situatii jenante

Options situatii jenante
Subiectul anterior · Subiectul urmator
danab
Postat: Thursday, June 25, 2009 7:20 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
dya wrote:
" ce este puiut vrei sa plec tai-tai ?" la care fata mea "DA-DA" alcool alcool alcool

hohot asa facea si Miru, mai rau era cand lumea era la noi in vizita, si, daca la plecare mai intarziau la usa pt o ultima barfa, ii impingea afara din casa, sa plece "hai, pa pa!" ras La anumiti musafiri mai vorbareti ar fi trebuit sa-i dau fetei si o bombonica premiuras
raly
Postat: Thursday, June 25, 2009 8:46 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
raly wrote:
Daca tot ati inceput perlutele copiilor,sa va spun ce am patit eu ieri.Veneam de la magazin,pe jos,am fost sa iau suc la Raul si am mers singura pt ca batea vantul f tare.Cand m-am intors,un baietel se tot uita la o poarta si cand trec pe langa el imi zice
-Tanti va rog,ma ajutati si pe mine sa sun?Ca nu ajung la sonerie.
Bag mana in spatele portii si sun.La care baietelul imi raspunde:
-Acum hai sa fugim tanti ca de iasa nenea ne bate pe amandoi!
hohot hohot hohot

Ha,ha,rad si acum cand imi aduc aminte!hohot hohot hohot hohot
crinutza77777
Postat: Thursday, June 25, 2009 9:25 AM

Nivel: Ambasador

Intrat: 2/1/2009
Postari: 797
hohot hohot hohot hohot ce tare a fosthohot hohot hohot ce m-am distrat.Si ai fugit?
lissaden
Postat: Thursday, June 25, 2009 9:36 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
a mea find mai mare se poarta ca un copil de 3 ani in loc de 10 si intr-o zi venisera neamurile din austria si la care ea le zice mami a zis ca noi cand am venit la voi erati tare imputitibanghead
t-mihaela
Postat: Thursday, June 25, 2009 4:47 PM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
lissaden wrote:
a mea find mai mare se poarta ca un copil de 3 ani in loc de 10 si intr-o zi venisera neamurile din austria si la care ea le zice mami a zis ca noi cand am venit la voi erati tare imputitibanghead

Vai pale
ingerash
Postat: Thursday, June 25, 2009 8:11 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
lissaden sorry1 oare de unde scot copii perlele asteaceee

Ai mei copilasi invita orice cunostinta la noi,ii ademeneste ca avem jocuri,jucarii ca eu fac prajiturisichainoroc
fdianamaria
Postat: Friday, June 26, 2009 8:29 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Glad al meu cand mergem prin parc si vede cate o fetita mica in arucior, fuge la ea si le zice parintilor aceleia: "O, fetita ta e urata. Elena mea e cea mai frumoasa !!" ras
Sau in magazin daca nu vrem sa-i luam bomboana pe bat (adica atunci cand pofteste la asa ceva, ca de luat nu-i luam niciodata si stie asta) ia una din raft si fuge la un nene din urma randului de la casa si-i zice "Hai, nu-mi cumpeli tu asta ca mami nu vrea? " banghead banghead banghead
bereea
Postat: Friday, June 26, 2009 8:43 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
lissaden wrote:

numai ca a auzit pe cineva spunand asta
crinutza77777
Postat: Friday, June 26, 2009 2:00 PM

lissaden wrote:

Chiar jenant tinand cont si de varsta fetitei talenervi .Ar trebui mustrata un piccearta
crinutza77777
Postat: Friday, June 26, 2009 2:04 PM

fdianamaria wrote:
Glad al meu cand mergem prin parc si vede cate o fetita mica in arucior, fuge la ea si le zice parintilor aceleia: "O, fetita ta e urata. Elena mea e cea mai frumoasa !!" ras
Sau in magazin daca nu vrem sa-i luam bomboana pe bat (adica atunci cand pofteste la asa ceva, ca de luat nu-i luam niciodata si stie asta) ia una din raft si fuge la un nene din urma randului de la casa si-i zice "Hai, nu-mi cumpeli tu asta ca mami nu vrea? " banghead banghead banghead

newclap newclap Ce fratior protectorpupici .Abia astept sa vorbeasca si puiutul meu sa am si eu de ce ma rusina pe moment pale si amuza dupahohot
t-mihaela
Postat: Friday, June 26, 2009 4:26 PM

crinutza77777 wrote:

.Ar trebui mustrata un piccearta

Cine, mama sau copilul?sic

Am patit si eu ceva asemanator m-am scapat despre o mamica la gradi ca e " proasta" si Diana a doua zi asta scoate pe gura " Mami a zis ca esti proasta" de fata cu doamna ,cu copiii, toti pale
Rody
Postat: Friday, June 26, 2009 5:17 PM

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
De asta e bine sa nu zici nimic suspect cu,copiii de fata.Sunt ca papagali,repeta tot ce aude in casa alcool alcool alcool
Andi&Mariuca
Postat: Friday, June 26, 2009 10:04 PM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 5089
la mare, acum vreo doua zile, la masa, la restaurant. Andrei statea linistit si astepta mancarea. vine chelnerul, un nesuferit si Andi zice catre mine: "mami, nenea este prietenul nostru?" eu zic "da" si el zice in timp ce omul se indeparta incet de noi: "mami, nenea asta pute si ar trebui sa faca un dush!". am ramas cyclops cyclops cyclops muti amandoi si i-am explicat ca nu e voie, ca nu e frumos dar tot am ras de ne-am stricat dupa pentru ca nu ne asteptam sa auzim asa ceva, mai ales ca pe noi nu ne-a auzit.
t-mihaela
Postat: Saturday, June 27, 2009 1:50 AM

hohot
misha
Postat: Saturday, June 25, 2011 12:19 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
In sarcina mi se pusese pata pe bere si de cate ori ne adunam la un gratar beam si eu cate un pahar de bere fara alcool Becks. Intr-o zi, la supermarket eu cu burta la gura gravida ma uitam dupa produse si fiica-mea incepe sa strige in gura mare si sa ma traga de mana catre un raft: Mami, uite, berea ta preferata! M-am facut miiiica si nu stiam cum sa-i spun sa taca... alcool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed