situatii jenante

Options situatii jenante
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mihaela75
Postat: Tuesday, January 1, 2008 11:07 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Te-a pus copilul vreodata in situatii jenante, a facut remarci naive care au nimerit unde nu trebuia ?hai sa ne amuzam cum ne pun copiii sa ne ascundem capul in sacosa banghead

Diana cand era la vreo 2 ani , 2 jumate ( crescuta fiind fara tata) ,statea la geam si privea afara iar daca vedea un barbat trecand urla la mine " Mami , asta e tata meu?"hohot plans

Daria la monkey zice kaki .cand vede copii black le zice "kaki ",asta chiar ca nu mai e de ras,noroc ca copiii nu stiu la zice ea kaki.Nici nu o incurajez sa pronunte corect " monkey" pana nu trece de faza rasista banghead
S.ELENA
Postat: Wednesday, January 2, 2008 12:15 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7309
Locatia: Printre probleme......
Robert, in ajunul Craciunului, i-a zis soacra-mi ca sarmalele ei nu sunt ca ale mamei(mele), ci au un miros urat!!!!!!banghead banghead banghead banghead

Am zis ca lesin, mai ales ca sarmalele nu aveau nimic(doar varza avea un miros un pic mai aprte, dar erau comestibile.....sic)
ira_tgr
Postat: Wednesday, January 2, 2008 12:10 PM

Intrat: 11/2/2007
Postari: 2320
Locatia: RO
S.ELENA wrote:
Robert, in ajunul Craciunului, i-a zis soacra-mi ca sarmalele ei nu sunt ca ale mamei(mele), ci au un miros urat!!!!!!banghead banghead banghead banghead

hohot hohot asta chiar k e "jenibila" (cum zice o prietena de'a mea, adik' ceva intre jenant si penibil) hohot hohot
saraca soacra uff
Alina
Postat: Wednesday, January 2, 2008 12:59 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 3/27/2006
Postari: 18834
Vai, Elena, imi inchipui ce a fost.
Eu, daca ar fi sa incep cade "dume" a scos Catinca, v-ati plictisi. Daca voi avea timp de meditatie, voi tria cateva.
Lilly of the valley
Postat: Wednesday, January 2, 2008 1:23 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
tot in capitolul situatii "jenibile".
Leea ii spune unei persoane din familie "mami spus scloafa memitita" banghead alcool (cred ca nu e nevoie de traducere).
Inrtr-o excursie de grup la munte, Andrei avea vreo 4 ani, vazand scobitorile de pe masa, spune in plin mic dejun: "mami, da-mi te rog o scobitoare, mi-a ramas ceva carne de aseara intre masele"rambo banghead (unii inca sunt certati cu peria si pasta de dinti)tunete tunete
mihaela75
Postat: Wednesday, January 2, 2008 5:16 PM

hohot
oanalaurisa
Postat: Wednesday, January 2, 2008 6:02 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
mariuta wrote:
Leea ii spune unei persoane din familie "mami spus scloafa memitita" banghead alcool (cred ca nu e nevoie de traducere).
Inrtr-o excursie de grup la munte, Andrei avea vreo 4 ani, vazand scobitorile de pe masa, spune in plin mic dejun: "mami, da-mi te rog o scobitoare, mi-a ramas ceva carne de aseara intre masele"rambo banghead (unii inca sunt certati cu peria si pasta de dinti)tunete tunete

hohot hohot hohot hohot
ira_tgr
Postat: Wednesday, January 2, 2008 7:05 PM

mariuta wrote:

hohot hohot super tare asta hohot hohot
shirel
Postat: Wednesday, January 2, 2008 7:12 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Auleo ce ma asteapta va trebui sa-mi tin si eu gura (se inregistreaza tot).
Sa mor de ris nu alta de piticii vostrihohot hohot hohot
Lilly of the valley
Postat: Wednesday, January 2, 2008 7:12 PM

ira_tgr wrote:

hohot hohot super tare asta hohot hohot

crezi?! eu, una, eram rosie, de rusine sau furie, ca nici eu nu mai stiu.alcool
ira_tgr
Postat: Wednesday, January 2, 2008 7:23 PM

mariuta wrote:

crezi?! eu, una, eram rosie, de rusine sau furie, ca nici eu nu mai stiu.alcool

aoleuuuuu, da abia astept sa creasca piti a mea sa o invat sa "comunice" cu dragii mei vecini alcool hohot alcool hohot

cat despre restul - chiar nu-mi fac griji, eu nu am nici o jena sa-i spun omului in fata ce cred despre el, nu spun doar in cazuri in care saracutul e limitat de la mama-natura si chiar n-are nici un rost sa ma implic in vre-o discutie... la fel reactioneaza si iubitul meu, asa k - nu m-am mira sa zica si Sonik cate ceva ras yes

P.S. "scloafa memitita" - e de top
Cristy
Postat: Wednesday, January 2, 2008 8:35 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
hohot hohot hohot hohot

Stau si ma gandesc am doar o singura faza amuzanta mai mult cand mai toti era sa cadem pe spate de atata ras.

Shachar este la o gradi cu profil religios(maseluta singura gradi gasita prin zona, deci nu prea am avut de ales) in fine le au pe acolo cu religia si venisera in vizita niste prieteni din Canada si tot vobeam noi de placat (argumente pro sau contra) si sta ea derutata, intreaba pe tac-su tati noi vom pleca in Canada? dupa care disperata... pai tocmai am iesit din Egipt uff acum iar plecam? alcool alcool ce vrei sa ne d-zeu inca 10 pedepse ras
Lilly of the valley
Postat: Wednesday, January 2, 2008 8:37 PM

hohot hohot hohot
Kmy
Postat: Wednesday, January 2, 2008 9:50 PM

Intrat: 9/13/2006
Postari: 1653
Locatia: SV
hohot hohot hohot hohot
mihaela75
Postat: Wednesday, January 2, 2008 9:54 PM

Aveti grija ce vorbiti cand intra copiii in colectivitate ca acolo ei trancanesc tot ce misca in casa.Sunt patita la capitolul " mama mea a zis ca mama ta e o toanta" banghead banghead
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed