situatii jenante

Options situatii jenante
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanalaurisa
Postat: Wednesday, January 2, 2008 9:56 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
mihaela75 wrote:
Aveti grija ce vorbiti cand intra copiii in colectivitate ca acolo ei trancanesc tot ce misca in casa.Sunt patita la capitolul " mama mea a zis ca mama ta e o toanta" banghead banghead

hohot hohot hohot
Kiki
Postat: Wednesday, January 2, 2008 10:56 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
hohot hohot hohot hohot Or fi penibile situatiile astea, dar mor de ras aici hohot hohot hohot
Oi vedea eu daca oi mai avea chef sa rad cand o incepe si fi-miu maseluta
MNiko
Postat: Wednesday, January 2, 2008 10:59 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Kiki wrote:
hohot hohot hohot hohot Or fi penibile situatiile astea, dar mor de ras aici hohot hohot hohot
Oi vedea eu daca oi mai avea chef sa rad cand o incepe si fi-miu maseluta

iti spun eu ca nu. Si eu radeam cand citeam in diverse reviste faze de felul asta, dar am ramasc masca si nu am putut sa zic nimic cand m-am trezit ca fii-mea ii spune vecinei "taci din gura"(bine, nu chiar atat de clar, dar se intelegea exact ce spune)
ira_tgr
Postat: Wednesday, January 2, 2008 11:00 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
MNiko wrote:
... dar am ramasc masca si nu am putut sa zic nimic cand m-am trezit ca fii-mea ii spune vecinei "taci din gura"...

hohot hohot ce dulce hohot hohot
sousourel
Postat: Wednesday, January 2, 2008 11:04 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Si al meu le mai zice unora "pleaca la tine acasa!"..si o spune foarte clar si fara echivocalcool
ira_tgr
Postat: Wednesday, January 2, 2008 11:08 PM

sousourel wrote:
Si al meu le mai zice unora "pleaca la tine acasa!"..si o spune foarte clar si fara echivocalcool

hohot hohot hohot hohot
chiar asa...
pai daca invitatii uita k tre sa se trezeasca devreme a 2-a zi pupici
Kiki
Postat: Wednesday, January 2, 2008 11:10 PM

sousourel wrote:

Fi-miu cand era mai mititel le aducea musafirilor incaltarile de la usa si le punea in brate. hohot hohot Logic, ca lumea se amuza, ca era mic...sic
Andi&Mariuca
Postat: Wednesday, January 2, 2008 11:11 PM

Postari: 5089
mihaela75 wrote:
Aveti grija ce vorbiti cand intra copiii in colectivitate ca acolo ei trancanesc tot ce misca in casa.Sunt patita la capitolul " mama mea a zis ca mama ta e o toanta" banghead banghead

uite asta imi da si mie, cum se zice pe la voi, "the creeps"!maseluta banghead eu sunt f sloboda de gura maseluta mai ales in casa (imi scapa cate ceva perle uneori) si mi-e teama sa nu ne "oglindeasca" f "frumos" mai incolo... doar ei invata prin imitatie si noi suntem modelele... halal model... tre' sa ma abtin ca nu e de gluma!fool

situatii jenibile, vorba Irei?...avem si noi... cea mai tare faza e ca il apuca sa ma traga de sani cand suntem in public... el o ia ca pe un joc... descopera partile anatomice si asa cum arata nas, urechi, gura, gat, picior etc., arata si tzitzi dar nu numai la mine ci si la sora mea, la mama, la orice femeie care este in zona. numai ca o face cand e lume in jur... si zice si in gura mare, in special daca sta la mine in brate: "mami tzitzi...papa"!cyclops care o fi legatura in capul lui nu stiu... pt ca nu mai suge de la 3 luni si ceva... in fine.... mi-a facut asta si cand aveam musafiri si a fost..."bestial", va dati seama! de cand avea nici un an face asa... cum prinde o femeie ca il ia in brate sau se apropie "periculos" de mult de el si are... pieptul mai "generos", face chestia asta!cyclops fool

mai nou ne zice scurt si la obiect, aratand cu aratatorul "gula"! (gura, ati inteles). si asta pt ca i-am zis eu curand asa ca urla in gura mare si se dadea pe jos de ziceai ca l-am batut nu alta!maseluta
ira_tgr
Postat: Wednesday, January 2, 2008 11:13 PM

Andismom wrote:

mai nou ne zice scurt si la obiect, aratand cu aratatorul "gula"! (gura, ati inteles). si asta pt ca i-am zis eu curand asa ca urla in gura mare si se dadea pe jos de ziceai ca l-am batut nu alta!maseluta

face armata cu voi, nu? hohot hohot
Kiki
Postat: Wednesday, January 2, 2008 11:14 PM

hohot hohot hohot hohot
Mai, Pepsilica, ce precoce esti! sic tzitzi...papa hohot hohot
Andi&Mariuca
Postat: Wednesday, January 2, 2008 11:22 PM

ira_tgr wrote:

face armata cu voi, nu? hohot hohot

oho...dar stai sa vezi cand vine generalul la apel! adica io...hohot

nu, pe bune acuma, fara nici un fel de misto si cred ca nu trebuie sa va zic eu ca sigur ati sesizat si voi, sunt f speculanti si inteligenti si imediat realizeaza ce si cum ca sa iasa in castig.ras

Kikisor, da...e precoce tare!pupici
sousourel
Postat: Wednesday, January 2, 2008 11:42 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Andismom wrote:

sunt f speculanti si inteligenti si imediat realizeaza ce si cum ca sa iasa in castig.ras

100% de acord....detectorul de slabiciuni declanseaza personalitatea isterica si alintata a lui Victor imediat, la aparitia persoanelor care ii permit orice.boxing
Andi&Mariuca
Postat: Thursday, January 3, 2008 7:45 AM

sousourel wrote:

100% de acord....detectorul de slabiciuni declanseaza personalitatea isterica si alintata a lui Victor imediat, la aparitia persoanelor care ii permit orice.boxing

ooo daaaa.... cand apare sor-mea sau mama mea in zona e jale...pe mine ma apuca nervii numai cand ma gandesc ca eu sunt de decor si el face numai cum vrea el!fool
danab
Postat: Thursday, January 3, 2008 3:12 PM

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
hohot hohot
Anca, si Miru trage si striga tzitza! Am fost la un picnic si o doamna o tinea in brate (o doamna bine dotata) iar m\fiica-mea a inceput sa o traga de bluza si sa bata peste sani strigand tzatza!! si cel mai jenant e cand striga ca si "nenea are putza! si tanti are putza!"pale
Laura
Postat: Thursday, January 3, 2008 4:01 PM

Intrat: 8/8/2006
Postari: 2347
danab wrote:

si cel mai jenant e cand striga ca si "nenea are putza! si tanti are putza!"pale

Pai si ce? Nu are copilul dreptate? ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed