Sobolani la Fornetti

Options Sobolani la Fornetti
Subiectul anterior · Subiectul urmator
codruta
Postat: Monday, April 7, 2008 8:34 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 2034
Locatia: la loc cu verdeata...
g_nicoleta2000 wrote:

hohot Uite ca in Roman soriceii iubeau ciocolata, cei din Cluj tin probabil la silueta. Apa plata cu lamaie nu-i numai supliciu umanras

ori ciocolata de cluj e asa de buna ca nici soarecii n-o manancahohot hohot
georgy_adinutza
Postat: Monday, April 7, 2008 11:55 AM

Intrat: 3/2/2006
Postari: 3065
Locatia: Bucuresti
sincer eu cred ca este adevarat . Daca va uitati bine filmuletul este facut undeva la metrou , iar acolo cu siguranta sunt fff multi sobo.....cred ca si eu daca as vedea asa ceva as filma imediat , ptr ca sunt ff multi copii care mananca fornetti si apoi se intreaba parintii de unde sa aiba copilul alergie sau toxiinfectie sau mai stiu eu ce ...Thumb down Thumb down Thumb down
gordi
Postat: Wednesday, April 23, 2008 8:35 PM

Nivel: Membru

Intrat: 10/19/2007
Postari: 41
Locatia: timisoara
Parerea mea este ca trebuie sa fim si noi atente de unde le cumparam papa la copii. Sa vedem si noi cum arata magazinul.De la metrou eu sigur nu asi cumpara, sau din gara, sub nici o forma! Azi cine are un leu isi poate deschide magazin Fornetti,(www.fornetti.ro, dar asta nu inseamna ca si respecta regulile de igiena) dar trebuie sa stii sa alegi si locatia. Fabrica este foarte ok. trebuie doar sa fiti atente. Si stau sa ma gandesc .... nu cumva o fi o farsa de 1 aprilie?....v-ati uitat la data????
g_nicoleta2000
Postat: Thursday, April 24, 2008 7:46 AM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
Gordi, tare mi-as dori sa fie o farsa, sa fiu convinsa ca nicaieri in industria alimentara nu sunt sobolani sau alte taratoare dar cum sa te pacalesti pe tine insati? Eu zic ca-i mai bine sa ramai un pic mai suspicios, atunci esti mai atent de unde cumperi alimentele.
Nu am mai fost la mare de prin 2004 si principalul motiv a fost modul in care se facea mancarea plans , nu am sa uit niciodata cat de dezamagita am plecat de pe litoral.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed