situatii jenante

Options situatii jenante
Subiectul anterior · Subiectul urmator
dyenutza67
Postat: Sunday, March 4, 2012 5:37 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 1/30/2012
Postari: 101
Locatia: romania
si sa va povestesc si o perla de a mea..... cand eram mica mergeam la tara cu tata si cand ajungeam la calea ferata si trecea trenul se aprindea semaforul si tata imi explica ca tre sa asteptam ca sa a prins semaforul si vine trenul. buuuuun. ne intoarcem de la tara apoi ma duc cu tata in oras (abea se montasera semafoarele ca nu erau in foarte multe orase) ajungem la o intersectie si acum trebuia sa asteptam la semafor.... io tipam cat puteam:UITE TATA VINE TRNUL, VINE TRENUL TATA hohot
Paula15Paulik
Postat: Sunday, March 4, 2012 10:37 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
dyenutza67 wrote:
hohot sunt de coma copii astia =))miam amintit ca acum vreo cateva luni am fost cu cumnata mea(elena) si cu baiatul ei la mall si elena vroia sasi cumpere un sutien si il tot analiza la care david cat il tine gura: MAMA DA TU DE CE ITI PUI LA TATE CACIULITA PT GEMENI?alcool alcool tot magazinul era pe jos de rashohot

hohot hohot hohot hohot Doamne fereste! Ce am ras hohot hohot hohot
"caciulita pentru gemeni"hohot hohot hohot Tare rau faza!
Paula15Paulik
Postat: Sunday, March 4, 2012 10:37 PM

dyenutza67 wrote:
si sa va povestesc si o perla de a mea..... cand eram mica mergeam la tara cu tata si cand ajungeam la calea ferata si trecea trenul se aprindea semaforul si tata imi explica ca tre sa asteptam ca sa a prins semaforul si vine trenul. buuuuun. ne intoarcem de la tara apoi ma duc cu tata in oras (abea se montasera semafoarele ca nu erau in foarte multe orase) ajungem la o intersectie si acum trebuia sa asteptam la semafor.... io tipam cat puteam:UITE TATA VINE TRNUL, VINE TRENUL TATA hohot

Cred ca trebuie pusa la "perlute" sorry1 ...
alinus
Postat: Monday, March 5, 2012 11:27 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/23/2008
Postari: 869
Locatia: Italia
Sa va spun si perlutele lui Davy al meu. Prima vine o prietena foarte buna pe la mine si nu ii aduce ou kinder cu surpriza pe care de obicei il aducea.. Davy se duce la geanta femeii si se apuca de cotrobait dupa ou.. Penibil.. ca sa nu mai zic ce ii zice cand nu gaseste oul: peaca tu cumpa mie ou! aiaia..pale
Eram cu probleme stiti voi de care si merg in chiloti la dulap sa iau un schimb.. Davy vede aripioarele si ma intreaba dak am buba, dak cuge sage.. ii zic ca am buba dar trece.Buun .. episod uitat.. VIne o vecina pe la noi si aia incepe sa vb ca o doare de cateva zile in partea de jos a abdomenului.. la care davy apare cu un absorbant si zice: tine ai tu buba.. Sa lesin si alta nu!pale
Alta faza penibila vorbeam de nevasta unui var de-al sotului ca are mustata si ca nu se epileaza si ca nah.. ca femeie e urata cu mustata. Davy era prezent dar isi vedea de jocurile lui. Dupa o perioada ne intalnim cu respectivii la care Davy se duce langa doamna si intreaba: ai tu tata.. ii indica ce e aia.. si ii mai zice eti lata.. iahh che chifo ( in italia che schifo inseamna ce greata)... As fi fost in stare sa ma bag cu capul sub masa!pale pale pale
Paula15Paulik
Postat: Monday, March 5, 2012 11:33 PM

alinus wrote:
Sa va spun si perlutele lui Davy al meu. Prima vine o prietena foarte buna pe la mine si nu ii aduce ou kinder cu surpriza pe care de obicei il aducea.. Davy se duce la geanta femeii si se apuca de cotrobait dupa ou.. Penibil.. ca sa nu mai zic ce ii zice cand nu gaseste oul: peaca tu cumpa mie ou! aiaia..pale
Eram cu probleme stiti voi de care si merg in chiloti la dulap sa iau un schimb.. Davy vede aripioarele si ma intreaba dak am buba, dak cuge sage.. ii zic ca am buba dar trece.Buun .. episod uitat.. VIne o vecina pe la noi si aia incepe sa vb ca o doare de cateva zile in partea de jos a abdomenului.. la care davy apare cu un absorbant si zice: tine ai tu buba.. Sa lesin si alta nu!pale
Alta faza penibila vorbeam de nevasta unui var de-al sotului ca are mustata si ca nu se epileaza si ca nah.. ca femeie e urata cu mustata. Davy era prezent dar isi vedea de jocurile lui. Dupa o perioada ne intalnim cu respectivii la care Davy se duce langa doamna si intreaba: ai tu tata.. ii indica ce e aia.. si ii mai zice eti lata.. iahh che chifo ( in italia che schifo inseamna ce greata)... As fi fost in stare sa ma bag cu capul sub masa!pale pale pale

hohot hohot hohot hohot
Aoleeeu! Ali,ai de furca cu Davy!ras
ingerash
Postat: Tuesday, March 6, 2012 12:25 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Copii nu trebuie sa stie unde se tin banii!!! nono venise o prietena in vizita sa vada pe David si cica sa ma ajute(ajutor nesolicitat)...eu il schimbam de pampers pe David,Ionut insista ca vrea ceva de rontait(biscuiti din dulap)...respectiva prietena sa oferit sa il serveasca ea....Ionut de fapt vroia sa-i prezinte ce avem noi prin dulapuri si apuca si 500 lire ,banii de chirie pusi pe un raft si ii da in mana respectivei ca sa mearga sa-i cumpere ceva bunscratch ...ea a venit si mi-a dat banii in mana povestindu-mi ce sa intamplat...am ramas socata!
Apoi ma ia respectiva la rost ca stau cu banii in casa si ma chinui singura cu bebelesic dar degeaba ii explicam ca nu am nevoie de ajutor si banii sunt de chirie...copii sunt la scoala si numai cu bebe raman jumate de zi...dar ea o tinea pe`a eifool
bereea
Postat: Tuesday, March 6, 2012 2:22 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
citind pe aici imi dau seama ca fata de copii trebuie sa avem mare grija ce vorbim...nu de alta, dar ne fac de ras, in sensul ca daca spun altor persoane ce vorbim isi dau seama ca poate le barfim putintel pe la spate
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed