Spania
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Fluturas
Scris: Monday, March 9, 2009 8:29 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
kali wrote:
Gata, fetele.
Am luat bilete de avion, platit cazarea... intr-un final vom merge in Tarragona- am hotarat astfel pentru ca e mai aproape de Barcelona si nu pierdem atat de mult timp pe drum (tinand cont ca suntem cu 4 copii dupa noi).
Deci, incepand cu 29 iunie, timp de 14 zile suntem acoloyes
Multumesc mult pentru sfaturi.computerlove

bravo voua,poate ne vom si intalni.tragem si noi o fuga ca doar nu e asa de departe
kali
Scris: Monday, March 9, 2009 8:31 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
butterfly wrote:

bravo voua,poate ne vom si intalni.tragem si noi o fuga ca doar nu e asa de departe

De-abia astepttopai
Tare mi-as dori!
Tinem legatura.pupici
Fluturas
Scris: Monday, March 9, 2009 8:42 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 11/22/2006
kali wrote:

De-abia astepttopai
Tare mi-as dori!
Tinem legatura.pupici

thumleft thumleft
Laura&Alfonso
Scris: Tuesday, March 10, 2009 9:07 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 4/4/2006
banghead banghead banghead Kali im cer scuze ca nu ti-am raspuns , am avut saptamanile aste niste schimbari prin casa si abia am avut timp sa respir, ca vorbisem cu nasu si tot taragona sau castellon mi-a spus sa alegi , va doresc o vacanta placuta plina de zile insorite, si inca odata scuze pupici pupici
kali
Scris: Friday, March 13, 2009 7:59 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Laura, stai linistita, mami. Nu e nicio problema.
Multumim.pupici
Ely
Scris: Friday, March 27, 2009 10:04 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2006
Kali super!!! sa aveti un concediu minunat si sper sa mai fim pe aici si sa ne intalnimhearts.De dat sfaturi nu stiu daca as fi putut.... decat cautand pe net.Nefiind de mult timp aici nu prea stiam ce sa-ti recomand?Spania este in general frumoasa asa ca orice a-ti fi ales sigur v-ar fi incantat privirea.In Barcelona sunt multe de vazut .Am avut 2 perechi de musafiri una din ele avand si copii cu ei in decurs de 1 luna si jumatate si au plecat placut impresionati de acest oras ,iar de vazut iti recomand sa ieie busul pentru turisti si de acolo ti se da ilustrate si o carticica de care vei beneficia de reduceri la majoritatea atractiilor turistice din oras.AAaa si nu uita in special sa luati si vaporasul este parcat in Port ;;;este superba privelistea ,noi am dat peste vreo 4 de vase de croaziera superbee... si....am dat si interviusic ca tocmai ce urcasera si cei de la televiziunea catalana sa vada cum se simt turistii :018: .Sigur o sa va placa pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.