situatii jenante

Options situatii jenante
Subiectul anterior · Subiectul urmator
dari
Postat: Saturday, June 25, 2011 1:17 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 12/27/2009
Postari: 3468
Locatia: Arad
hohot hohot hohot Ce tare! hohot hohot In timpul sarcinii si mie mi s-a pus pata pe bere cu toate ca pana atunci nu prezenta interes
giulia_mamik
Postat: Saturday, June 25, 2011 1:31 PM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Hmmm ma cam apuca nervii citind topicul astadisputa .Ieri fii'mea doar ce mi-a ridicat fusta mea lunga pana in calcaie,nu pana in cap dar totusi...Si era tata,cumanta miu de fata...cica facea o gluma mandratunete
aurishta
Postat: Saturday, June 25, 2011 1:46 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5532
Locatia: Bucuresti
Cu ani in urma luasem in discutie posibilatea de a-mi lega trompele fiindca trecusem prin cateva avorturi, la ultimul (din vremea aceea) ajungand la un pas de moarte. Copiii, bineinteles, vrand-nevrand erau martorii ai dezbaterilor noastrebanghead In acea vreme, fiul meu cel mare, avand vreo 8 ani, spuse cu voce tare la rugaciunea colectiva de la scoala, unde participau toti elevii , tot corpul didactic si administrativ: "Doamne, Te rog sa o opresti pe mama sa-si lege trompele"ras Toata adunarea a pufnit in ras, el, bietul, nu intelegea de ce! Cine stie ce o fi crezut el ca inseamna asta!banghead
Cand am mers sa-l iau de la scoala, directoarea m-a chemat in birou si mi-a povestit intamplarea! Va dati seama ce prost m-am simtit!sorry1
shirel
Postat: Saturday, June 25, 2011 4:35 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
aurishta wrote:
Cu ani in urma luasem in discutie posibilatea de a-mi lega trompele fiindca trecusem prin cateva avorturi, la ultimul (din vremea aceea) ajungand la un pas de moarte. Copiii, bineinteles, vrand-nevrand erau martorii ai dezbaterilor noastrebanghead In acea vreme, fiul meu cel mare, avand vreo 8 ani, spuse cu voce tare la rugaciunea colectiva de la scoala, unde participau toti elevii , tot corpul didactic si administrativ: "Doamne, Te rog sa o opresti pe mama sa-si lege trompele"ras Toata adunarea a pufnit in ras, el, bietul, nu intelegea de ce! Cine stie ce o fi crezut el ca inseamna asta!banghead
Cand am mers sa-l iau de la scoala, directoarea m-a chemat in birou si mi-a povestit intamplarea! Va dati seama ce prost m-am simtit!sorry1

Vai de mine ,cred ca intram in pamant auzi sa ma stie toata scoala!sic ras Tare destept baietelul tau sa stii!!

Nu stiu la mine deocamdata nu au fost faze din astea ,eu mai astept ....ras alcool
aurishta
Postat: Saturday, June 25, 2011 4:44 PM

Pai sa stii c-am intrat in pamant! Baiguiam tot felul de scuze, directoarea zambea condescendent...Iti dai seama ca nu mi-am mai aratat fatza un timp! Asa ca, mare atentie la ceea ce aud copiii!
kali
Postat: Saturday, June 25, 2011 9:44 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Fiindu-mi rau o perioada de timp si vrand sa ma menajeze, iubitu' s-a ocupat el o vreme de copii si m-a lasat sa ma odihnesc mai mult. Lor nu le-a explicat adevarul pentru a nu se panica, atata doar ca i-a rugat sa nu ma deranjeze.
Ce-a iesit din asta? Fii-mea aia mare, catre soacra-meaboxing: tati o tine pe mami numai in dormitor si nu ma lasa sa o iubesc; numai el vrea s-o iubeasca.closedtopic
aurishta
Postat: Saturday, June 25, 2011 9:55 PM

cool cool cool
shirel
Postat: Saturday, June 25, 2011 10:11 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
kali wrote:
Fiindu-mi rau o perioada de timp si vrand sa ma menajeze, iubitu' s-a ocupat el o vreme de copii si m-a lasat sa ma odihnesc mai mult. Lor nu le-a explicat adevarul pentru a nu se panica, atata doar ca i-a rugat sa nu ma deranjeze.
Ce-a iesit din asta? Fii-mea aia mare, catre soacra-meaboxing: tati o tine pe mami numai in dormitor si nu ma lasa sa o iubesc; numai el vrea s-o iubeasca.closedtopic

Waaaaw D-zeule hohot alcool alcool Acuma are ce-si imagina soacra mai ales daca are o imaginatie bogata!sic ras
Maria & Mario
Postat: Saturday, June 25, 2011 10:15 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Wow Alexiaaaaaaaaaaaa !!! Super dulce e ! sic Macar acum soacra-ta stie ca nu mai e loc de comentarii ! hohot
Lilly of the valley
Postat: Saturday, June 25, 2011 10:28 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
kali wrote:

Alexia, papusa computerlove computerlove computerlove
denisa_rachid
Postat: Sunday, July 3, 2011 4:38 PM

Intrat: 8/13/2010
Postari: 2365
Fetelor, am ras de am facut falci!hohot
petronela_gav
Postat: Monday, July 4, 2011 9:06 AM

Intrat: 11/5/2009
Postari: 1537
Locatia: Piatra Neamt
hohot hohot hohot
Paula15Paulik
Postat: Monday, February 27, 2012 11:30 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Aoleeu...Si pe mine Selena m-a pus intr-o situatie...mai mult decat jenanta X_X...Nu stiu ce auzise ea,dar eu vorbeam intr-o zi despre soacra-mea k sper sa nu vina azi pe la noi...Chiar in acea zi s-a intamplat sa vina...Si Selena,cum auzise ea ce auzise,o vazu pe bunica-sa pe geam si eram eu,sotul si ea...si zice ea:
-Ute,mami,vad pe bica!!! Spel sa nu vina pe aitzi!(in traducere,Uite mami,o vad pe bunica!!!Sper sa nu vina pe aici!)
Eu,indignata:
-Adica,de ce sa nu vina?!
-Pai ai zis si tu asaa!
X_X OMG! Mi-a picat fata...Atunci a realizat ea k a facut un lucru rau...ras

Ah,si mai am una:
Eram la un mall cu Selena si ne-am dus pe la raioanele cu hainute,accesorii,si am ajuns la machiaje si lacuri de unghii(ojaras)
Doamna vanzatoare de acolo mi-a spus k daca vreau pot sa desfac un lac sa vad cum e (pe o unghie "artificiala":)) )...L-am deschis:
-Eeeh...nu-mi place...E prea strident rozul asta...
Am desfacut altul si nu eram atenta,pe Selena am pus-o pe tejghea:)) si ea a luat lacul de unghii roz si...a dat pe tejghea,s-a murdarit pe manutze X_X...Imi venea sa...intru in pamant cand am vazut-o...tunete
Noroc k doamna era draguta si nu a zis ceva rau...
sorry1
Paula15Paulik
Postat: Sunday, March 4, 2012 1:18 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Am revenit cu cateva,recente:

Aseara,au venit la noi niste cumnati,si eram in sufragerie,la un pahar de vin,toti...Bineinteles,dracusorul,Selena,era si ea acolo...se juca cu papusile...
-Dar ce cuminte-i Selena! imi zice cumnata-mea (Iulia)
-Mdaa,foarte cuminte,raspund eu...
X_X In momentl ala,fica-mea isi gaseste sa zica:
-Mami,da'...papusa ata n-aie puta?ca nu i-o gasesc...scratch

OMG! Wow Deci...imi venea sa ma fac minuscula si sa fug de-acolo!furisat
Cat despre raspuns...n-ammai apucat sa i-l dau...

.................................

Miercuri,a fost aniversarea Larisei,o buna prietena de-a Selenei:
Mergem la ea cu un cadou,un fier de calcat pentru fetite mici,cu masuta,cu un cos,absolut tot ce trebuie,o cutie de praline...
Booon...ajungem acolo,eu o imping pe Selena catre sarbatorita si ii spun:
-Pup-o pe obrajori...
Ea se conformeaza,si cand o pupa,ii da cadoul...
-Ute,ci-l dau,da'.... mi-l dai inapoi,da?Si sa nu-l desfaci! Ca ma joc eu acasa!
Fetita,ramane muta...ceee
La care mama:
-Pai si de ce l-ai mai adus,Selena? :(
-Ca sa-i fac in tziuda!baeh

Aiaiai...what what what

dyenutza67
Postat: Sunday, March 4, 2012 5:28 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 1/30/2012
Postari: 101
Locatia: romania
hohot sunt de coma copii astia =))miam amintit ca acum vreo cateva luni am fost cu cumnata mea(elena) si cu baiatul ei la mall si elena vroia sasi cumpere un sutien si il tot analiza la care david cat il tine gura: MAMA DA TU DE CE ITI PUI LA TATE CACIULITA PT GEMENI?alcool alcool tot magazinul era pe jos de rashohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed