situatii jenante

Options situatii jenante
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Fluturas
Postat: Thursday, January 3, 2008 4:15 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9778
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
imi amintesc si eu ceva haios din partea nepotilor mei.doi verisori ai mei,unul are un baiat si celalalt o fata.erau o data impreuna la unul dintre ei,iar copii,s-au dus in baie amandoi sa "faca baie" fara acordul parintilor.la un moment dat iasa din baie si merg la parinti ,la care baiatul..."mami,lorena are putza ca curul meu"iti dai seama cat s-au distrat parintii
si cu tzitzi...baiatul fratelui meu,cat era mai mic,adormea cu mana pe tzitzi lui mami,dar nu prin bluza.cand erau in public,la copil i se facea somn si isi baga mana in bluza mamei lui la tzitzi
shirel
Postat: Thursday, January 3, 2008 7:21 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Cristy wrote:
hohot hohot hohot hohot

Stau si ma gandesc am doar o singura faza amuzanta mai mult cand mai toti era sa cadem pe spate de atata ras.

Shachar este la o gradi cu profil religios(maseluta singura gradi gasita prin zona, deci nu prea am avut de ales) in fine le au pe acolo cu religia si venisera in vizita niste prieteni din Canada si tot vobeam noi de placat (argumente pro sau contra) si sta ea derutata, intreaba pe tac-su tati noi vom pleca in Canada? dupa care disperata... pai tocmai am iesit din Egipt uff acum iar plecam? alcool alcool ce vrei sa ne d-zeu inca 10 pedepse ras

Am murit de rishohot hohot hohot hohot Shachar scumpica de ea au inebunit-o
la gradinita dar foarte nostim cum reactioneaza creierul copilului.
pupici pupici ptr.Shachar si fii linistita nu ne mai plimbam 40 de ani prin
desert acuma avem GPShohot hohot
mommy
Postat: Thursday, January 3, 2008 7:35 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
hohot hohot hohot

Eu nu am inca ce povesti despre Mihaita (desi cred ca m-ar bucura si o injuratura din partea lui ras ), dar iata o povestioara de pe vremea gradinitei mele. Intr-o zi un baietel din clasa mi-a varsat ciorba pe sortulet. Eu m-am suparat si l-am certat, iar el mi-a spus sa nu mai fiu suparata ca o sa imi spele mama sortuletul.
Eu: "Dar mama mea e obosita, toata ziua spala rufe" (o vedeam cum freca de mana, saraca, si abia apoi le punea la spalat intr-o masina din-aia veche, care nu storcea, nu clatea etc.).
El: "Las' ca o ajuta nenea Tibi" (tata, adica).
Eu (revoltata): "Nu o ajuta! Tata vine de la serviciu si sta toata ziua numai in pat si citeste ziarul".
Sa va mai spun ca in aceeasi zi prietenul meu le-a povestit parintilor lui, de fata cu ai mei (se intalneau cand ne luau de la gradinita, eram prieteni de familie) toata tarasenia? Atunci mi s-a explicat ca nu trebuie sa povestesc altora ce se intampla in casa noastra, mi-am invatat lectia si am fost foarte jenata. Din pacate (pentru mama) parintii mei nu si-au insusit partea lor de lectie din toata povestea asta...

Si inca o poveste de la un baietel de 6 ani.
El: "Lasa-ma mamaie, ca sunt tare obosit!"
Mamaia: "Dar de ce esti asa de obosit, nu ai dormit azi noapte?"
El: "Ba da, dar de dimineata as mai fi dormit cand m-au trezit mami si tati care se gadilau si radeau asa de tare..." ras hohot hohot hohot
oanalaurisa
Postat: Thursday, January 3, 2008 8:29 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
hohot hohot hohot hohot
Cristy
Postat: Thursday, January 3, 2008 8:42 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
shirel wrote:

Am murit de rishohot hohot hohot hohot Shachar scumpica de ea au inebunit-o
la gradinita dar foarte nostim cum reactioneaza creierul copilului.
pupici pupici ptr.Shachar si fii linistita nu ne mai plimbam 40 de ani prin
desert acuma avem GPShohot hohot

hohot hohot hohot hohot hohot hohot

simo
Postat: Thursday, January 3, 2008 8:50 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 12/15/2007
Postari: 766
Locatia: oradea
Eu inca nu am copil ca sa-i povestesc traznaile, dar am spus si eu prostioare cand eram copil. Intr-o zi, ma plimbam cu maica-mea prin oras si am vazut un cal ( nu stiu exact in ce imprejurari ). Cert e ca am inceput sa stig : mami , uite ce trompeta are calul ! Logic, toata lumea se uita spre noi !
oanalaurisa
Postat: Thursday, January 3, 2008 8:50 PM

simo wrote:
Eu inca nu am copil ca sa-i povestesc traznaile, dar am spus si eu prostioare cand eram copil. Intr-o zi, ma plimbam cu maica-mea prin oras si am vazut un cal ( nu stiu exact in ce imprejurari ). Cert e ca am inceput sa stig : mami , uite ce trompeta are calul ! Logic, toata lumea se uita spre noi !

hohot hohot hohot hohot
fdianamaria
Postat: Friday, January 4, 2008 8:46 PM

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
hohot hohot hohot
ce chesti haioase !!!
Glad al meu abia acum turuie...dar perle n-a scos inca...in curand sic
MonicaL
Postat: Monday, March 3, 2008 1:38 AM

Nivel: Membru

Intrat: 9/13/2007
Postari: 27
Locatia: sighetu marmatiei
Eu acu i-mi aduc aminte de fiul unei colege care desi se afla intr-o colectivitate foarte numeroasa i-si tinea manuta la cocoselscratch . Bunica pentru a il detrmina sa scoata manuta zice : Draga nu mai baga manuta la cocose ca nu e frumos, nu e igienic , pfff ce pute!
Raspuns - Da tu de unde sti ca pute l-ai mirosit!? hohot hohot hohot
raly
Postat: Monday, March 3, 2008 6:53 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Daca tot ati inceput perlutele copiilor,sa va spun ce am patit eu ieri.Veneam de la magazin,pe jos,am fost sa iau suc la Raul si am mers singura pt ca batea vantul f tare.Cand m-am intors,un baietel se tot uita la o poarta si cand trec pe langa el imi zice
-Tanti va rog,ma ajutati si pe mine sa sun?Ca nu ajung la sonerie.
Bag mana in spatele portii si sun.La care baietelul imi raspunde:
-Acum hai sa fugim tanti ca de iasa nenea ne bate pe amandoi!
hohot hohot hohot
Lilly of the valley
Postat: Monday, March 3, 2008 6:56 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
hohot hohot hohot
oanalaurisa
Postat: Monday, March 3, 2008 8:37 AM

raly wrote:
Daca tot ati inceput perlutele copiilor,sa va spun ce am patit eu ieri.Veneam de la magazin,pe jos,am fost sa iau suc la Raul si am mers singura pt ca batea vantul f tare.Cand m-am intors,un baietel se tot uita la o poarta si cand trec pe langa el imi zice
hohot hohot hohot

Ce tareeeeeeeee!hohot hohot hohot hohot
MNiko
Postat: Monday, March 3, 2008 8:43 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
raly wrote:
hohot hohot hohot

hohot hohot hohot
Cris Rusu
Postat: Monday, March 3, 2008 9:02 AM

Intrat: 10/14/2006
Postari: 1445
Locatia: Micul Paris romanesc, de cosmar...
hohot hohot hohot La faza asta, m-am simtit si eu din nou copil, cand faceam aceleasi chestii...

Situatie jenanta... Mergeam pe strada cu matusa-mea si cu varul meu, iar el avea aproape 2 ani (1991) si din sens opus se apropie de noi o domnisoara, incaltata cu niste pantofi cu toc cui, inalt, care faceau un zgomot............ SI vara-miu: "mami, uite, calu!" in momentul in care domnisoara mai avea 1 metru pana in dreptul nostru... Mi-aduc aminte ca a facut saraca niste ochi, iar eu cu matusa-mea, ne-am cerut scuze, dar radeam pe infundate, pentru ca saracul copil avea dreptate... sunetele erau asemanatoare cu cele facute de potcoavele unui cal... ras

Alta faza ... jenanta pentru mine... plec cu sotul si cu fata la mine la serviciu... Colectivitate mare, cu pretentii... Ioana, obisnuita sa vorbeasca cu Te log (te rog) Pontim, Mesi mut sau Mesi mumos, si alte alea de politete, vorbeste ea frumos cu toata lumea, se uitau colegii la ea cu mandrie, ca ce copil educat am alcool alcool si se trezeste a mea: Mami, bebe aie cuiu ud.... (adica sa ma pregatesc ca o schimb de pampers....) Eu ma albesc, si imi vad si colegii cu ochiii cyclops cyclops SI ii spun: mami, nu se spune asa... la care copilul: padomn (pardon) mami, bebe aie fudetul ud... (funduletul) ...dance hohot
MNiko
Postat: Monday, March 3, 2008 9:06 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
hohot hohot hohot

Ioanathumleft
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed