Sobolani la Fornetti

Options Sobolani la Fornetti
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Postat: Sunday, April 6, 2008 2:36 PM

Nivel: ALBA CA ZAPADA

Intrat: 2/12/2006
Postari: 17804
Locatia: Bucuresti
Ia uitati ce am primit acum pe messenger:

https://youtube.com/watch?v=agDrTAvHsnc

Sobolani la Fornetti what

Ce parere aveti? O fi pe bune? Asa pare banghead
ingerash
Postat: Sunday, April 6, 2008 4:25 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Cred ca da!!!what what what Vai si ce imi placeau,nu cred ca mai consumpuker
Alina
Postat: Sunday, April 6, 2008 4:27 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
God, nu am stiut. angry angry angry
dya
Postat: Sunday, April 6, 2008 4:30 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Sa-i manince cine-i face de acum incolo....puker puker puker
mihaela75
Postat: Sunday, April 6, 2008 4:32 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Mi fetelor eu nu am incredere in filmulete de genul asta.Poate fi orice ,chiar un angajat nemultumit de salariu sa afaca reclama asta.exista undeva o confruntare fata in fata cu managerul sau cu cine-i responsabil?Cred ca nu.oare
dya
Postat: Sunday, April 6, 2008 4:46 PM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Ai dreptate Mihaela insa in tara asta , eu una nu am curajul sa vad nici macar unde se face piinea ca poate am (mai mult ca sigur)surpriza sa constat aceleasi conditii ca in filmuletul asta. Au mai fost cazuri chiar si mentionate prin massmedia in care s-au gasit gherutzele miscatoarelor prin mezeluri si multe alte minuni. Si din moment ce tot apar inseamna ca amenzile si masurile care se iau nu sunt asa usturatoare din moment ce le da mina sa continue tot asa.banghead angry pale
Kiki
Postat: Sunday, April 6, 2008 5:19 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
puker puker puker puker puker
mamica23
Postat: Sunday, April 6, 2008 6:37 PM

Intrat: 2/21/2008
Postari: 3402
Locatia: turda
dya wrote:
Sa-i manince cine-i face de acum incolo....puker puker puker

subscriupuker
S.ELENA
Postat: Sunday, April 6, 2008 10:03 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7309
Locatia: Printre probleme......
pale pale
Si noi care eram "fani" Fornetti!!!!!plans plans
Lilly of the valley
Postat: Sunday, April 6, 2008 11:02 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Fornetti e franciza. Depinde de fiecare francizat daca respecta sau nu conditiile. Sunt nenumarate firmele care au luat franciza de la fornetti.
Si chiar atunci cand mr. sobi trece prin cosuletele cu forneti cineva avea la indemana un telefon cu camera videooare
g_nicoleta2000
Postat: Monday, April 7, 2008 8:07 AM

Postari: 3898
Locatia: Bacau
Soarecii si sobolanii sunt cam peste tot unde se afla si mancarea. Eu cred ca filmul este 100% adevarat si cum spunea si Turcescu "slava domnului ca s-au inventat telefoanele cu camera video sa vedem si noi ce este dincolo de cortina". Da, avem soareci pe langa mancare, patiseri care nu se spala pe maini cand vin de la baie, copii care la scoala se ard cu tigara in loc sa citeasca o carte. Eu incep sa ma obisnuiesc cu atmosfera pentru ca va fi din ce in ce mai rau...
Avem un prieten care lucra acum multi ani la fabrica de ciocolata din Roman si de atunci imi spunea ca daca as vedea cum se fabrica nu m-as mai atinge niciodata de eaplans , probabil era bun de vazut ca scapam si eu de kilogramele in plus. Acum nu mai mananc fornetii ca m-am saturat de ele, sper ca nu am lins si vreo coada de soricel..tunete
codruta
Postat: Monday, April 7, 2008 8:17 AM

Postari: 2034
Locatia: la loc cu verdeata...
inseamna ca sobolanii n-au deloc gusturi rele...eu care credeam ca ei stau doar prin gunoaie...
pacat, mie imi placeaurambo

nico, mama mea a lucrat la fabrica de ciocolata din cluj muuuuulti ani si n-a avut niciodata rezerve in a ne servi cu ciocolata facuta acolo.Probabil alte conditii, alta lume.Deci, poti manca linistita ciocolata de clujhohot in afara de ingrasare, alte efecte secundare nu se cunoscpupici
raly
Postat: Monday, April 7, 2008 8:24 AM

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Kiki wrote:
puker puker puker puker puker

Subscriu!
g_nicoleta2000
Postat: Monday, April 7, 2008 8:27 AM

Postari: 3898
Locatia: Bacau
codruta wrote:
inseamna ca sobolanii n-au deloc gusturi rele...eu care credeam ca ei stau doar prin gunoaie...
pacat, mie imi placeaurambo

nico, mama mea a lucrat la fabrica de ciocolata din cluj muuuuulti ani si n-a avut niciodata rezerve in a ne servi cu ciocolata facuta acolo.Probabil alte conditii, alta lume.Deci, poti manca linistita ciocolata de clujhohot in afara de ingrasare, alte efecte secundare nu se cunoscpupici

hohot Uite ca in Roman soriceii iubeau ciocolata, cei din Cluj tin probabil la silueta. Apa plata cu lamaie nu-i numai supliciu umanras
ingerash
Postat: Monday, April 7, 2008 8:29 AM

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Salutare fornettiangry ,cumpar aluat frantuzesc si pun gem in el si imi fac singura. dance
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed