Sporturi pentru copii

Options Sporturi pentru copii
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Tuesday, May 15, 2007 8:16 AM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17803
Locatia: Bucuresti
Ce sporturi practica copiii vostri sau la ce sport ati dori sa ii dati si de la ce varsta?

Alice pana acum a practicat numai "datul din gura" si "alergatul prin parc - pe jos sau pe bicicleta" ras

Anul acesta insa am inscris-o la inot, curs organizat de gradinita ei pe perioada verii, si la calarie.

Nu va mai spun ca abia asteapta sa inceapa cursurile de calarie. Mare mirare daca dupa prima lectie nu vrea si ea poneiul ei acasa hohot
cute_babies_of_mine
Postat: Tuesday, May 15, 2007 10:06 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
La 3 ani, Tudor va primi prima racheta de tenis! Categoric. Mi-ar placea sa faca orice sport, numai sa faca! Si eu am facut gimnastica ritmica si volei, si tare muuult mi-a placut!
bereea
Postat: Sunday, May 20, 2007 10:06 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22788
Ne-am dorit sa o inscriem la inot , dar a intervenit ceva si nu am putut.Din toamna sigur o vom inscrie.
Cristy
Postat: Monday, May 21, 2007 10:36 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Eden are deja 3 ani de balet ( acasa noi lucram cu poantele si la piruete ), datorita faptului ca nu am fost multumiti de ultima profesoara de balet am inscris-o pana la sfarsitul anuluii scolar la gimnastica acrobatica

Shachar deocamdata nu face nimic, as dori sa o inscriu la balet dar pe mine ma tenteaza Kapuera ( doar ca Haim nu este de acord sub nici o forma angry ) vedem noi ce hoataram pana la urma.

flowers flowers flowers
spezam
Postat: Friday, June 8, 2007 2:25 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 11/21/2006
Postari: 243
Locatia: Bucuresti
Eu vreau sa o inscriu pe Alexandra la dansuri sportive. MI se pare un sport interesant, care da o tinuta deosebita fetitelor.
Cristy
Postat: Monday, June 11, 2007 9:01 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Iata si cateva poze cu Eden - gimnasta mami...

Inca din spectacol:

Kiki
Postat: Monday, June 11, 2007 9:07 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Foarte frumos, Eden! Sper sa nu te lasi de sportul asta la cata munca ai investit! pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed