta, dar voi dragele mele, mi-ati umplut sufletul de bucurie.astazi sarbatorim singurei, noi doi si andreea, exact cine trebuia sa fie la aniversarea noastra,
12 ani de casatorie. deci, vom avea o dupa-amiaza, calda, cuminte, incarcata de amintiri ce mocnesc in sufletele noastre si impodobita de cel mai de pret dar, pe care l-am primit vreodata:ANDREEA, minunea noastra.

voua fetelor dragi, va dorim sa aveti un week-end superb si soare in suflete si ginduri. va ador!computerlove computerlove computerlove
bereea
Scris: Saturday, November 22, 2008 2:00 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
danamaria wrote:
fetelor, nu ca as fi avut o stare de spirit proasta, dar voi dragele mele, mi-ati umplut sufletul de bucurie.astazi sarbatorim singurei, noi doi si andreea, exact cine trebuia sa fie la aniversarea noastra,
12 ani de casatorie. deci, vom avea o dupa-amiaza, calda, cuminte, incarcata de amintiri ce mocnesc in sufletele noastre si impodobita de cel mai de pret dar, pe care l-am primit vreodata:ANDREEA, minunea noastra.

voua fetelor dragi, va dorim sa aveti un week-end superb si soare in suflete si ginduri. va ador!computerlove computerlove computerlove

la multi ani fericiti in continuare!1computerlove

o dupa-amiaza placuta la toata lumeapupici
carla
Scris: Saturday, November 22, 2008 2:04 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Noi suntem o gramada,abia ne facem loc unul pe langa altul,de dimineata tot spal,si mai sunt...,mancare,ceai,lapte,ceai...nebunie curata.Sper ca vom adormi in curand.
Gizella,n-am avut unde sa ascund masinuta asa ca e bataie pentru ea,o sa pun poze in jurnal cand pot.
mamica23
Scris: Saturday, November 22, 2008 3:02 PM
Nivel

carla wrote:
Noi suntem o gramada,abia ne facem loc unul pe langa altul,de dimineata tot spal,si mai sunt...,mancare,ceai,lapte,ceai...nebunie curata.Sper ca vom adormi in curand.
Gizella,n-am avut unde sa ascund masinuta asa ca e bataie pentru ea,o sa pun poze in jurnal cand pot.

Uite un pupici sa rezisti pana disearacomputerlove
Of daca stiam,atunci trimite-am doua,dar o sa rezolv problema si mai trimit una.computerlove
carla
Scris: Saturday, November 22, 2008 3:12 PM
Nivel

Inregistrat: 2/8/2007
mamica23 wrote:

Uite un pupici sa rezisti pana disearacomputerlove
Of daca stiam,atunci trimite-am doua,dar o sa rezolv problema si mai trimit una.computerlove

pupici Gizella,asa e Cristian,tot e a lui si nimic a lui bobo asa ca oricate masinute am avea tot se bat pentru una.O sa vezi si tu cand vine bebe 2!Uf,mi-au adormit,am stat langa ei in pat, acum sunt repartizati fiecare la locul lui,pot sa pun de alta ciorba ca mi-au terminat-o toata.
mamica23
Scris: Saturday, November 22, 2008 3:16 PM
Nivel

carla wrote:

pupici Gizella,asa e Cristian,tot e a lui si nimic a lui bobo asa ca oricate masinute am avea tot se bat pentru una.O sa vezi si tu cand vine bebe 2!Uf,mi-au adormit,am stat langa ei in pat, acum sunt repartizati fiecare la locul lui,pot sa pun de alta ciorba ca mi-au terminat-o toata.

Ma bucur,asa te mai poti relaxa si tu un picangel Pup dulce mancaciosiipupici pupici
Mela
Scris: Saturday, November 22, 2008 9:35 PM
Nivel

Inregistrat: 11/19/2006
azi am dormit pana la ora 3,mmm,ce bine mi-a facut atata somn yes

cand m-am trezit ningea,m-am bucurat ca un copil,mai ales ca aici se intampla foarte rar asta.spre seara fulgii erau mari si pufosi...tare frumos a fost angel

va pup pe toate si va doresc o duminica superba pupici computerlove
shirel
Scris: Sunday, November 23, 2008 12:08 AM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
Sami,mami nu ai fost singura si eu am dormit astazi pentru toata saptamana.
La noi a fost o vreme ploioasa si as fi inlocuita cu mare placere
cu fulgii de nea.Ce frumos a nins in Romania,Eden a intrebat vazind la televizor :mami ce este asta?hohot hohot

Noi suntem bine,Eden inca mai este racita iar Oshri vesel nevoie mare.Eu cu Yohanan am stat cu randul la calculator fiecare cu timpul lui.
Va doresc un sfarsit de saptamana caldutz si fericit!computerlove computerlove
Roxanel
Scris: Sunday, November 23, 2008 7:50 AM
Nivel

Inregistrat: 3/13/2006
Neata. La noi ninge!!!!!!!newclap yes
ingerash
Scris: Sunday, November 23, 2008 9:08 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Roxanel wrote:
Neata. La noi ninge!!!!!!!newclap yes

Yupiii!Super,sa faci pozepupici hearts Multa sanatate va dorescangel

Shirel,multa sanatate lui Edenangel pupici pupici

sami,daca a nins la voi vine si aici:018:

carla,multa putere sa le poti face pe toateangel iloveyou

danamaria,casa de piatra!pupici pupici pupici coeur

TeosOfpupici computerlove

Tuturor o zi minunata si cu multe bucurii!hearts pupici pupici pupici iloveyou

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.