situatii jenante

Options situatii jenante
Subiectul anterior · Subiectul urmator
cute_babies_of_mine
Postat: Monday, February 23, 2009 12:58 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Vaiiiii!
Tudor e indragostit!
O iubeste pe Ana Maria, vecina de patut de la gradinita! Mereu e atent sa vada daca ea a ajuns, daca are jucarii... Si l-am intrebat:
"dar ea te iubeste pe tine?"
"Nu!"
"de ce, mami?"
"Pentru ca e vina ei! Ma bate intotdeauna!!!!!!"sic
Si uite-asa fiu-miu e indragostit lulea de cea care-l oropseste!

A venit intr-o zi de la gradi si eu eram pe forum. Mi-a zis ca el vrea numai jocuri pe calculator si sa plec. I-am zis ca nu s-a dezbracat si nici nu a spus "te rog frumos!" drept pentru care a urmat o criza de nervi: tipete, aruncat haine, etc. I-am zis ca poate face ce vrea, dar pana cand nu vad curat, pana nu-si cere scuze si pana cand nu spune "te rog frumos!" nu pupa calculator. Intr-un final s-a conformat si l-am asezat pe scaun, i l-am ridicat si l-am lasat la calculator. S-a uitat lung la mine si mi-a zis cu o voce dojenitoare: "si data viitoare sa nu mai necajesti atata!"sorry

Si, mai nou, ii este foame "de-l doare spatele!":018:
Anelise
Postat: Monday, February 23, 2009 1:31 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Marivic, hohot hohot
Lenus, Tudorel e super tare cu foamea de-l doare spatele. cool hohot hohot hohot Pe asta nu o stiam. sic Pup dulceata mica de baietel! pupici pupici
Kiki
Postat: Monday, February 23, 2009 1:35 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Tudorel, esti super tare! hohot hohot hohot hohot Iar tu , mami, nu mai necaji baiatul! alcool sic
cute_babies_of_mine
Postat: Monday, February 23, 2009 2:23 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Hihiii!hainoroc alcool Eu acum am vazut ca am gresit topicul; trebuia sa scriu la perlute! sorry
sousourel
Postat: Monday, February 23, 2009 5:09 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
cute_baby_of_mine wrote:
Hihiii!hainoroc alcool Eu acum am vazut ca am gresit topicul; trebuia sa scriu la perlute! sorry
Chiar asta ma gadeam:"ce perluta grozava"ras computerlove
carla
Postat: Monday, February 23, 2009 5:19 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Super Cute.Vezi nu stiam de ce ma doare spatele,de foamehohot computerlove
bulibuli
Postat: Monday, February 23, 2009 7:18 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
hohot hohot hohot vaaaai Tudor ce scump esti!!! pupici pupici
Sa stii ca si mie uneori mi-e foame de ma doare spatele, lumea asta nu ne intelege....
shirel
Postat: Monday, February 23, 2009 9:57 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Imi aduc si eu aminte de o faza de imi venea sa intru in pamant.
La noi arabii religiosi poarta o haina lunga exact ca preotii.
Merg cu Eden in piata si trcem pe linga unul imbracat asa dar Eden in ebraica tipa cat o tine gura:
Mami,uite un barbat in rochie!
Am crezut ca mor!hohot hohot hohot hohot
Ne-a tras domnul o privire dar noi nu mai eram de mult linga el!
madanuta
Postat: Monday, February 23, 2009 10:39 PM

Intrat: 6/26/2007
Postari: 6054
Locatia: Romania
Am ras cu lacrimi...sunteti tari fetelor!

Sa va zic si eu una: Ma duc la croitoreasa si-mi iau si copilul. Ma apuc sa stau de vorba cu croitoreasa, subiect de discutie fiind educatia copiilor. Si incep eu: ca fii-mea nu deranjeaza, ca unde-o pun acolo sta, chiar daca imi trage nise priviri ucigatoare, ca am luat-o cu noi peste tot de mica pentru ca nu ne creea probleme, s.a.m.d...Fetita nu era atenta la noi.La un moment dat zice si fii-mea ceva: -Mami, am uitat sa-ti zic ceva! Azidimineata cand m-a dus tata la scoala, s-a uitat dupa o tanti! pale pale pale pale pale Va dati seama ca tot ce am zis eu s-a anulat intr-o secunda.
hohot hohot hohot hohot hohot hohot
Acum ma amuz, dar am zis ca intru in pamant atunci.
Ca fapt divers va spun ca ea e foarte atenta si la mine si la taica-sau sa nu ne permitem glume sau sa ne uitam la alte persoane de sex opus.hohot hohot hohot hohot hohot hohot Si daca salutam pe cineva pe strada, ne intreaba de unde cunoastem persoana respectiva.

Acum 2 ani de Craciun, un prieten de familie ii arata sotului niste craciunite atragatoare la Tv, iar ea a observat si adoua zi i-a zis: tati, tu sa nu te uiti la craciunite, ca esti insurat, lasa-l numai pe nenea...sa se uite(neluand in considerare ca si prietenul e insurat)
hohot hohot hohot hohot hohot hohot
raly
Postat: Tuesday, February 24, 2009 7:07 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
hohot hohot hohot Ce scumpi sunt,vaiii ce am mai ras!hohot
t-mihaela
Postat: Wednesday, June 24, 2009 5:19 PM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Fetelor sa va zic ce-am patit ieri.Pun bombele in masina sa mergem in oras si cand sa ies cu spatele simt ca ma opresc in ceva...era masina vecinului parcata pe marginea strazii nervi Zic "Oups, I hit a car " ,ca nu puteam sa-mi tin gura sau sa zic in romaneste.Daria, gata, a bagat la cap ca ma'sa a lovit o masina.Mergem in oras, ne facem treburile, cand ma intorc Daria iese in strada arata cu degetul spre masina aia si urla " Mami, look, you hit this car?" rambo Sa nu mai spun ca mi-a venit vecinul in cercetare sa vada ce si cum si am inchis plodu in casa sa nu mai scoata ceva nerecomandat pe gura hohot Eu l-am lamurit pe vecin ca "Sorry, not me"sic si gata ...bineinteles ca nu m-a crezut dar de la primul accident unde am fost jefuita pe fata m-am facut rea guns
ingerash
Postat: Wednesday, June 24, 2009 7:11 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Mihaela pale cred ca ar fi bine sa vorbim alta limba sa nu inteleaga copiihohot

madanuta,fata va pazeste pe amandoi,sa nu "gresiti"pupici

shirelhohot hohot hohot hohot

cute cool hohot hohot Ionut zice ca-l doare in gat de foamehohot hohot hohot

Azi ma anuntat invatatoarea ca Ionut merge la toaleta de fete sic si ca ea stie dupa "tipete "ca el a gresit toaleta.I-am explicat eu lui Ionut care e diferenta,sper ca a inteles.Pana acum nu facea asa cevauff o fi curios...oare
praslea_cel_voinic
Postat: Thursday, June 25, 2009 1:44 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
wav
raly wrote:
Daca tot ati inceput perlutele copiilor,sa va spun ce am patit eu ieri.Veneam de la magazin,pe jos,am fost sa iau suc la Raul si am mers singura pt ca batea vantul f tare.Cand m-am intors,un baietel se tot uita la o poarta si cand trec pe langa el imi zice
-Tanti va rog,ma ajutati si pe mine sa sun?Ca nu ajung la sonerie.
Bag mana in spatele portii si sun.La care baietelul imi raspunde:
-Acum hai sa fugim tanti ca de iasa nenea ne bate pe amandoi!
hohot hohot hohot

Am ras cu lacrimi...nu am mai ras de mult asa...Super tare!!!hohot hohot hohot hohot
praslea_cel_voinic
Postat: Thursday, June 25, 2009 2:02 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
abiand wrote:
Am ras de nu mai pottt!hohot hohot Am patit si eu cu piticul meu una bucata faza in parc. Adi se dadea pe tobogan si avea pe cap o caciulitza, de atata alergat a transpirat si a inceput sa se scarpine. Eu eram pe alee si el striga (sa il aud eu) "Off nu mai pot ce ma mananca paduchii astia" Evident ca am stat cu capul in nisip(strutul) pana am plecat din parc.

hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot
dya
Postat: Thursday, June 25, 2009 6:43 AM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Situatii jenante ....deja am inceput sa avem si noi....Mergem la plimbarica sau la cumparaturi si daca ne intilnim cu cineva si se opreste la o vorba dupa nici cinci minutele Cezara mea se uita fix la persoana respectiva si gesticuleaza si ii si spune Tai-tai si pa-pa , una din persoanele cu care am patit-o o mai si intreaba " ce este puiut vrei sa plec tai-tai ?" la care fata mea "DA-DA" alcool alcool alcool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed