Profil: simonik86simo
Despre
Utilizator: simonik86simo
Nivel: Membru
Statistici
A intrat: Monday, February 25, 2013
Ultima vizita: Tuesday, November 19, 2013 9:01 AM
Numarul de postari: 4
[0.00% din toate postarile / 0.00 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Sarcina extrauterina, operatie, prevenire
Postat: Friday, September 13, 2013 1:48 PM
BUNA FETELE ,DUPA O GROAZA DE TRATAMENTE AM REUSIT SA RAMAN INSARCINATA ,DAR SPRE NEFERICIREA MEA SARCINA SA OPRIT DIN EVOLUTIE LA 5 SAPTAMANI , GROAZNIC,
Postat: Tuesday, May 14, 2013 12:08 PM
Le respect,dar nu pot sta asa linistita,asa ca am fost la alt medic ginecolog din Bucuresti ,aveam 3 luni de la operatie mia sus k nu trebuie sa mi astept sa incerc sa fac un bebe,dar mia recomacdat sa imi fac niste analize mai complete,cum ar fi cmv,listeria,herpes,mai multe .Acum astept rezultatul la analize sa merg din nou la medic,medicul are ma operat nu prea vb cu mine .
Postat: Monday, February 25, 2013 12:37 PM
acelasi lucru am patit si eu,dar eu nu miam pierdut intreaga trompa,mia mai ramas un ciot ,si doctorul mia spus k poti ramane insarcinata si cu ciotu acela ramas,eu am aceeasi varsta ca si tine anul acesta fac 27 de ani,
Postat: Monday, February 25, 2013 12:32 PM
buna ,numele meu este liliana,si eu am trecut prin aceeasi experienta neplacuta pe 05 01 2013 adica o sarcina extrauterina pe partea stanga,doctorul care ma operat pe mine mia recomadat 6 luni de anticonceptionale mia dat karisa ,si cand am fost la control la 1 lunade la o peratie mia mai prescris niste ovule.si peste 3 luni la consult.el mia garantat k dk fac ce imi spue o sa fie bine ,si o sa fac un bebe