Stare de spirit - 21 -

Options Stare de spirit - 21 -
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bontocel
Postat: Monday, December 3, 2007 9:27 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 3/30/2006
Postari: 381
Locatia: galati
Cristy ...
Condoleante!..Au mai ramas putini aceia care ne raman un exemplu de urmat...Eu CRED ca EI se duc intr-o lume mai buna..Si mie mi-a murit bunica..Vineri...Dumnezeu s-o odihneasca..ca tare s-a mai chinuit...si nu-mi parea rau ca s-a stins..Si-a savarsit pacatele pe lume asta...
Cristy
Postat: Monday, December 3, 2007 9:38 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Multumesc frumos fetelor pentru cuvintele frumoaseangel angel

Bontocel sincere condoleante pupici
oanalaurisa
Postat: Monday, December 3, 2007 9:39 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
bontocel wrote:
Cristy ...
Condoleante!..Au mai ramas putini aceia care ne raman un exemplu de urmat...Eu CRED ca EI se duc intr-o lume mai buna..Si mie mi-a murit bunica..Vineri...Dumnezeu s-o odihneasca..ca tare s-a mai chinuit...si nu-mi parea rau ca s-a stins..Si-a savarsit pacatele pe lume asta...

Condoleante! pupici pupici pupici pupici
Miri
Postat: Monday, December 3, 2007 9:39 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/26/2006
Postari: 16505
Locatia: pe o margine de lume...
Bontocel, sincere condoleante!angel
bontocel
Postat: Monday, December 3, 2007 9:42 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 3/30/2006
Postari: 381
Locatia: galati
pupici pupici pupici Fetelor.
Asta este cursul vietii..ne nastem...traim..si mult mai important pt noi MAMELE-DAM NASTERE...deci lasam VIATA in urma noastra...si...inevitabil ne stingem...sperand sptre mantuire..angel
cute_babies_of_mine
Postat: Monday, December 3, 2007 9:43 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Cristy, Bontocel, condoleante!
Dya, multa putere sa treci peste necazuri!
Maria & Mario
Postat: Monday, December 3, 2007 10:11 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Cristy, condoleante ! Acum e sus si va vegheaza ! pale Un nepotel este o bucurie nespus de mare ! Asa e viata .... se invarte preum e'o roata ! Dumnezeu cu o mana ia si cu o mana da !
Bontocel , condoleante ! Sa isi gaseasca linistea acolo unde s-a dus !
Dya, Multa sanatate si putere sa treceti cu bine peste acest hop ! Pupici Cezarei ! pupici
Cute, Felicitari ! Spor , inspiratie si impliniri !

Trist inceput de saptamana !
Dorim tuturor multa sanatate si putere in a-si indeplini dorintele !

Noi suntem bine, Multumim lui Dumnezeu ! Serviciu , casa, camin , cumparaturi, am inceput curatenia de Craciun, Maine e family night la Serviciu , Cadourile de Craciun sunt 90% cumparate ! sambata definitivam ! Nimik deosebit. Intram mai rar sa va citim , nu prea mai apucam sa postam !

Va astept la concursul miss decembrie pe toate !

Fluturas
Postat: Monday, December 3, 2007 10:14 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9778
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
oanalaurisa nastere usoara iti doresc,oricand va fi,de revelion sau in ianuarie.sa aveti o fetita sanatoasa si mancacioasa
dya multa sanatate tatalui tau,si gandeste-te ,poate ii e mai usor sa se duca acolo sus,decat sa sufere aici din cauza bolii.intr-o zi,vom fi noi in locul lui.multa putere iti doresc tie si la restul familiei
cristy condoleante
bontocel,condoleante
Kiki
Postat: Monday, December 3, 2007 10:16 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Ce vesti triste aici, mai fetelor! plans plans plans

Cristy, condoleante! Bunicul tau e acum intr-o lume mai buna! Dumnezeu sa-l odihneasca!
Felicitari in schimb pentru nasterea micutei! Viata demonstreaza inca o data ca nu poti fii niciodata castigator 100%...ce castigi pe o parte, posibil sa pierzi pe partea cealalta...banghead

Ramona, condoleante! Iti doresc sa treci peste aceasta tristete mare. Elena are nevoie de tine! Pupici! pupici

Dya, n-am cuvinte...Imi imaginez ce greu iti e. Multa sanatate tatalui tau si ai incredere in Dumnezeu! Sa dea Domnul sa iti fie alaturi muuuulti ani inainte! pupici
sousourel
Postat: Monday, December 3, 2007 10:25 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Cristy, condoleante! Esti o femeie puternica si vei reusi, cu timpul sa treci peste durere si sa pastrezi amintirile frumoase.
Felicitari pentru nepoticapupici

Bontocel, Dumnezeu s-o ierte si s-o odihneasca. Cat de greu e....si eu ma gandesc mereu la bunicile mele.....

Dya...n-am cuvinte....abia am trecut si eu peste episodul cu operatia de cancer a tatalui meu....va doresc cat mai multa putere de a va adapta situatiei, sanatate atat cat se poate tatalui tau si numai binepupici

Cute
, felicitari si mult spor la treabathumright

Oana, spor la curatenie cyclops
oanalaurisa
Postat: Monday, December 3, 2007 10:29 PM

butterfly wrote:
oanalaurisa nastere usoara iti doresc,oricand va fi,de revelion sau in ianuarie.sa aveti o fetita sanatoasa si mancacioasa
dya multa sanatate tatalui tau,si gandeste-te ,poate ii e mai usor sa se duca acolo sus,decat sa sufere aici din cauza bolii.intr-o zi,vom fi noi in locul lui.multa putere iti doresc tie si la restul familiei
cristy condoleante
bontocel,condoleante

Mersi mult! pupici pupici pupici
Kiki
Postat: Monday, December 3, 2007 10:41 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Oana, ce cadou frumos o sa iti aduca Anul Nou! Multa sanatate si nastere usoara! Abia astept sa ne faci cunostinta cu minunea in roz, micutza, sanatoasa, frumoasa, perfecta! love love love

Oana, mami de Mariuca, ce ocupate sunteti...dar va intelegem...Si noi alergam: ba serviciu, ba cumparaturi, ba cadouri, ba curatenie (mai avem putin si e gata), ba mut mobila prin casa (pt care ma injura tati hohot , tinandu-se cu mainile de mijloc sic ), pregatim serbarea de Craciun de la gradi, ne chinuim cu olitza, dar macar avem rezultate...

Va pupacim pe toate si va dorim toate cele bune! pupici
oanalaurisa
Postat: Monday, December 3, 2007 10:50 PM

Kiki wrote:
Oana, ce cadou frumos o sa iti aduca Anul Nou! Multa sanatate si nastere usoara! Abia astept sa ne faci cunostinta cu minunea in roz, micutza, sanatoasa, frumoasa, perfecta! love love love

Mersi Kiki!
Sa stii ca sunt un picut speriata,parca simteam ca timpul trece prea incet si uite ca s-a decalat totul ... pupici pupici pupici
Maria & Mario
Postat: Monday, December 3, 2007 10:57 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Kiki wrote:

Oana, mami de Mariuca, ce ocupate sunteti...dar va intelegem...Si noi alergam: ba serviciu, ba cumparaturi, ba cadouri, ba curatenie (mai avem putin si e gata), ba mut mobila prin casa (pt care ma injura tati hohot , tinandu-se cu mainile de mijloc sic ), pregatim serbarea de Craciun de la gradi, ne chinuim cu olitza, dar macar avem rezultate...

Kiki , suntem exact in acelasi copac ! Serbare, olitza ( FARA rezultate ~) maseluta , Mutat mobila, doar ca eu ma tin de spate fool ...... Multumim pentru pupici si ii intoarcem inzecit ! Aaaa, felicitari pentru kilogramele pierdute ! angel bravo Iti dau si eu vreo 5 , ca la vointa ta le mariti repede ! cyclops angel
Lilly of the valley
Postat: Monday, December 3, 2007 11:00 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Maria & mami wrote:

Kiki , suntem exact in acelasi copac ! Serbare, olitza ( FARA rezultate ~) maseluta , Mutat mobila, doar ca eu ma tin de spate fool ...... Multumim pentru pupici si ii intoarcem inzecit ! Aaaa, felicitari pentru kilogramele pierdute ! angel bravo Iti dau si eu vreo 5 , ca la vointa ta le mariti repede ! cyclops angel

Ei lasa mami ca ma plangeam si eu ca Leea nu accepta oli la 2 ani si 4 luni si la 2 1/2 fata deja facea singura la oala, fara sa o mai cicaleasca nimeni, mai greu cu boschetiimaseluta acum la 2 ani si 9 luni nu mai avem pampers deloc, dar mi-as dori uneori sa nu mai alerg noaptea dupa oliuff
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed